Veľký vianočný horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Veľký vianočný horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Vianoce sú už nezadržateľne tu. Vianočnú atmosféru tak v týchto dňoch pociťuje istotne každý, aj ten, kto by ju najradšej odignoroval.

 

Vianoce máme zapísané v slovníkoch ako sviatky radosti, pokoja a šťastia.

 

Taktiež lásky, vzájomnej úcty... či tie tohtoročné tieto "heslá" aj dodržia, na to sme hľadali odpoveď v lunárnom kalendári. Luna sa počas všetkých troch sviatočných dní ponesie v temperamentnom a vášnivom Škorpiónovi, ako ten bude vplývať na vaše znamenie?

 

Odporúčame prečítať: 

Veľký vianočný horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

 

PANNA

 

Väčšina z vás je na sviatočné dni maximálne a hlavne dokonale pripravená. Už niekoľko rokov sa snažíte dodržiavať svoj vlastný harmonogram, vďaka ktorému zvládate aj situácie, s ktorými ste pôvodne nerátali. Keďže však v rámci emancipácie rozhodne nemienite robiť všetko samé, do vianočných príprav ste zapojili direktívne celú famíliu, a tak to má byť. Keďže sa všetci pekne podieľajú na vianočnej nálade, spoločne si ju aj viac užijete. Z drobných nezhôd nerobte vedu a radšej sa cez ne raz dva preneste. Tohtoročné Vianoce si naplno vychutnáte vtedy, keď pochopíte, aké šťastie máte po svojom boku.

 

24.12. - pokiaľ si pod stromčekom nenájdete nič z vášho vysneného zoznamu, nezúfajte a rozhodne kvôli tomu nerobte scénu. Aj keď vám možno Škorpión bude nabádať k štipľavým slovám, nedajte sa a svojho "Ježiška" objímte. Myslel to totiž z lásky.

 

25.12. - prvý sviatok vianočný si budete chcieť konečne vyložiť nohy na stôl a aj to urobte. Pustite vianočné rozprávky, hudbu, alebo príbehy, obklopte sa spoločenskými hrami a chutným jedlom a užívajte si voľný deň.

 

26.12. - keď už začnete pociťovať, že sa vám pár kíl nalepilo na neželané miesta vybehnite von. Vezmite psa, muža, deti, súrodencov, rodičov, kamarátku, kohokoľvek a naučte sa lyžovať, pripomeňte si aké je sánkovanie, alebo si jednoducho postavte snehuliaka. Ak nie je z čoho, aspoň sa nadýchajte kdesi v lese čerstvého vzduchu. 

 

Odporúčame prečítať: Ako originálne zabaliť vianočné darčeky

VÁHY

 

Nemajte priveľké nároky a nebudete sklamané. Týmto mottom by ste sa mali riadiť počas tohtoročných Vianoc. Môže sa totiž stať, že nie všetko, čo ste si vysnili sa aj naplní. Dupľom ak máte priveľké nároky nie na seba, alebo na svojho partnera. Niektoré vzťahy sa môžu počas vianočných dní vyostriť, avšak to len vtedy, ak budete tvrdohlavo a zanovito trvať na svojej pravde. Snažte sa počas sviatkov viac uvoľniť a pokiaľ vás niečo ťaží už dlhšiu dobu vydebatujte si to s dotyčnou osobou až po Vianociach. Viac vám bude priať aj samotná Luna.

 

24.12. - nech vás Mesiac v Škorpiónovi akokoľvek provokuje, kusnite si do jazyka a nepúšťajte sa do hádok. Inak sa vám Štedrý večer zvrtne niekam úplne inam, než ste mali ráno v pláne.

 

25.12. - pokiaľ to s vami bude šiť aj na prvý sviatok vianočný, zájdite si zašportovať. Vybijete aspoň zo seba všetku negatívnu energiu a na niektoré veci možno zmeníte pohľad.

 

26.12. - počas druhého sviatku vianočného z vás konečne opadne stres, či napätie a vy sa začnete usmievať nielen na silu, ale pretom že si čaro Vianoc naozaj začnete uvedomovať. Rozhodne ešte nie je neskoro na objatie, či prejavy lásky.

 

Odporúčame prečítať: Zviera ako vianočný darček? Nekupujte – adoptujte!

 

 

ŠKORPIÓN

 

Tohtoročné Vianoce budú patriť rozhodne vášmu znameniu. Môže za to Luna, ktorá sa počas troch sviatočných dní ponesie práve vo vašom znamení. Keďže zároveň ubúda, nemusíte sa obávať hnevu a vašej povestnej uštipačnosti, či pomstychtivosti. Naopak do popredia sa dostanú všetky vaše pozitívne vlastnosti – od nehy, cez úprimnú lásku, až po elektrizujúcu vášeň. Užite si tieto vianočné sviatky podľa svojich predstáv, či ste zadané, alebo slobodné, nechajte svojmu šťastiu voľný priebeh.

 

 

24.12. – možno sa v sobotu budete cítiť akosi neisto, až rozpačito, dupľom ak vám tohtoročné Vianoce nanútili novú rolu, na ktoré nie ste doteraz zvyknuté. Našťastie vám Luna vo vašom znamení dodá dostatok sebavedomia aj charizmy.

 

25.12. – očarujúco budete na svoje okolie pôsobiť aj ďalšie dni. V nedeľu svoje kúzlo využijú najmä všetky zamilované dámy.

 

26.12. – ak ste slobodné a chcete svoj status zmeniť ešte do konca starého roka, vyrazte si na štefánsku zábavu. Luna aj hviezdy si pre vás nachystali milé prekvapenie. 

STRELEC

 

Ešte pár dní pred Vianocami sa budete cítiť tak, že o tohtoročné sviatky ani veľmi nemáte záujem. Nech už vám rok 2016 priniesol do životov čokoľvek, snažte sa s tým počas Vianoc zmieriť a nalaďte vo svojej duši mier. Harmóniu a dobrú náladu vám pomôžu nastoliť aj blízki milujúci ľudia. Spomínajte s nimi na svojich milovaných, ktorí už nie sú medzi nami, rozprávajte si úsmevné príhody, hrajte spoločenské hry a hlavne sa nikam nenáhlite. Vianoce sú predsa len raz do roka.

 

24.12. – ak vám je do plaču poplačte si, večer ale už strávte s úsmevom na perách. Poďakujte sa za všetko dobré, čo ste v živote dostali a vyslovte vieru, že ďalší rok bude ešte lepší.

 

25.12. – deň je ideálny na rodinné návštevy. Ak sa vám aj nechce vystrčiť päty z domu, berte to tak, že po kalorických sviatočných jedlách vám pohyb nezaškodí.

 

26.12. – na druhý sviatok vianočný sa rozhodnite rozjímať v pokoji svojho domova. Pokiaľ ste slobodné, dnešok vám možno prinesie do života nový zmysel. Podobné prekvapenie ale čaká aj zadané dámy. 

 

Odporúčame prečítať: Čím ozdobiť vianočné koláče

 

 

KOZOROŽEC

 

Možno pôjde vôbec o prvé Vianoce vo vašom živote, ktoré strávite presne tak, ako ste si už dávno vysnili. Dopomôže vám k tomu Luna aj priaznivé postavenie hviezd. V týchto dňoch budete cítiť obrovský nával energie. Ak ste prípravám najkrajších sviatkov v roku venovali množstvo času, uvidíte, že vám to stálo za to. Potešia vás najmä rozžiarené očká vašich blízkych, ale tiež slová vašej milujúcej polovičky. Mnohé dámy z vášho znamenia sa práve počas tohtoročných vianočných sviatkov dočkajú vytúženej zmeny, či posunu vo vzťahu.

 

24.12. – nezabudnite sa dnes až do štedrovečerného menu postiť. Odľahčíte telo a nachystáte ho na vianočné hody. Pri večeri si vyskúšajte niektoré zo starých zvykov pre krásu, lásku, zdravie aj šťastie v rodine.

 

25.12. – prvý sviatok vianočný oddychujte tak pasívne ako sa len dá. Pokiaľ na vás príde stav, že budete chcieť celý deň len prespať, pokojne ho prespite. Nezabudnite si však nastaviť budík, aby vám neušla obľúbená vianočná rozprávka.

 

26.12. – pokiaľ ste v nedeľu oddychovali ukryté doma pod dekou, v pondelok vyrazte do ulíc. Urobte si výlet po rodine a priateľoch, alebo sa choďte prevetrať na svahy, či inam do prírody. 

VODNÁR

 

Tento rok ste sa rozhodli do vianočných príprav maximálne zapojiť všetku svoju kreativitu aj fantáziu. Samé neviete odkiaľ sa to vo vás zobralo, avšak rozhodli ste sa, že toto budú tie najkrajšie vianočné sviatky, aké ste kedy zažili. K štedrovečernému stolu ste pozvali všetkých svojich blízkych, plánujete nachystať honosnú večeru hodnú gurmánov, vaše domácnosti žiaria leskom, aj vianočnou výzdobou. Pokaziť vám túto radosť môže akurát Luna v Škorpiónovi, ktorá vo vás vyvolá pocity perfekcionizmu. Akonáhle nebude niečo podľa vašich predstáv, pocítite nervozitu a podráždenosť,

 

24.12 – pozor na zbytočné malicherné hádky. Temperamentný Škorpión vám síce pošepká pár uštipačných slovíčok, ale prv než ich vyslovíte si radšej kusnite do jazyka. V opačnom prípade sa situáciu zvrtne vo váš neprospech.

 

25.12. – v tento deň sa snažte neriešiť absolútne nič. Rozhodne si nepozerajte pracovný mobil, či mail, ani nebuďte pol dňa na Facebooku. Vypnite myseľ a iba tak relaxujte.

 

26.12. – druhý sviatok vianočný vám ponúkne množstvo zábavy, smiechu aj radosti. Hviezdy vám radia prijať ich a poddať sa pozitívnej nálade v maximálne možnej miere.


Čo čítajú ostatní na KAMzaKRÁSOU.sk

1 komentár

, ak chcete vložiť komentár. V prípade, že nemáte ešte konto na KAMzaKRÁSOU.sk, môžete si ho zdarma vytvoriť.22.12.16 13:19 | Mária Chromíková | karma: 67
Budem rada ,keď sa mi predpoveď podľa znamenia splní aspoň na polovicu.

odpovedať

0 | 0
Najčítanejšie na KAMzaKRÁSOU.sk

Zlý make-up - tieto chyby si na vás všimne každý muž!

28.02.2017 KRÁSA
Zlý make-up - tieto chyby si na vás všimne každý muž!

Úlohou make-upu je zakryť problémové oblasti pleti a vyzdvihnúť to, čo je na vás pekné. Nie vždy sa nám to aj podarí. Myslíme si, že to nie je až tak vidieť, ale opak je pravdou...

VEĽKÝ HOROSKOP NA MAREC: Ktorým znameniam prinesie lásku, či splnený sen? ČASŤ I.

01.03.2017 HOROSKOPY
VEĽKÝ HOROSKOP NA MAREC: Ktorým znameniam prinesie lásku, či splnený sen? ČASŤ I.

Marec nám odštartoval uprostred pracovného týždňa a vzhľadom na to, že včera bolo ešte len 28.2. nie všetci sa v dátumoch hneď aj zorientujú. Čo je však podstatnejšie, zorientovať by sme sa mohli v lu...

Kedysi najkrajšie dievčatko na svete, ako je na tom po 15 rokoch?

02.03.2017 LIFESTYLE
Kedysi najkrajšie dievčatko na svete, ako je na tom po 15 rokoch?

Krása sa nedá merať, tá musí vychádzať z vnútra. Avšak toto dievča rúca všetky predstavy o dokonalosti. Pred niekoľkými rokmi ste mohli na sociálnych sieťach zazrieť jej fotku...

O 66% nižši výskyt rakoviny prsníka v Japonsku. Dôvodom je táto látka v strave.

02.03.2017 LIFESTYLE
O 66% nižši výskyt rakoviny prsníka v Japonsku. Dôvodom je táto látka v strave.

Rakovina prsníka je strašiakom každej ženy. Máloktorá z nás však vie, že tomu, aby sme sa jej vyhli, môžeme dopomôcť aj my samé. Zdravý životný štýl...

Vlasový chameleón Dominika Mirgová: O extravagantných farbách speváčky prehovoril jej dvorný kaderník!

12.03.2017 ROZHOVORY
Vlasový chameleón Dominika Mirgová: O extravagantných farbách speváčky prehovoril jej dvorný kaderník!

Nie je žiadnym tajomstvom, že Dominika Mirgová miluje experimentovanie v oblasti účesov. Videli sme na nej výrazné farebné odtiene ružovej, fialovej či sivej. Takéto premeny však nesmierne zaťažujú na...

To, akým spôsobom sedíte o vás napovie veľmi veľa

20.03.2017 LIFESTYLE
To, akým spôsobom sedíte o vás napovie veľmi veľa

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, ako pohyby môžu ovplyvniť vaše vystupovanie na verejnosti a pohľad ostatných na vašu osobu? Možno si rôzne pohyby, gestá, mimiku a ďalšie prvky neverbálnej komunikáci...

Ako rozpoznať varovné telesné signály mesiac pred infarktom?

16.03.2017 LIFESTYLE
Ako rozpoznať varovné telesné signály mesiac pred infarktom?

Srdcový infarkt patrí medzi najčastejšie príčiny úmrtí vo svete. Aj keď preferujete zdravý životný štýl, ani ten vás nedokáže 100% ochrániť pred srdcovým infarktom. Ruku na srdce...

Kristína Farkašová: Pre toto sa už neplánujem vrátiť k ryšavej farbe

25.03.2017 LIFESTYLE
Kristína Farkašová: Pre toto sa už neplánujem vrátiť k ryšavej farbe

Pred pár mesiacmi si obľúbená moderátorka, herečka, spisovateľka a v nespolednom rade mamina dvojičiek zmenila svoju charakteristickú ryšavú farbu vlasov na prirodzenú hnedú...

Puzdrová sukňa - ako ju správne kombinovať

11.03.2017 MÓDA a ŠTÝL
Puzdrová sukňa - ako ju správne kombinovať

Puzdrová sukňa je úzkeho strihu, ktorý musí dobre padnúť.   Jej dĺžka siaha po kolená, prípadne mierne pod kolená. Je úzka, dlhá a pôsobí veľmi žensky.   Predlžuje a zoštíhľuje...

4 cviky - 5 minút denne, ktoré vás zbavia tuku v podpazuší a na chrbte

14.03.2017 LIFESTYLE
4 cviky - 5 minút denne, ktoré vás zbavia tuku v podpazuší a na chrbte

Poznáme to všetky. Chudneme, no nie z tých partií, z ktorých by sme chceli. Nedarí sa vám pri chudnutí zbaviť sa tuku v podpazuší a na chrbte? Vyskúšajte tieto 4 cviky, ktoré stačí cvičiť len 5 minút ...

7 dôvodov, prečo by každý jeden z nás mal praktizovať plank

04.03.2017 LIFESTYLE
7 dôvodov, prečo by každý jeden z nás mal praktizovať plank

Veľa ľudí si myslí, že cvičenie je potrebné len pri túžbe po dokonalej postave. Len málokto si uvedomí  skutočné výhody cvičenia...

5 cvikov, 10 minút denne a za mesiac máme kompletne vyformované telo

05.03.2017 LIFESTYLE
5 cvikov, 10 minút denne a za mesiac máme kompletne vyformované telo

Hoci sa zima svojho žezla ešte stále nevzdala, leto nás prekvapí, ani sa nenazdáme. Čas tielok, krátkych sukní a nohavíc sa nezadržateľne blíži a pohľad do zrkadla hovorí občas jednoznačne...

Kocka ľadu - pokožka bez vrások, nerovností a tmavých kruhov

04.03.2017 LIFESTYLE
Kocka ľadu - pokožka bez vrások, nerovností a tmavých kruhov

Ktorá z nás by si nechcela zachovať zdravú a mlado vyzerajúcu pokožku bez vrások, nerovností a tmavých kruhov čo najdlhšie? Napomôcť tomu môže terapia kockami ľadu...

Kedy sú ženy pre mužov najkrajšie – I. časť

10.03.2017 LIFESTYLE
Kedy sú ženy pre mužov najkrajšie – I. časť

Jedno príslovie vraví, že ťažko so ženou a ešte ťažšie bez nej. Za seba môžem len potvrdiť, že je to jednoznačne pravda. Ženy sú nežné stvorenia (teda aspoň väčšina) a my muži ich milujeme (teda aspoň...

Krásne dvojičky Twiinsky: Vďaka týmto osvedčeným trikom máme pevné boky a zadoček

11.03.2017 ROZHOVORY
Krásne dvojičky Twiinsky: Vďaka týmto osvedčeným trikom máme pevné boky a zadoček

Najznámejšie slovenské dvojičky Daniela a Veronika Nízlové alias TWiiNS  sú nielen mimoriadne talentované ale srší z nich sexepíl  a postavičky majú ako lusk. Pre nás prezradili, čo sa skrýva za ich v...

Vytláčate mužovi akné? Prezradí to o vašom vzťahu šokujúce veci...

15.03.2017 LIFESTYLE
Vytláčate mužovi akné? Prezradí to o vašom vzťahu šokujúce veci...

Povedzme si to otvorene, takmer každá žena miluje vytláčanie akné svoju partnerovi. Možno to bude znieť zvláštne, ale táto aktivita toho napovie viac o vašom vzťahu, ako by ste očakávali...

Aktuálne súťaže


INSTAGRAM

  TÝŽDENNÝ HOROSKOP KRÁSY


  ODPORÚČANÉ ČLÁNKY


  ZDRAVÉ RECEPTY  Najnovšie z HLAVNÉSPRÁVY.sk


  Najnovšie z TOPDESAŤ.sk

  ODPORÚČANÉ SLUŽBY

  Salon De Luxe, Bratislava

  Salon De Luxe
  Bratislava

  YOGA MAYA, Ivanka pri Dunaji

  YOGA MAYA
  Ivanka pri Dunaji


  Fandite nám

  TOPlist 1s