Ako sa najlepšie zbaliť na dovolenku? Máme pre teba niekoľko tipov!

Ako sa najlepšie zbaliť na dovolenku? Máme pre teba niekoľko tipov!
  • 23.09.2012
  • Youtube Youtube

Ak aj vy cestujete na dovolenku či niekam do zahraničia za oddychom alebo prácou, i keď len 1 či 2 razy do roka, tak je každá rada, čo sa balenie týka, dobrá. Nakoľko ani väčšinou nevieme, čo nechať doma a najradšej by sme si so sebou zobrali celu skriňu! Tak si ušetrite starosti a tiež aj bolesti chrbta. Nie všade sú predsa džentlmeni, ktorí nám s kuframi ochotne pomôžu. Ako sa najlepšie zbaliť na dovolenku vám prezradíme v nasledujúcom článku!

Je čas sa pobaliť?

Ak aj u vás nastal čas balenia sa na dovolenku, určite si neváhajte pozrieť nasledujúce video. Je totiž plné skvelých tipov, ako sa nielen úsporne pobaliť, ale aj ako zabaliť všetky veci tak, aby sa pri ceste nepoškodili či nepokrčili. Ako napríklad preniesť v kufri sako bez toho, aby ste ho vytiahli maximálne dokrčené a prakticky nepoužiteľné? Sledujte skvelé tipy vo videu!

Pozri aj: Vieš, aké sú najčastejšie chyby pri sprchovaní a kúpaní? Vyhni sa im


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Kristína Sekeráková 31.12.20 07:30

KS
karma
133.00

Mojim trikom keď sa balím je, že si oblečenie rolujem, šetrím tým miesto :-) A vždy si na dovolenku beriem najzákladnejšie veci a nejaké miesto si ešte v kufri nechávam, pretože viem, že veľa vecí ešte nakúpim tam suveníry a pod. :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní