Zorganizujte kongres vo vyhľadávanom Wellness Hoteli Chopok **** v Jasnej

Zorganizujte kongres vo vyhľadávanom Wellness Hoteli Chopok **** v Jasnej
 • 06.05.2015
 • PR článok

  • Zdieľaj:
 • 5

Wellness Hotel Chopok **** v Jasnej získal podľa hodnotenia Trend TOP hotely a reštaurácie, opäť i pre rok 2015 ocenenie najlepšieho 4* hotela na Slovensku.

V tomto roku rozšíril kapacity, keď otvoril nové moderné kongresové centrum PRASLIČKA s kapacitou 360 osôb a rozlohou 316 m².

Okrem toho je klientom k dispozícii aj doterajšie kongresové centrum PLESNIVEC s kapacitou 150 osôb  a rozlohou 173 m².  

Obe kongresové centrá sú tým pravým miestom na zorganizovanie všetkých druhov MICE podujatí, ako sú kongresy, školenia, konferencie, prezentácie a teambuildingové aktivity. Účastníci majú neobmedzene k dispozícii aj služby dvoch wellness centier s bazénmi, detský bazén, rôzne druhy sáun, vnútorné a vonkajšie vírivky. Súčasťou novej hotelovej časti je aj  nové fitness centrum s profesionálnym športovým vybavením. Informuje o tom marketingová riaditeľka Vladimíra Klaučová.

Wellness Hotel Chopok ****

Zdroj: Shutterstock®

,,Nové kongresové centrum PRASLIČKA je svojím vysoko kvalitným technickým vybavením a atraktívnym dizajnom ideálnym miestom na zorganizovanie eventov. Nachádza sa na 1. poschodí nového Kongresového & Wellness centra Wellness Hotela Chopok ****. Je vybavené špičkovou audiovizuálnou technikou (HDMI rozhranie) a môže poskytnúť zázemie akciám s celkovou kapacitou 360 účastníkov. Veľká multifunkčná kongresová hala, ako i menšie kongresové miestnosti s kapacitou 45 osôb majú prístup denného svetla s možnosťou zatemnenia v prípade premietania na plátno, či obrazovku. Pred konferenčnými miestnosťami je otvorený priestor s rozlohou 150 m2, vhodný na coffee breaky a stand-by stoly, počas prestávok. Veľká kongresová sála s rozmermi 26,8 m x 11,8 m a výškou stropu 3 m je plne klimatizovaná, celá miestnosť je bez stĺpov s prístupom na vonkajšiu terasu. Je možné ju rozdeliť akustickými priečkami na 7 menších plnohodnotných školiacich miestností. Účastníci MICE podujatí tak majú pridanú hodnotu v unikátnej polohe tatranského prostredia,“ hovorí V. Klaučová.

Wellness Hotel Chopok ****

Zdroj: Shutterstock®

Dodáva, že kongresové centrum PRASLIČKA je vybavené vysoko kvalitnou konferenčnou technikou, ale v prípade požiadavky rozsiahlejšieho technického vybavenia, ako napríklad tlmočnícke alebo hlasovacie zariadenia, vie personál toto zabezpečiť prostredníctvom prenájmu.  Školiace priestory dvoch kongresových centier sú vybavené najmodernejšou technikou, od dataprojektoru, univerzálneho ozvučovacieho systému, až po HDMI rozhranie pre audiovizuálnu techniku. 

Wellness Hotel Chopok ****

Zdroj: Shutterstock®

V rámci kongresovej turistiky vieme hosťom ponúknuť nielen regionálne špeciality pripravené pod vedením šéfkuchára Ivana Klčovského, ale aj catering na mieru. Štandardne je na výber servírované viacchodové business menu a bufetové menu, ktoré je využívané najmä pri podujatiach s väčším počtom účastníkov. V ponuke sú občerstvenia, coffee breaky, rauty, recepcie, slávnostné večere a rozmanitý sprievodný program – tematické večery, vystúpenie rôznych umelcov, degustácia vín, koňakov, a pod. Najväčší záujem o kongresy zaznamenávame na jar a na jeseň,“ hovorí V. Klaučová.

Wellness Hotel Chopok ****

Zdroj: Shutterstock®

Wellness Hotel Chopok **** je vďaka nadštandardným kvalitným službám a vynikajúcej polohe v strede Slovenska, vyhľadávaný slovenskými a zahraničnými firmami, ktoré tu s obľubou organizujú eventy pre obchodných partnerov, školenia pre svojich zamestnancov, odborné kongresy a konferencie. Najväčším lákadlom pre firmy je okrem kvalitných služieb, i vynikajúca poloha hotela v horskom prostredí Nízkych Tatier a jeho dostupnosť (nachádza sa len 5 km od diaľnice).

Wellness Hotel Chopok ****

Zdroj: Shutterstock®

Wellness Hotel Chopok ****

Zdroj: Shutterstock®

V zimnej sezóne až do Veľkej noci, hotel ponúka tú pravú lyžovačku v najexkluzívnejšom stredisku Nízkych Tatier - v Jasnej s vlastnými skibusmi. Hostia majú k dispozícii 2 saunové svety (saunový svet Plesnivec pre rodiny s deťmi a saunový svet Praslička pre osoby nad 16 rokov), 2 detské svety a veľké detské ihrisko. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii aj vstup do 2 plaveckých bazénov,detského bazéna, do 2 saunových svetov (10 sáun, 2 vnútorné vírivky, ochladzovací vnútorný bazén, vonkajšia vírivka, vonkajší ochladzovací bazén, Kneipov kúpeľ), vstup do profesionálneho fitnesscentra, detský kútik Chopíkov detský svet a LEGO detský kútik, animácie, úschovňa lyží a 2 hotelové skibusy. 

Viac informácií je na www.hotelchopok.sk/sk/kongres.html,

hotelové videá sú na www.hotelchopok.sk/sk/galeria/videa.html


  • Zdieľaj:
 • 5
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Martina Zahoranová 06.05.15 14:30

MZ
karma
92.00

krásny hotel v nádhernom prostredí - to by bol oddych :-)

 • 0
Odpovedať

Ingrid Šimoniková 17.05.15 12:44

karma
74.00

nádherný hotel, bola som tam raz na víkend a odvtedy vždy keď NáHODOU IDEME OKOLO ZASTAVíME SA NA ICH FAMÓZNE HORÚCE MALINY

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 17.05.15 15:47

JK
karma
100.00

Peknučkéééé hned by som išla

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 25.09.15 15:24

MR
karma
-1.00

tak to vyzerá nádherne :)

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 03.01.21 11:19

KS
karma
133.00

Z toho by bol skutočne nádherný wellness pobyt :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní