Bardejovské kúpele pripravili bohatý program na záver roka

Bardejovské kúpele pripravili bohatý program na záver roka

Užite si záver roka v luxuse a s relaxom vo wellness, aký ponúkajú len Bardejovské kúpele, a. s. Premiéru bude mať Silvester s Jadrankou v tento rok otvorenom štvorhviezdičkovom kongresovom hoteli Alexander, ale k dispozícii je aj Silvestrovský pobyt so slávnostným Galavečerom v hoteli Ozón.

Silvestrovské pobyty v Bardejovských kúpeľoch sú plné atraktívnych benefitov a sprievodných akcií. V ponuke sú pobyty od 27. 12. 2016 do 5. 1. 2017 na 3 až 6 nocí. Zahŕňajú slávnostný silvestrovský večer so začiatkom o 19.00 hod. s moderátorom, živou hudbou, tombolou a zaujímavým kultúrnym programom. K dispozícii je hosťom počas večere vždy na 2 osoby fľaša vína a sektu, teplý a studený bufet a minerálka. Ako bonus je pripravený veľký ohňostroj a darček pre každého. Informovala o tom ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov Tamara Šatanková.

Odporúčame tiež: Coco Chanel - synonymum módy a elegancie

bk procedúra

Zdroj: Shutterstock®

 „V Bardejovských kúpeľoch je už tradíciou privítať Nový rok v spoločnosti kúpeľných hostí. Silvestrovské pobyty v našich najluxusnejších izbách v hoteloch Alexander, Ozón a Astória začínajú od 235 eur na 3 noci pre jednu osobu v dvojposteľovej izbe, 6 nocí vyjde na 430 eur. Dvojhviezdičkové izby počas záveru roka v Astórii začínajú od 190 eur na osobu a 3- dňový pobyt. Okrem atraktívneho programu počas silvestrovského večera pobyty už zahŕňajú v cene voľný vstup do wellness, klasickú masáž, minerálny kúpeľ, soľnú jaskyňu, rašelinový zábal, prísadový kúpeľ alebo hydromasáž. Ako extra bonus sme pripravili na privítanie welcome drink, voľný vstup na biliard, tanečné zábavy so živou hudbou denne od 19:00 hod., bezplatný internetový prístup, parkovanie grátis, tanečné vystúpenie, hudobné popoludnie pri domácej štrúdli, večer slovenských špecialít a folklórne vystúpenie. Návštevníci sa môžu tešiť aj na novoročný koncert. Medzi doplnkové služby za poplatok patrí silvestrovské slávnostné líčenie pre dámy, voľno predajné procedúry - manikúra, pedikúra, kozmetika, kaderníctvo, bowling, party doplnky a konfety, BEAUTY STUDIO a iné,“ vymenovala T. Šatanková.

Bude vás zaujímať: Prečo treba mužovi pred nákupom napísať zoznam

svadobná sála

Zdroj: Shutterstock®

Kúpele nezabúdajú ani na najmenších klientov. Pre deti pripravili detský kútik, detskú postieľku bezplatne a babysitting na požiadanie od 3 rokov od 9:00 do 15:00. Čakajú ich aj koláčiky na recepcii hotela Ozón od 28. 12. do 31. 12. 2016 vždy o 16:00 a zabaviť sa môžu pri maľovaní na tvár. Dostanú aj silvestrovské konfety a party doplnky, napríklad čapice a trúbky. Zľava pre deti do 15 rokov je 20 % z cenníkových cien. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu majú pobyt grátis. Detskú postieľku poskytnú na požiadanie bezplatne. V prípade priaznivého počasia je pripravené stavanie snehuliakov a fotografovanie s maskotom.

Bardejovské kúpele v posledných rokoch rozšírili ponuku svojich služieb a tak si každý návštevník môže okrem tradičných kúpeľných procedúr vychutnať aj možnosti wellnessu, relaxácie či skrášľovacích programov. Mnohí návštevníci trávia záver roka v kúpeľoch opakovane. Rovnako tak môžu návštevníci absolvovať výlety do Poľska, či do bezprostredného okolia kúpeľov. Absolútnu väčšinu návštevníkov na záver roka tvoria Slováci, ale navštevujú ich s obľubou aj zahraniční návštevníci, hlavne Bielorusi, Ukrajinci, Poliaci, Rusi a Česi.

Odporúčame tiež: Čo je pre ženy atraktívne na mužoch?

jadranka

Zdroj: Shutterstock®

V areáli kúpeľov je 6 tenisových kurtov, minigolf, požičovňa bicyklov, 35 km značených turistických chodníkov. V blízkosti je mesto Bardejov zapísané do zoznamu UNESCO. Priamo v kúpeľoch sú kostoly rímsko – katolícky, pravoslávny a grécko – katolícky. Viac ako 60 % kapacity hotelov je prepojených spojovacou chodbou a klient tak medzi nimi prejde suchou nohou. Prepojené sú hotely Ozón, Astória, Alžbeta a od januára aj nový hotel Alexander. Najviac prameňov (10), ktoré vyvierajú na jednom území, je práve v Bardejovských kúpeľoch. Kúpele sa vyznačujú aj kvalitnou stravou, procedúrami, kvalifikovaným personálom, doplnkovými službami a mnohými ďalšími lákadlami. Najatraktívnejším zariadením je Wellness spa v hoteli Ozón s vodným a saunovým svetom. Aj kongresový hotel Alexander má svoje vlastné wellness, aj keď o niečo menšie ako Ozón, ktoré však môžu hostia Alexandra tiež zdarma využívať. 

Viac informácií na: www.kupele-bj.sk


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

10 komentárov

Soňa Krátka 03.12.16 13:47

SK
karma
113.00

nebolo by zléé

 • 0
Odpovedať

Mária Chromíková 09.12.16 13:43

MC
karma
109.00

Už som bola v Bardejovských kúpeľov, odporúčam.

 • 0
Odpovedať

Anežka Murínová 10.12.16 03:48

AM
karma
-1.00

Je tam ozaj príjemne. A určite treba okúsiť aj pravé bardejovské oplátky.

 • 0
Odpovedať

Erika Šuleková 11.12.16 11:38

karma
-1.00

Vianoce tu môžu byť krásne.

 • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 21.12.16 14:48

MZ
karma
-1.00

Viem si predstaviť ten relax :)

 • 0
Odpovedať

Martina Begalova 13.11.17 14:42

MB
karma
108.00

prostredie krasne, len ten personal - cest vynimkam... katastrofa spravanie...

 • 0
Odpovedať

Alena Pagáčová 09.01.18 16:37

AP
karma
-1.00

môže tam byť super, nikdy som tam nebola

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 07.02.21 08:53

KS
karma
133.00

Privítať Nový rok wellnessom musí byť super, lebo ako sa hovorí ako na Nový rok tak po celý rok :-)

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 02:30

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 02:30

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní