Veľký vianočný horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Veľký vianočný horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Vianoce sú už nezadržateľne tu. Vianočnú atmosféru tak v týchto dňoch pociťuje istotne každý, aj ten, kto by ju najradšej odignoroval.

 

Vianoce máme zapísané v slovníkoch ako sviatky radosti, pokoja a šťastia.

 

Taktiež lásky, vzájomnej úcty... či tie tohtoročné tieto "heslá" aj dodržia, na to sme hľadali odpoveď v lunárnom kalendári. Luna sa počas všetkých troch sviatočných dní ponesie v temperamentnom a vášnivom Škorpiónovi, ako ten bude vplývať na vaše znamenie?

 

Odporúčame prečítať: 

Veľký vianočný horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

 

PANNA

 

Väčšina z vás je na sviatočné dni maximálne a hlavne dokonale pripravená. Už niekoľko rokov sa snažíte dodržiavať svoj vlastný harmonogram, vďaka ktorému zvládate aj situácie, s ktorými ste pôvodne nerátali. Keďže však v rámci emancipácie rozhodne nemienite robiť všetko samé, do vianočných príprav ste zapojili direktívne celú famíliu, a tak to má byť. Keďže sa všetci pekne podieľajú na vianočnej nálade, spoločne si ju aj viac užijete. Z drobných nezhôd nerobte vedu a radšej sa cez ne raz dva preneste. Tohtoročné Vianoce si naplno vychutnáte vtedy, keď pochopíte, aké šťastie máte po svojom boku.

 

24.12. - pokiaľ si pod stromčekom nenájdete nič z vášho vysneného zoznamu, nezúfajte a rozhodne kvôli tomu nerobte scénu. Aj keď vám možno Škorpión bude nabádať k štipľavým slovám, nedajte sa a svojho "Ježiška" objímte. Myslel to totiž z lásky.

 

25.12. - prvý sviatok vianočný si budete chcieť konečne vyložiť nohy na stôl a aj to urobte. Pustite vianočné rozprávky, hudbu, alebo príbehy, obklopte sa spoločenskými hrami a chutným jedlom a užívajte si voľný deň.

 

26.12. - keď už začnete pociťovať, že sa vám pár kíl nalepilo na neželané miesta vybehnite von. Vezmite psa, muža, deti, súrodencov, rodičov, kamarátku, kohokoľvek a naučte sa lyžovať, pripomeňte si aké je sánkovanie, alebo si jednoducho postavte snehuliaka. Ak nie je z čoho, aspoň sa nadýchajte kdesi v lese čerstvého vzduchu. 

 

Odporúčame prečítať: Ako originálne zabaliť vianočné darčeky

VÁHY

 

Nemajte priveľké nároky a nebudete sklamané. Týmto mottom by ste sa mali riadiť počas tohtoročných Vianoc. Môže sa totiž stať, že nie všetko, čo ste si vysnili sa aj naplní. Dupľom ak máte priveľké nároky nie na seba, alebo na svojho partnera. Niektoré vzťahy sa môžu počas vianočných dní vyostriť, avšak to len vtedy, ak budete tvrdohlavo a zanovito trvať na svojej pravde. Snažte sa počas sviatkov viac uvoľniť a pokiaľ vás niečo ťaží už dlhšiu dobu vydebatujte si to s dotyčnou osobou až po Vianociach. Viac vám bude priať aj samotná Luna.

 

24.12. - nech vás Mesiac v Škorpiónovi akokoľvek provokuje, kusnite si do jazyka a nepúšťajte sa do hádok. Inak sa vám Štedrý večer zvrtne niekam úplne inam, než ste mali ráno v pláne.

 

25.12. - pokiaľ to s vami bude šiť aj na prvý sviatok vianočný, zájdite si zašportovať. Vybijete aspoň zo seba všetku negatívnu energiu a na niektoré veci možno zmeníte pohľad.

 

26.12. - počas druhého sviatku vianočného z vás konečne opadne stres, či napätie a vy sa začnete usmievať nielen na silu, ale pretom že si čaro Vianoc naozaj začnete uvedomovať. Rozhodne ešte nie je neskoro na objatie, či prejavy lásky.

 

Odporúčame prečítať: Zviera ako vianočný darček? Nekupujte – adoptujte!

 

 

ŠKORPIÓN

 

Tohtoročné Vianoce budú patriť rozhodne vášmu znameniu. Môže za to Luna, ktorá sa počas troch sviatočných dní ponesie práve vo vašom znamení. Keďže zároveň ubúda, nemusíte sa obávať hnevu a vašej povestnej uštipačnosti, či pomstychtivosti. Naopak do popredia sa dostanú všetky vaše pozitívne vlastnosti – od nehy, cez úprimnú lásku, až po elektrizujúcu vášeň. Užite si tieto vianočné sviatky podľa svojich predstáv, či ste zadané, alebo slobodné, nechajte svojmu šťastiu voľný priebeh.

 

 

24.12. – možno sa v sobotu budete cítiť akosi neisto, až rozpačito, dupľom ak vám tohtoročné Vianoce nanútili novú rolu, na ktoré nie ste doteraz zvyknuté. Našťastie vám Luna vo vašom znamení dodá dostatok sebavedomia aj charizmy.

 

25.12. – očarujúco budete na svoje okolie pôsobiť aj ďalšie dni. V nedeľu svoje kúzlo využijú najmä všetky zamilované dámy.

 

26.12. – ak ste slobodné a chcete svoj status zmeniť ešte do konca starého roka, vyrazte si na štefánsku zábavu. Luna aj hviezdy si pre vás nachystali milé prekvapenie. 

STRELEC

 

Ešte pár dní pred Vianocami sa budete cítiť tak, že o tohtoročné sviatky ani veľmi nemáte záujem. Nech už vám rok 2016 priniesol do životov čokoľvek, snažte sa s tým počas Vianoc zmieriť a nalaďte vo svojej duši mier. Harmóniu a dobrú náladu vám pomôžu nastoliť aj blízki milujúci ľudia. Spomínajte s nimi na svojich milovaných, ktorí už nie sú medzi nami, rozprávajte si úsmevné príhody, hrajte spoločenské hry a hlavne sa nikam nenáhlite. Vianoce sú predsa len raz do roka.

 

24.12. – ak vám je do plaču poplačte si, večer ale už strávte s úsmevom na perách. Poďakujte sa za všetko dobré, čo ste v živote dostali a vyslovte vieru, že ďalší rok bude ešte lepší.

 

25.12. – deň je ideálny na rodinné návštevy. Ak sa vám aj nechce vystrčiť päty z domu, berte to tak, že po kalorických sviatočných jedlách vám pohyb nezaškodí.

 

26.12. – na druhý sviatok vianočný sa rozhodnite rozjímať v pokoji svojho domova. Pokiaľ ste slobodné, dnešok vám možno prinesie do života nový zmysel. Podobné prekvapenie ale čaká aj zadané dámy. 

 

Odporúčame prečítať: Čím ozdobiť vianočné koláče

 

 

KOZOROŽEC

 

Možno pôjde vôbec o prvé Vianoce vo vašom živote, ktoré strávite presne tak, ako ste si už dávno vysnili. Dopomôže vám k tomu Luna aj priaznivé postavenie hviezd. V týchto dňoch budete cítiť obrovský nával energie. Ak ste prípravám najkrajších sviatkov v roku venovali množstvo času, uvidíte, že vám to stálo za to. Potešia vás najmä rozžiarené očká vašich blízkych, ale tiež slová vašej milujúcej polovičky. Mnohé dámy z vášho znamenia sa práve počas tohtoročných vianočných sviatkov dočkajú vytúženej zmeny, či posunu vo vzťahu.

 

24.12. – nezabudnite sa dnes až do štedrovečerného menu postiť. Odľahčíte telo a nachystáte ho na vianočné hody. Pri večeri si vyskúšajte niektoré zo starých zvykov pre krásu, lásku, zdravie aj šťastie v rodine.

 

25.12. – prvý sviatok vianočný oddychujte tak pasívne ako sa len dá. Pokiaľ na vás príde stav, že budete chcieť celý deň len prespať, pokojne ho prespite. Nezabudnite si však nastaviť budík, aby vám neušla obľúbená vianočná rozprávka.

 

26.12. – pokiaľ ste v nedeľu oddychovali ukryté doma pod dekou, v pondelok vyrazte do ulíc. Urobte si výlet po rodine a priateľoch, alebo sa choďte prevetrať na svahy, či inam do prírody. 

VODNÁR

 

Tento rok ste sa rozhodli do vianočných príprav maximálne zapojiť všetku svoju kreativitu aj fantáziu. Samé neviete odkiaľ sa to vo vás zobralo, avšak rozhodli ste sa, že toto budú tie najkrajšie vianočné sviatky, aké ste kedy zažili. K štedrovečernému stolu ste pozvali všetkých svojich blízkych, plánujete nachystať honosnú večeru hodnú gurmánov, vaše domácnosti žiaria leskom, aj vianočnou výzdobou. Pokaziť vám túto radosť môže akurát Luna v Škorpiónovi, ktorá vo vás vyvolá pocity perfekcionizmu. Akonáhle nebude niečo podľa vašich predstáv, pocítite nervozitu a podráždenosť,

 

24.12 – pozor na zbytočné malicherné hádky. Temperamentný Škorpión vám síce pošepká pár uštipačných slovíčok, ale prv než ich vyslovíte si radšej kusnite do jazyka. V opačnom prípade sa situáciu zvrtne vo váš neprospech.

 

25.12. – v tento deň sa snažte neriešiť absolútne nič. Rozhodne si nepozerajte pracovný mobil, či mail, ani nebuďte pol dňa na Facebooku. Vypnite myseľ a iba tak relaxujte.

 

26.12. – druhý sviatok vianočný vám ponúkne množstvo zábavy, smiechu aj radosti. Hviezdy vám radia prijať ich a poddať sa pozitívnej nálade v maximálne možnej miere.


Čo čítajú ostatní na KAMzaKRÁSOU.sk

 
Horoskop na rok 2017 - znamenie Strelec
Veľký jarný horoskop: Zemské a ohnivé znamenia prekvapí Šťastena
Lunárny horoskop - čo vám prinesie Veľká noc? (I. ČASŤ)
Kedy je podľa Luny čas vhodný na lásku?
12 najčastejších svadobných povier – na čo by si nevesty mali dať pozor?
Aké vlastnosti vám dal do vienka deň vášho narodenia?
7 feng shui rád pre krásu a zdravie
Diéta podľa znamenia – strava vhodná pre vzdušné a zemské znamenia
Deti v znamení Barana – týchto 5 vlastnosti neprehliadnite!
V čom sú deti Ryby výnimočné? 5 vlastností, ktoré neprehliadnite.
Chudnite a športujte s pomocou Luny
Januárový horoskop (LEV, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)
4 účinné techniky ako sa zbaviť zlosti a predýchať hnev
Veľký jarný horoskop: Zemské a ohnivé znamenia prekvapí Šťastena
Februárové postavenie Luny – čo nám prinesie?
Februárový horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)
Januárový horoskop (LEV, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)
Februárový horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)
Chystáte svadbu? Aký dátum si vybrať?
Februárový horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)
Muž v znamení Býka - 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú
Čínsky rok 2017 - rok ohnivého Kohúta
Muž v znamení Baran - 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú
VEĽKÝ HOROSKOP NA APRÍL: Komu z vás sa možno splnia sny? ČASŤ I.
Diéta podľa znamenia – strava vhodná pre ohnivé a vodné znamenia
 

1 komentár

, ak chcete vložiť komentár. V prípade, že nemáte ešte konto na KAMzaKRÁSOU.sk, môžete si ho zdarma vytvoriť.22.12.16 13:19 | Mária Chromíková | karma: 63
Budem rada ,keď sa mi predpoveď podľa znamenia splní aspoň na polovicu.

odpovedať

0 | 0
Najčítanejšie na KAMzaKRÁSOU.sk

Monika Bagárová nám prezradila, ako sa stará o svoje krásne vlasy!

03.04.2017 ROZHOVORY
Monika Bagárová nám prezradila, ako sa stará o svoje krásne vlasy!

Speváčka Monika Bagárová patrí medzi najkrajšie speváčky na česko-slovenskej scéne. Pre nás prezradila starostlivosť o jej krásne vlasy...

Slovenka Simona Leskovská akoby z oka vypadla svetovej modelke!

20.04.2017 LIFESTYLE
Slovenka Simona Leskovská akoby z oka vypadla svetovej modelke!

Slovenská modelka, moderátorka a finalistka súťaže krásy Simona Leskovská nepochybne patrí k najkrajším Slovenkám. Žiarivý úsmev, exotické črty tváre a havranie vlasy z nej robia osudovú ženu „femme f...

Toto robí Andrea Verešová, keď sa chce rýchlo dostať do formy

19.04.2017 ROZHOVORY
Toto robí Andrea Verešová, keď sa chce rýchlo dostať do formy

Jedna z najznámejších slovenských modeliek a bývala Miss Slovensko 1998 Andrea Verešová má postavu, po ktorej túži množstvo žien. Ako sa sama priznala v jej tridsiatich šiestich rokoch už nie je nič s...

Ktoré plavky sú v Európe číslo 1? Nebudete veriť!

12.04.2017 MÓDA a ŠTÝL
Ktoré plavky sú v Európe číslo 1? Nebudete veriť!

Plánujete už letnú dovolenku a nemôžete sa dočkať letných teplôt? Sme na tom rovnako, preto sme si pre vás pripravili, s najväčším nadšením, prehľad módnych trendov pre šaty a plavky, ktoré vás úplne ...

Správne držanie tela – skúste cvik, ktorým ho dosiahnete

19.04.2017 LIFESTYLE
Správne držanie tela – skúste cvik, ktorým ho dosiahnete

Bolesť chrbta a zlé držanie tela je jednou z najčastejších príčin, s ktorými ľudia prichádzajú k lekárovi. Ak máte sedavé zamestnanie, tak o tejto nepríjemnej bolesti viete svoje. Vedeli ste...

Zápal sedacieho nervu: Ako si uľaviť od bolesti?

14.04.2017 LIFESTYLE
Zápal sedacieho nervu: Ako si uľaviť od bolesti?

Sedací nerv je najhrubší nerv ľudského tela. Je takmer taký hrubý ako malíček na ruke. Tiahne sa od driekovej časti chrbtice cez zadok až dole do nôh. V súvislosti s týmto nervom vzniká jeden veľmi ne...

Petržlenová vňať nepatrí iba do polievky! 3 tipy ako ju využiť inak

26.04.2017 LIFESTYLE
Petržlenová vňať nepatrí iba do polievky! 3 tipy ako ju využiť inak

Petržlenová vňať je nadzemná časť petržlenu, ktorá sa často používa do polievok, na dochucovanie a ozdobenie jedla alebo prípadne skončí v koši. Pritom je to veľká škoda...

Štýlová misska Kristína Činčurová: Tieto kúsky musíte mať aj vy!

17.04.2017 LIFESTYLE
Štýlová misska Kristína Činčurová: Tieto kúsky musíte mať aj vy!

Krásna Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová patrí medzi najkrajšie ale i naštýlovejšie Slovenky. Mladá modelka nám už viac ako rok dokazuje, že má perfektný vkus na obliekanie...

Ploché bruško za 3 dni! Skúste tento kompletný jedálniček.

23.04.2017 LIFESTYLE
Ploché bruško za 3 dni! Skúste tento kompletný jedálniček.

Ak potrebujete expresne zmenšiť objem svojho bruška, aby ste v šatách vyzerali dobre, máme pre vás tip, ako nato behom 3 dní. Samozrejme, že najlepšia cesta je pravidelná vyvážená strava a pohyb...

Fajčenie prospieva nášmu zdraviu? Neuveriteľné zistenie!

24.04.2017 LIFESTYLE
Fajčenie prospieva nášmu zdraviu? Neuveriteľné zistenie!

Fajčenie poškodzuje takmer každý orgán v ľudskom tele. Nehovoriac o chorobách a rizikách, ktoré so sebou fajčenie prináša. No na druhej strane, vedeli ste, že fajčenie nášmu zdraviu aj prospieva...

Sóda bikarbóna je skvelým pomocníkom pre telo aj zdravie!

19.04.2017 LIFESTYLE
Sóda bikarbóna je skvelým pomocníkom pre telo aj zdravie!

Sóda bikarbóna je úplne bežná surovina, ktorú nájdeme asi v každej domácnosti. Je veľmi lacná, a pritom jej využitie je oveľa väčšie, ako si v skutočnosti ľudia myslia...

Pravidelné pitie kávy - fakty, ktoré o ňom treba vedieť!

14.04.2017 LIFESTYLE
Pravidelné pitie kávy - fakty, ktoré o ňom treba vedieť!

Káva je dlhodobo po čistej vode druhým najpopulárnejším nápojom na celom svete. Nie je to teda ani čaj, ani pivo, či víno, alebo nejaké energy drinky. Káva je pre mnohých tým, čo ich ráno (cez deň...

Potravinové škandály - Na tieto potraviny si dajte veľký pozor!

20.04.2017 LIFESTYLE
Potravinové škandály - Na tieto potraviny si dajte veľký pozor!

Potravinové škandály - určite si na niektoré z nich pamätáte. V poslednej dobre je to hlavne o plastovej ryži, ktorá sa údajne vyrába v čínskych továrniach. No aké sú tie ďalšie a pred čím by sme sa m...

Prečo pestovať tymian? Presvedčia a šokujú vás jeho liečivé účinky!

05.04.2017 LIFESTYLE
Prečo pestovať tymian? Presvedčia a šokujú vás jeho liečivé účinky!

Tymian patrí medzi korenia, ktoré sú využívané v mnohých domácnostiach. Svojím vzhľadom sa podobá na materinu dúšku, preto si ich ľudia často mýlia. No vedeli ste...

Úspešná blogerka Sissque: Z môjho hobby sa stal džob snov!

12.04.2017 ROZHOVORY
Úspešná blogerka Sissque: Z môjho hobby sa stal džob snov!

Krásna a úspešná Silvia Čisáriková alias blogerka Sissque patrí v súčasnosti medzi najpopulárnejšie blogerky na Slovensku. Jej elegantný štýl v kombinácii s extravagantnejšími kúskami si získal množst...

Púpava lekárska a jej blahodárne účinky. Toto o nej neviete!

07.04.2017 LIFESTYLE
Púpava lekárska a jej blahodárne účinky. Toto o nej neviete!

Púpava lekárska je podceňovanou rastlinou, okolo ktorej mnohí prejdú bez povšimnutia. Pritom to nie je len obyčajná burina. Práve naopak, môžeme ju zaradiť medzi mnoho ďalších liečivých rastlín...

Aktuálne súťaže


INSTAGRAM

  TÝŽDENNÝ HOROSKOP KRÁSY


  ODPORÚČANÉ ČLÁNKY


  ZDRAVÉ RECEPTY  Najnovšie z HLAVNÉSPRÁVY.sk


  Najnovšie z TOPDESAŤ.sk

  ODPORÚČANÉ SLUŽBY

  Salon De Luxe, Bratislava

  Salon De Luxe
  Bratislava

  YOGA MAYA, Ivanka pri Dunaji

  YOGA MAYA
  Ivanka pri Dunaji


  Fandite nám

  TOPlist 1s