Nové Beauty Štúdio z hoteli Ozón

Nové Beauty Štúdio z hoteli Ozón

Bardejovských kúpeľoch, v hoteli Ozón, v stredu 3. októbra 2012 slávnostne otvorili nové BEAUTY STUDIO zamerané hlavne na omladenie tváre a tela. Rozšíri sa tak ponuka doplnkových služieb, ktoré klientom kúpeľov zatraktívňujú a spríjemňujú pobyt. Moderne vybavené štúdio bude pracovať v stredu až v nedeľu od 9.00 do 21.00 hod. Informovala o tom ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov Tamara Šatanková.


,,BEAUTY STUDIO ponúka najmodernejšie dermatokozmetické prístroje a portfólio produktov zameraných na kozmetické ošetrenia. Spojenie špičkovej technológie, liečebno- skrášľujúcej kozmetiky MASSADA a profesionality personálu pomôže klientom dosiahnuť vzhľad podľa svojich predstáv a zvýšiť pocit spokojnosti a vnútornú harmóniu. Štúdio pomocou IPL prístrojov umožňuje liečbu a odstraňovanie akné, prístrojové ošetrenia mastnej a aknóznej pleti, liečbu a odstraňovanie pigmentových škvŕn a cievok, ale aj strií, či fotorejuvenizáciu – fotoomladenie. K ďalším ošetreniam v štúdiu patrí neinvazívne odbúravanie tuku – kavitácia, rádiofrekvenčné tvarovanie postavy, prístrojová endermológia – lymfodrenáž, trvalá fotoepilácia a kozmetické kúry na tvár“, vymenovala T. Šatanková.

                          Nové Beauty Štúdio z hoteli Ozón

,,Na svoje si v našich kúpeľoch prídu všetci - od klientov zdravotných poisťovní a samoplatcov, cez wellness pobyty, až po rodiny s deťmi na celodenných výletoch. Nemáme však ambície premeniť kúpele na zábavný park, ani púťovú atrakciu. Všetky modernizácie prevádzok a služieb smerujú k napĺňaniu potrieb kúpeľných hostí v duchu modernej doby. V súlade s investičnými možnosťami sa budeme snažiť posilňovať kúpeľný charakter našich zariadení a modernizovať ich. Za posledných 24 mesiacov Bardejovské kúpele preinvestovali do rekonštrukcií ubytovacích zariadení a do prístrojovej techniky sumu 3,8 mil. eur. V januári tohto roku sme otvorili nové Wellness Spa v hoteli Ozón, s vonkajšími opaľovacími terasami a vodnými atrakciami, ktoré patrí k najmodernejším na Slovensku. Spoločnosť Bardejovské kúpele vlastní 33 objektov a nie je možné všetky zrekonštruovať naraz, ale postupne, ako budú k dispozícii finančné zdroje. Kúpele mienia ďalej investovať“, konštatovala T. Šatanková.

Bardejovská minerálna voda je prírodná-liečivá, slabo až stredne mineralizovaná, hydrogén uhličitanovo-chloridová, sodná, železitá uhličitá, studená, hypotonická, so zvýšeným obsahom kyseliny boritej. Množstvo prvkov vo vode je v každom prameni odlišné, a preto obvyklé liečebné dávky určuje lekár v závislosti od indikácie a zdravotného stavu klienta. Vody sa používajú najmä na pitné kúry, minerálne kúpele a inhalácie. Zo všetkých slovenských kúpeľov majú Bardejovské najširšie indikačné zameranie. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby obehového a tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, choroby z povolania, ochorenia obličiek a močových ciest a od minulého roka aj choroby pohybového ústrojenstva a ženské ochorenia.


                                            Nové Beauty Štúdio z hoteli Ozón

Bardejovské kúpele patria k trom najobľúbenejším, najnavštevovanejším a počtom lôžok najväčším slovenským kúpeľom. Zároveň sa hrdia tým, že patria medzi najstaršie kúpele s najdlhšou tradíciou poskytovania kúpeľných služieb. Vychutnávala si ich na liečení v roku 1895 manželka Františka Jozefa I. cisárovná Alžbeta, nazývaná Sissi, ktorej socha sa vyníma v kúpeľnom parku. Pobýval tu aj rakúsko-uhorský cisár Jozef II. (1783), Mária Lujza, neskoršia manželka cisára Napoleóna (1809), ruský cár Alexander I. (1821) a poľská kráľovná Mária Kazimiera Sobieska, manželka poľského kráľa Jána III. Sobieského. 

Viac informácií na : www.kupele-bj.sk

Ak vás láka toto nové centrum krásy, tu sú kontaktné údaje na rezervačné oddelenie:
Tel.: 054/477 4346, 477 2717 Fax: 054/472 3549
E-mail: rezervacie@kupele-bj.sk, pk@kupele-bj.sk 


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

11 komentárov

Zuzana Babinčáková 17.12.12 13:58

ZB
karma
-1.00

rada by som navstivila, ale je to dost daleko 

 • 0
Odpovedať

Veronika Kulanová 01.07.13 20:49

VK
karma
-1.00

no, rada by som tam zasla :D

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 13.03.14 17:19

JK
karma
100.00

určite tam je krásne veľa som o Bardejovských kúpeloch počula no je to daleko

 • 0
Odpovedať

Jana Fuchsová 21.08.14 21:48

JF
karma
80.00

rada by som to navštívila.

 • 0
Odpovedať

Gabriela Vrabľová 10.10.14 12:49

GV
karma
85.00

Do Ozónu chodievame väčšinou v zimnom období na wellness a zaplávať si. Veľmi sa nám tam páči a máme to z domu blízko. Treba však vystihnúť čas, keď je menej ľudí, inak to tam praská vo švíkoch.

 • 0
Odpovedať

Martina Begalova 16.10.14 09:59

MB
karma
108.00

Bardejov. kupele su krasne a prijemne miesto, velmi radi sa tam zastavime na jar ked je vsetko v kvete :)

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 25.10.14 15:52

MR
karma
-1.00

Massada je naozaj kvalitná kozmetika, ak by som si našla čas, rada by som to tam navštívila :)

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 31.12.20 07:35

KS
karma
133.00

Bardejovské kúpele som ešte nenavštívila, aj keď ich nemám veľmi ďaleko, musím to už čoskoro napraviť a dopriať si zaslúžený relax :-)

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 18:01

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 18:01

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní