Kúpele Luhačovice opäť úspešné na Veľkej cene cestovného ruchu

 Kúpele Luhačovice opäť úspešné na Veľkej cene cestovného ruchu
 • 19.01.2016
 • Petronela Kotlárová

V súťaži Veľká cena cestovného ruchu 2015/2016 opäť uspeli Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s., v kategórii najlepší kúpeľný a wellness balíček, tentoraz so svojím produktom „Vo víre tanca“.

Získali druhé miesto a cenu za toto umiestnenie prevzal na slávnostnom vyhlásení vo štvrtok 14. 1. 2016 v Brne výkonný riaditeľ akciovej spoločnosti Ing. Jiří Dědek, MBA. Súťaž je vyhlasovaná vydavateľstvom C.O.T. media a Veľtrhmi Brno v rámci veľtrhov GO a Regiontour.

 „Pobyt Vo víre tanca sa radí k výnimočným produktom na českom trhu vzhľadom na obsah poskytovaných služieb. Bol zostavený tak, aby oslovil všetkých, ktorí sa počas wellness pobytu chcú zdokonaliť v spoločenskom alebo latinskom tanci. Dopyt po danom pobyte je podporený spoluprácou s profesionálnymi tanečníkmi Janom Onderom a Luciou Hunčárovou, ktorí výučbu povedú. Jedná sa o mediálne známych tanečníkov, ktorí pravidelne vystupujú v populárnej súťaži Českej televízie "StarDance ... keď hviezdy tancujú". Jan Onder už túto súťaž dvakrát vyhral. Na záver pobytu každý účastník dostane certifikát o absolvovanom kurze. Obsah bol pripravený tak, aby maximálne využil všetky prednosti luxusného ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotela. Okrem voľného vstupu do najväčšieho a najluxusnejšieho wellness centra v Luhačoviciach v štýle starorímskych kúpeľov pobyt zahŕňa aj rad relaxačných procedúr vrátane tých s využitím miestneho prírodného liečivého zdroja,“ uviedol J. Dědek.

Odporúčame prečítať: Naučte deti správne lyžovať pod vedením inštruktorov na Orave

kupele-luhacovice

Zdroj: Shutterstock®

Dodal, že produkt by mal osloviť novú cieľovú skupinu, ktorej hlavným dôvodom ku kúpe nie je len klasický wellness pobyt, ale potreba sa zdokonaliť v tanci pod vedením mediálne známych osobností. Cieľom je tiež snaha sa odlíšiť od ostatných ponúkaných wellness pobytov a ponúknuť väčšiu pridanú hodnotu. Cieľovou skupinou sú manželské páry (prázdne hniezdo) a všeobecne ľudia, ktorí majú záujem o tanec a relaxáciu, ženy aj bez partnerov, organizované skupiny a všetky vekové kategórie. Účastníci pochádzajú z ČR a Slovenska.

Profesionálny tanečník Jan Onder k tomu uviedol: „Do Kúpeľov Luhačovice sa už veľmi tešíme, sme z Karlových Varov a sme teda zvedaví, ako vyzerajú kúpele na Morave - počuli sme, že je tu nádherne! Veľmi ďakujeme kúpeľom za ponuku, myslíme si, že spojenie tanca a liečebných procedúr je geniálnym ťahom. Je to balzam na dušu i telo ako pre klientov, tak pre nás, pretože sme veľmi pracovne vyťažení a vďaka tomuto pobytu budeme robiť to, čo milujeme, teda učiť tanec a pri tom si krásne odpočinieme. tešíme sa veľmi.“

Odporúčame prečítať: Pri pobyte v Bohemia-lázních v Karlových Varoch spomínajte na Karla IV

kupele-luhacovice

Zdroj: Shutterstock®

Súčasťou pobytu Vo víre tanca je balíček služieb: 7x ubytovanie v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hoteli, 7x polpenzia formou bufetu, tanečný kurz pre mierne pokročilé páry alebo latino pre ženy, 1x prírodný uhličitý kúpeľ, perličkový kúpeľ s prísadou podľa vlastného výberu , hydromasážny kúpeľ, masáž nôh (čiastočná), masáž éterickým olejom podľa vlastného výberu, denne pitná kúra luhačovických minerálnych vôd, voľný vstup do wellness centra, voľný vstup do fitness centra, zapožičanie županu, Wi-Fi pripojenie na izbe ZADARMO. Bonusom je 30 % zľava na procedúry a spa rituály dokúpené nad rámec balíka.

ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel je vlajkovou loďou wellness pobytov v Luhačoviciach so širokou ponukou wellness služieb a relaxačných procedúr. Magnetom je voľný vstup do najväčšieho a najluxusnejšieho wellness centra v Luhačoviciach v štýle starorímskych kúpeľov. Wellness centrum ponúka zážitkové procedúry na regeneráciu tela i duše vrátane prírodných uhličitých kúpeľov. Hostia majú k dispozícii voľný vstup do bazéna, vírivky, saunového sveta (laconium, parná, bylinková, soľná a fínska sauna), Kneippov chodník, ochladzovacie sprchy, ľadovú studňu a vyhrievané lavice. Pre aktívnych návštevníkov je pripravené fitness centrum vybavené najmodernejšími posilňovacími strojmi. Očarí tiež Francúzska reštaurácia ponúkajúca regionálnu i medzinárodnú kuchyňu. Nechýba ani pravidelný kultúrny program vo vyhlásenom nočnom klube s prvorepublikovou atmosférou. Izby v historickej časti sú ladené v štýle tridsiatych rokov minulého storočia a modernú novú časť zase zdobia repliky suvenírov z ťaženia Alexandra Veľkého. Hotel už trikrát získal prestížne ocenenie v súťaži Czech Hotel Awards - hotel roka v kategórii Wellness & spa v Zlínskom kraji.

Odporúčame prečítať: Bardejovské kúpele otvoria nový kongresový hotel Alexander

kupele-luhacovice

Zdroj: Shutterstock®

Kúpele Luhačovice zostavujú nielen zaujímavé pobytové balíčky, ale každý hosť akciovej spoločnosti získa po príchode zľavovú kartu, pri ktorej predložení ušetrí napr. pri objednaní výletov a kultúrnych akcií a môže byť využitá aj vo vybraných reštauráciách, obchodoch či cukrárňach v Luhačoviciach. Táto exkluzívna karta garantuje najnižšie ceny pri vybraných službách. S miestnou cestovnou agentúrou Luhanka môžu hostia navyše spoznať Valašsko.

Tohtoročnému úspechu, predchádzali tri víťazstvá Kúpeľov Luhačovice za sebou v súťaži Veľká cena cestovného ruchu, v kategórii najlepší kúpeľný a wellness balíček. Cieľom tejto súťaže je zviditeľnenie výnimočných a vysoko kvalitných počinov v oblasti cestovného ruchu a upozornenie na atraktívne novinky. Tým súťaž prispieva ku skvalitňovaniu služieb v cestovnom ruchu. Jedná sa o prestížne ocenenie okrem iného aj vďaka vysokému kreditu usporiadateľov. Porotu tvoria zástupcovia inštitúcií činných v cestovnom ruchu, členovia akademickej obce, zástupcovia profesijných asociácií, odborníci na reklamu a marketing či špecialisti na problematiku rozvoja cestovného ruchu v regiónoch napr. ACK, AČCKA, SLL ČR, CzechTourism, Veľtrhy Brno, COT a ďalšie. Súťaží sa v kategóriách najlepší turistický produkt, najlepšia jednotná kampaň, najlepšia elektronická komunikácia, najlepšia cestovná kancelária, najlepší kúpeľný a wellness balíček a najlepší golfový balíček.

Viac informácií: http://www.hotelalexandria.cz/akcni-lazensky-pobyt-ve-viru-tance.phpwww.HotelAlexandria.cz, www.LazneLuhacovice.cz

kupele-luhacovice

Zdroj: Shutterstock®


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Soňa Krátka 19.01.16 22:06

SK
karma
113.00

tak toto vsetko by som brala vsetkymi desiatimi

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 20.01.16 10:17

MZ
karma
92.00

určite by som rada išla na takýto pobyt... musí to byť úžasný relax

 • 0
Odpovedať

Marta Mihoková 21.01.16 08:41

MM
karma
106.00

Tak toto som zažila len raz v PIEŠTANOCH bolo to super

 • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 21.07.16 12:55

MZ
karma
-1.00

Jooj, super relax :)

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 11.01.21 18:53

KS
karma
133.00

Super zaslúžený úspech :-)

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 02:05

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 02:05

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní