Veľký vianočný horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Veľký vianočný horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Vianoce sú už nezadržateľne tu. Vianočnú atmosféru tak v týchto dňoch pociťuje istotne každý, aj ten, kto by ju najradšej odignoroval.

 

Vianoce máme zapísané v slovníkoch ako sviatky radosti, pokoja a šťastia.

 

Taktiež lásky, vzájomnej úcty... či tie tohtoročné tieto "heslá" aj dodržia, na to sme hľadali odpoveď v lunárnom kalendári. Luna sa počas všetkých troch sviatočných dní ponesie v temperamentnom a vášnivom Škorpiónovi, ako ten bude vplývať na vaše znamenie?

 

Odporúčame prečítať: 

Veľký vianočný horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

 

PANNA

 

Väčšina z vás je na sviatočné dni maximálne a hlavne dokonale pripravená. Už niekoľko rokov sa snažíte dodržiavať svoj vlastný harmonogram, vďaka ktorému zvládate aj situácie, s ktorými ste pôvodne nerátali. Keďže však v rámci emancipácie rozhodne nemienite robiť všetko samé, do vianočných príprav ste zapojili direktívne celú famíliu, a tak to má byť. Keďže sa všetci pekne podieľajú na vianočnej nálade, spoločne si ju aj viac užijete. Z drobných nezhôd nerobte vedu a radšej sa cez ne raz dva preneste. Tohtoročné Vianoce si naplno vychutnáte vtedy, keď pochopíte, aké šťastie máte po svojom boku.

 

24.12. - pokiaľ si pod stromčekom nenájdete nič z vášho vysneného zoznamu, nezúfajte a rozhodne kvôli tomu nerobte scénu. Aj keď vám možno Škorpión bude nabádať k štipľavým slovám, nedajte sa a svojho "Ježiška" objímte. Myslel to totiž z lásky.

 

25.12. - prvý sviatok vianočný si budete chcieť konečne vyložiť nohy na stôl a aj to urobte. Pustite vianočné rozprávky, hudbu, alebo príbehy, obklopte sa spoločenskými hrami a chutným jedlom a užívajte si voľný deň.

 

26.12. - keď už začnete pociťovať, že sa vám pár kíl nalepilo na neželané miesta vybehnite von. Vezmite psa, muža, deti, súrodencov, rodičov, kamarátku, kohokoľvek a naučte sa lyžovať, pripomeňte si aké je sánkovanie, alebo si jednoducho postavte snehuliaka. Ak nie je z čoho, aspoň sa nadýchajte kdesi v lese čerstvého vzduchu. 

 

Odporúčame prečítať: Ako originálne zabaliť vianočné darčeky

VÁHY

 

Nemajte priveľké nároky a nebudete sklamané. Týmto mottom by ste sa mali riadiť počas tohtoročných Vianoc. Môže sa totiž stať, že nie všetko, čo ste si vysnili sa aj naplní. Dupľom ak máte priveľké nároky nie na seba, alebo na svojho partnera. Niektoré vzťahy sa môžu počas vianočných dní vyostriť, avšak to len vtedy, ak budete tvrdohlavo a zanovito trvať na svojej pravde. Snažte sa počas sviatkov viac uvoľniť a pokiaľ vás niečo ťaží už dlhšiu dobu vydebatujte si to s dotyčnou osobou až po Vianociach. Viac vám bude priať aj samotná Luna.

 

24.12. - nech vás Mesiac v Škorpiónovi akokoľvek provokuje, kusnite si do jazyka a nepúšťajte sa do hádok. Inak sa vám Štedrý večer zvrtne niekam úplne inam, než ste mali ráno v pláne.

 

25.12. - pokiaľ to s vami bude šiť aj na prvý sviatok vianočný, zájdite si zašportovať. Vybijete aspoň zo seba všetku negatívnu energiu a na niektoré veci možno zmeníte pohľad.

 

26.12. - počas druhého sviatku vianočného z vás konečne opadne stres, či napätie a vy sa začnete usmievať nielen na silu, ale pretom že si čaro Vianoc naozaj začnete uvedomovať. Rozhodne ešte nie je neskoro na objatie, či prejavy lásky.

 

Odporúčame prečítať: Zviera ako vianočný darček? Nekupujte – adoptujte!

 

 

ŠKORPIÓN

 

Tohtoročné Vianoce budú patriť rozhodne vášmu znameniu. Môže za to Luna, ktorá sa počas troch sviatočných dní ponesie práve vo vašom znamení. Keďže zároveň ubúda, nemusíte sa obávať hnevu a vašej povestnej uštipačnosti, či pomstychtivosti. Naopak do popredia sa dostanú všetky vaše pozitívne vlastnosti – od nehy, cez úprimnú lásku, až po elektrizujúcu vášeň. Užite si tieto vianočné sviatky podľa svojich predstáv, či ste zadané, alebo slobodné, nechajte svojmu šťastiu voľný priebeh.

 

 

24.12. – možno sa v sobotu budete cítiť akosi neisto, až rozpačito, dupľom ak vám tohtoročné Vianoce nanútili novú rolu, na ktoré nie ste doteraz zvyknuté. Našťastie vám Luna vo vašom znamení dodá dostatok sebavedomia aj charizmy.

 

25.12. – očarujúco budete na svoje okolie pôsobiť aj ďalšie dni. V nedeľu svoje kúzlo využijú najmä všetky zamilované dámy.

 

26.12. – ak ste slobodné a chcete svoj status zmeniť ešte do konca starého roka, vyrazte si na štefánsku zábavu. Luna aj hviezdy si pre vás nachystali milé prekvapenie. 

STRELEC

 

Ešte pár dní pred Vianocami sa budete cítiť tak, že o tohtoročné sviatky ani veľmi nemáte záujem. Nech už vám rok 2016 priniesol do životov čokoľvek, snažte sa s tým počas Vianoc zmieriť a nalaďte vo svojej duši mier. Harmóniu a dobrú náladu vám pomôžu nastoliť aj blízki milujúci ľudia. Spomínajte s nimi na svojich milovaných, ktorí už nie sú medzi nami, rozprávajte si úsmevné príhody, hrajte spoločenské hry a hlavne sa nikam nenáhlite. Vianoce sú predsa len raz do roka.

 

24.12. – ak vám je do plaču poplačte si, večer ale už strávte s úsmevom na perách. Poďakujte sa za všetko dobré, čo ste v živote dostali a vyslovte vieru, že ďalší rok bude ešte lepší.

 

25.12. – deň je ideálny na rodinné návštevy. Ak sa vám aj nechce vystrčiť päty z domu, berte to tak, že po kalorických sviatočných jedlách vám pohyb nezaškodí.

 

26.12. – na druhý sviatok vianočný sa rozhodnite rozjímať v pokoji svojho domova. Pokiaľ ste slobodné, dnešok vám možno prinesie do života nový zmysel. Podobné prekvapenie ale čaká aj zadané dámy. 

 

Odporúčame prečítať: Čím ozdobiť vianočné koláče

 

 

KOZOROŽEC

 

Možno pôjde vôbec o prvé Vianoce vo vašom živote, ktoré strávite presne tak, ako ste si už dávno vysnili. Dopomôže vám k tomu Luna aj priaznivé postavenie hviezd. V týchto dňoch budete cítiť obrovský nával energie. Ak ste prípravám najkrajších sviatkov v roku venovali množstvo času, uvidíte, že vám to stálo za to. Potešia vás najmä rozžiarené očká vašich blízkych, ale tiež slová vašej milujúcej polovičky. Mnohé dámy z vášho znamenia sa práve počas tohtoročných vianočných sviatkov dočkajú vytúženej zmeny, či posunu vo vzťahu.

 

24.12. – nezabudnite sa dnes až do štedrovečerného menu postiť. Odľahčíte telo a nachystáte ho na vianočné hody. Pri večeri si vyskúšajte niektoré zo starých zvykov pre krásu, lásku, zdravie aj šťastie v rodine.

 

25.12. – prvý sviatok vianočný oddychujte tak pasívne ako sa len dá. Pokiaľ na vás príde stav, že budete chcieť celý deň len prespať, pokojne ho prespite. Nezabudnite si však nastaviť budík, aby vám neušla obľúbená vianočná rozprávka.

 

26.12. – pokiaľ ste v nedeľu oddychovali ukryté doma pod dekou, v pondelok vyrazte do ulíc. Urobte si výlet po rodine a priateľoch, alebo sa choďte prevetrať na svahy, či inam do prírody. 

VODNÁR

 

Tento rok ste sa rozhodli do vianočných príprav maximálne zapojiť všetku svoju kreativitu aj fantáziu. Samé neviete odkiaľ sa to vo vás zobralo, avšak rozhodli ste sa, že toto budú tie najkrajšie vianočné sviatky, aké ste kedy zažili. K štedrovečernému stolu ste pozvali všetkých svojich blízkych, plánujete nachystať honosnú večeru hodnú gurmánov, vaše domácnosti žiaria leskom, aj vianočnou výzdobou. Pokaziť vám túto radosť môže akurát Luna v Škorpiónovi, ktorá vo vás vyvolá pocity perfekcionizmu. Akonáhle nebude niečo podľa vašich predstáv, pocítite nervozitu a podráždenosť,

 

24.12 – pozor na zbytočné malicherné hádky. Temperamentný Škorpión vám síce pošepká pár uštipačných slovíčok, ale prv než ich vyslovíte si radšej kusnite do jazyka. V opačnom prípade sa situáciu zvrtne vo váš neprospech.

 

25.12. – v tento deň sa snažte neriešiť absolútne nič. Rozhodne si nepozerajte pracovný mobil, či mail, ani nebuďte pol dňa na Facebooku. Vypnite myseľ a iba tak relaxujte.

 

26.12. – druhý sviatok vianočný vám ponúkne množstvo zábavy, smiechu aj radosti. Hviezdy vám radia prijať ich a poddať sa pozitívnej nálade v maximálne možnej miere.


Čo čítajú ostatní na KAMzaKRÁSOU.sk

 
Deti v znamení Býka – týchto 5 vlastností neprehliadnite
Deti v znamení Raka – týchto 5 vlastností neprehliadnite
Prináša číslo TRINÁSŤ nešťastie?
Deti v znamení Blížencov – týchto 5 vlastností neprehliadnite
Aký je význam kvetov podľa farieb?
12 najčastejších svadobných povier – na čo by si nevesty mali dať pozor?
Muž v znamení Býka - 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú
Veľký horoskop na jún: Objavte chuť do života! II. časť
VEĽKÝ HOROSKOP NA APRÍL: Komu z vás sa možno splnia sny? ČASŤ II.
V čom sú ženy v znamení Raka najlepšie?
Magické číslo šesť vnáša do životov pokoj a harmóniu
4 účinné techniky ako sa zbaviť zlosti a predýchať hnev
Veľký jarný horoskop: Zemské a ohnivé znamenia prekvapí Šťastena
VEĽKÝ HOROSKOP NA APRÍL: Komu z vás sa možno splnia sny? ČASŤ II.
Aké vlastnosti vám dal do vienka deň vášho narodenia?
Júnové postavenie Luny – čo nám prinesie?
Dovolenka podľa znamenia – Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby
Poraďte si s alergiou vďaka ezoterike
7 životných povier, ktoré sa oplatí si (ne)všimnúť
Muž v znamení Raka – 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú
12 najčastejších svadobných povier – na čo by si nevesty mali dať pozor?
Kedy je podľa Luny čas vhodný na lásku?
Dovolenka podľa znamenia – Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby
Ako s nami telo komunikuje počas spánku?
Veľký horoskop na jún: Objavte chuť do života! II. časť
 

1 komentár

, ak chcete vložiť komentár. V prípade, že nemáte ešte konto na KAMzaKRÁSOU.sk, môžete si ho zdarma vytvoriť.22.12.16 13:19 | Mária Chromíková | karma: 71
Budem rada ,keď sa mi predpoveď podľa znamenia splní aspoň na polovicu.

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus
Najčítanejšie na KAMzaKRÁSOU.sk

Kyprú Jasmine a jej muža obdivuje svet: Príbeh nezvyčajných manželov

15.06.2017 LIFESTYLE
Kyprú Jasmine a jej muža obdivuje svet: Príbeh nezvyčajných manželov

Príbeh kyprej Jasmine inšpiroval tisícky žien po celom svete. Vyvolala to jedna fotografia, ktorú zdieľala na sociálnej sieti Instagram. V príspevku vidíme šťastných manželov, ktorí sa milujú aj napri...

Nákupy cez internet: Týchto 12 vecí vás dostane do kolien

16.06.2017 LIFESTYLE
Nákupy cez internet: Týchto 12 vecí vás dostane do kolien

Nákupy cez internet môžu dopadnúť naozaj všelijako. Dôkazom toho je týchto dvanásť kúskov, ktoré nemajú takmer nič spoločné s obrázkami na webstránke. Najmä nakupovanie na čínskych e-shopoch je risk...

Lunula na nechtoch vám prezradí fakty o zdraví. A čo je lunula?

28.06.2017 LIFESTYLE
Lunula na nechtoch vám prezradí fakty o zdraví. A čo je lunula?

Biely polmesiac, tiež známy ako lunula, sa nachádza približne v jednej pätine nechta a vyzerá ako zakrivená biela značka. Pri nechtoch platí, že by mali byť tvrdé, hladké a lesklé s jasnou lunulou...

Náhly pocit hladu? Jedlá, po ktorých budete ešte viac hladní!

30.05.2017 LIFESTYLE
Náhly pocit hladu? Jedlá, po ktorých budete ešte viac hladní!

Náhly pocit hladu, tento stav pozná každý z nás. Chcete tento vlčí hlad zahnať niečím rýchlym, malým a plným cukru, aby ste váš žalúdok aspoň na nejaký čas oklamali. Bohužiaľ...

Ďatelina nie je len burina, ale aj liečivá bylinka!

31.05.2017 LIFESTYLE
Ďatelina nie je len burina, ale aj liečivá bylinka!

V prírode je množstvo známych liečivých bylín a ešte viac je ich neznámych. Okolo mnohých dokonca veľmi často prechádzame bez povšimnutia. Takou rastlinou je aj ďatelina. Bylina síce známa...

Ako zarobiť peniaze z domu? Skúste tieto spôsoby

07.06.2017 LIFESTYLE
Ako zarobiť peniaze z domu? Skúste tieto spôsoby

Práca šľachtí a to je určite každému jasné. Fyzická či psychická – jednoducho taká, na akú má každý z nás predispozície. No niekedy naše výdavky prevyšujú príjmy...

Seknutie v krížoch: Prvá pomoc pri trápení

20.06.2017 LIFESTYLE
Seknutie v krížoch: Prvá pomoc pri trápení

Trápia vás bolestivé kŕče v oblasti chrbta? Venujete sa športovým aktivitám, ste neustále v pohybe, no aj napriek tomu sa večer neviete od bolesti ani pohnúť...

Citrónová kôra nepatrí do koša! Takto ju využijete omnoho lepšie

11.06.2017 LIFESTYLE
Citrónová kôra nepatrí do koša! Takto ju využijete omnoho lepšie

Keď sa povie kyslá chuť, snáď každý si hneď spomenie na citrón. Toto ovocie asi len málokto konzumuje priamo, no aj napriek tomu sa v domácnosti používa veľmi často...

Dermatologička Sandra Lee: Videá, kde vytláča akné sledujú milióny ľudí

03.06.2017 LIFESTYLE
Dermatologička Sandra Lee: Videá, kde vytláča akné sledujú milióny ľudí

Možno ste už aj vy na internete narazili na meno Dr. Pimple Popper, teda dermatologička Sandra Lee. Videá, ktoré nakrúca vo svojej ambulancii, sledujú milióny ľudí po celom svete a nevedia od nich spu...

Zabavme sa: Najhoršie rodinné fotky z dovoleniek

27.06.2017 CESTOVANIE
Zabavme sa: Najhoršie rodinné fotky z dovoleniek

Pokiaľ si myslíte, že na fotkách z výletov vyzeráte zle, pozrite sa na tieto najhoršie rodinné fotky z dovoleniek! Budete sa cítiť oveľa lepšie. Návšteva vodného parku...

Ikona Instagramu Alexis Ren: Už roky trpím hladom kvôli lajkom!

02.06.2017 ROZHOVORY
Ikona Instagramu Alexis Ren: Už roky trpím hladom kvôli lajkom!

Je mladá, krásna, má dokonalé telo a obrovské množstvo fanúšikom na sociálnej sieti. Alexis Ren však svoju pravú tvár na Instagrame doteraz neukázala. Sociálnu sieť zapĺňala idylickými fotkami svojej ...

Neviete si vybrať zrelý melón? 5 tipov ako na to!

25.06.2017 LIFESTYLE
Neviete si vybrať zrelý melón? 5 tipov ako na to!

K letu neodmysliteľne patrí chuť šťavnatého melónu. Viete si však vybrať zrelý melón tak, aby bol chutný, červený a šťavnatý? Stalo sa vám, že keď ste nakrojili melón, nebol podľa vašich predstáv...

Speváčka Kristína žiari ako nikdy: Čo je za tým?

06.06.2017 ROZHOVORY
Speváčka Kristína žiari ako nikdy: Čo je za tým?

Speváčka Kristína Peláková v poslednej dobe žiari ako nikdy predtým. Na fotografiách, ktoré denne pridáva na svoj instagramový profil, vyzerá ako nebezpečná sexi kráska. Možno si budete myslieť...

Milovaná a nenávidená Ivanka Trump: 5 faktov, ktoré ste nevedeli

10.06.2017 ROZHOVORY
Milovaná a nenávidená Ivanka Trump: 5 faktov, ktoré ste nevedeli

Podnikateľka, matka a dcéra amerického prezidenta. Ivanka Trump je žena, o ktorej sa hovorí, že sa zaslúžila o vyhraté voľby Donalda Trumpa. Niektorí ľudia ju milujú, iní ju považujú len za dcéru boha...

Šokujúca sila make-upu - Pozrite si tieto premeny!

19.06.2017 KRÁSA
Šokujúca sila make-upu - Pozrite si tieto premeny!

Mnohokrát obdivujeme ženy, ktoré sa objavujú na youtube videách krásne a dokonalé. Často však ide o hru svetiel, vrstvu make-upu a ich šikovnosti všetky nedokonalosti zakryť...

Melón pomocník pre naše telo - účinky, ktoré ste nepoznali!

07.06.2017 LIFESTYLE
Melón pomocník pre naše telo - účinky, ktoré ste nepoznali!

Horúce letné dni. Viete si ich predstaviť bez sviežeho ovocia, akým je melón? Bez sladkej červenej dužiny a kôstok, ktoré nám večne prekážali? My nie. Melón je jedno z najosviežujúcejších ovocí a niel...

Aktuálne súťaže


INSTAGRAM

  TÝŽDENNÝ HOROSKOP KRÁSY


  ODPORÚČANÉ ČLÁNKY


  ZDRAVÉ RECEPTY  Najnovšie z HLAVNÉSPRÁVY.sk


  Najnovšie z TOPDESAŤ.sk

  ODPORÚČANÉ SLUŽBY

  Salon De Luxe, Bratislava

  Salon De Luxe
  Bratislava

  YOGA MAYA, Ivanka pri Dunaji

  YOGA MAYA
  Ivanka pri Dunaji


  Fandite nám

  TOPlist 1s