Víkend trochu inak

Víkend trochu inak
  • 11.03.2013
  • Silvia Karasová

Pripravte svojmu vzťahu osviežujúcu zmenu a urobte si romantický víkend. Preneste sa aspoň z času na čas od každodenných radostí a starostí do obdobia, keď ste boli čerstvo zaľúbené a utužte tak svoju lásku novými zážitkami. Nemusíte predsa čakať na letné dovolenky, výročia svadby, či dni sviatkov. Povýšte občas aj obyčajný víkend na neobyčajný a vybočte z každodenný koľají.

 

 

Môžete ostať doma v pohodlí, alebo pre zmenu prostredia vyraziť niekam do neznáma. Slovensko je krásna krajina, tak prečo nespoznávať jej krásy po boku svojich milovaných?

 

 

Víkend trochu inak

Ak okrem prírodných krás chcete oceniť aj wellness možnosti do pozornosti vám dávame Južné Slovensko a ubytovanie Veľký Meder. V tomto kúte Slovenska na vás čakajú termálne kúpaliská, wellness procedúry, cyklistická turistika, možnosti rybárčenia, jazdenie na koňoch, národné prírodné rezervácie ako Čičovské rameno, Klátovské rameno, či prírodné bohatstvá žitnoostrovského regiónu.

 

Ak si romantiku bez svojich deťúrencov neviete už ani len predstaviť, istotne vás poteší fakt, že okrem zábavy pre dospelých, sa tu do sýtosti vyšantia aj vaši najmenší. K dispozícii máte pre ne napríklad tobogány, lesopark Tarzánia aj Ostrov drobčekov.

 

 

Víkend trochu inak

 

Že radšej oddychujete doma? V tom prípade vypnite mobilné telefóny, odložte všetky pracovné povinnosti, prípadné detičky odneste k starým rodičom a leňošte vo veľkom.

 

Príťažlivá spodná bielizeň, župan, alebo pyžamo – podstatné je aby ste sa cítili uvoľnene a pohodlne. Romantiku môžete osviežiť pri sviečkach, chutnej večeri, v horúcom kúpeli, alebo v miestnostiach, kde hlavnú úlohu budú hrať určite aj pohodlné postele.

Intímnostiam sa medze nekladú :)
 

 

Zdroj foto: www.theweek.com, www.sheknows.com, www.tripsurfing.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Helena Kravcová 12.03.13 13:48

HK
karma
100.00

Ja sa už teším ,že môžem ísť do našej krásnej prírody za zhodami...

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 31.12.20 08:08

KS
karma
133.00

Najkrajší a najromantickejší pre pár je určite wellness pobyt :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní