Fit and Balance Weekend - posilnite svoje telo i myseľ

Fit and Balance Weekend - posilnite svoje telo i myseľ

Dovolenka sa vám skončila iba prednedávnom, no vy máte po dvoch týždňoch v práci pocit, akoby ste na žiadnej neboli? Posilnite svoje telo a nájdite rovnováhu mysle na Fit & Balance Weekende.

V dňoch 15. – 18.9.2016 si pre vás Residence Hotel & Club Donovaly pripravil spoločne s KAMzaKRASOU jedinečný pobyt pre milovníkov zdravého životného štýlu a prospešného pohybu. Počas celého pobytu budete pod drobnohľadom úspešnej fitness trénerky Slávky Hečkovej a potrebnú energiu načerpáte vďaka hodinám jogy s Majkou Bothovou, R.Y.T.

Odporúčame prečítať: Fitness vám dodá sebavedomie a radosť do každého dňa

posilnite svoje telo a myseľ

Zdroj: Shutterstock®

O tom, čo je pre návštevníkov počas Fit & Balance Weekendu pripravené nám porozprávala generálna manažérka Residence Hotel & Club Donovaly Veronika Šiklová.

Na čo všetko sa môžu návštevníci podujatia Fit & Balance Weekendu tešiť?

Víkend je určený hlavne pre hostí, ktorí majú radi zdravý životný štýl. Na svoje si prídu začiatočníci, ale aj pokročilí v tejto oblasti. Obzvlášť v dnešnej uponáhľanej dobe je potrebné nájsť rovnováhu tela i duše a vedieť niečo o zdravej výžive. Tento víkend teda nebude len o športe či joge, hostia sa taktiež môžu dozvedieť to, ako sa správne starať o pleť, ako správne jesť vyváženú stravu i to, ako pracuje naše telo. Bonusom bude pre hostí množstvo darčekov od partnerov celého víkendu.

Odporúčame prečítať: Načerpajte novú energiu a naučte sa vnímať svoje telo

posilnite svoje telo a myseľ

Zdroj: Shutterstock®

Aké ubytovanie a ostatné doplnkové služby hotel návštevníkom ponúkne a ponúka?

Hostia sa môžu ubytovať v komfortných izbách, ktoré sú dokonca vybavené aj obývacou miestnosťou. V piatok sa môžu tešiť na posedenie pri hudbe a dobrom vínku. Hosťom sa ponúka možnosť využiť naše wellness a jedinečné ajurvédske masáže, alebo osvedčené klasické masáže a kozmetiku. Počas celého víkendu budú mať k dispozícii i sauny a fitness v prípade, že pripravený program pre nich nebude postačujúci. :-)

Čím je hotel výnimočný a odlišný od tých ostatných?

Hotel je výnimočný hlavne svojou polohou na strednom Slovensku a taktiež ľahkou dostupnosťou. Nesmieme zabudnúť ani na čarovný výhľad z lobby baru či reštaurácie na okolité kopce a začínajúce Nízke Tatry. Vďaka spojeniu prekrásnej prírody a výborných služieb tu človek nájde harmóniu tela i ducha. 

Odporúčame prečítať: Pretransformujte svoju myseľ a prekonajte strach

posilnite svoje telo a myseľ

Zdroj: Shutterstock®

Na aké ďalšie pripravované podujatia sa môžu návštevníci tešiť?

Na začiatku októbra nás čaká motivačný víkend s Renatou Angelo, čo bude naozaj veľký zážitok. Na konci októbra pripravujeme najobľúbenejšiu akciu roka Wine snow, kedy na Donovaly zavíta viac ako 35 vinárstiev nielen zo Slovenska. Pre deti v tento víkend pripravujeme každý rok nezabudnuteľnú Halloween party. Ide o víkend plný zábavy, vína, priateľov a rodiny. Do konca roka nás ešte čaká Stand up comedy show Temné kecy a Mikulášsky program pre deti.

Odporúčame prečítať: Zabehnite si na skok do očarujúcej donovalskej prírody

posilnite svoje telo a myseľ

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií nájdete na: www.residencehotel.eu

Zdroj foto: www.residencehotel.eu

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Iveta Moravčíková 14.09.16 08:58

IM
karma
100.00

to by bolo pre mna

  • 1
Odpovedať

Kristína Sekeráková 07.02.21 08:06

KS
karma
133.00

Super, takýto ozdravný pobyt by sa mi veru zišiel na načerpanie nových síl :-)

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 21:53

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 21:53

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní