Doprajte si relax v Krompachoch

Doprajte si relax v Krompachoch

  • Zdieľaj:
 • 3

Túžba po oddychu, relaxe a romantike? Túžba po zábave a rozmaznávaní? Túžba po nikým nerušených spoločných chvíľach? Doprajte si krátky a predsa skvelý pobyt vo Wellness s blízkou osobou, kde si za 3 dni oddýchne myseľ a zregeneruje telo.

Absolvujte takýto wellness pobyt spoločne s blízkou osobou, popr. ho darujte niekomu k jeho výročiu. Výber toho pravého Wellness centrá záleží od záľub osobnosti. Ak ste však nápaditá, máte rada kľud, pokoj, horské prostredie, zábavu, šport a zároveň nočné hýrenie, tak dávam do pozornosti wellness na východnom Slovensku, v prekrásnom prostredí Spiša a Malého Slovenského raja, v mestečku Krompachy.

Doprajte si relax v Krompachoch

Hotel Plejsy a jeho umiestnenie uspokojí aj najnáročnejšieho návštevníka. V lete príjemne, jeseň je malebne farebná, zima chladná a jar naplnená vôňami. Ranné prechádzky sa stanú pôžitkom. Hotel je obklopený listnatým lesom a okolie je dôkladne upravované a čisté. Hotel i napriek svojej vysokej kapacite 186 lôžok zabezpečuje dostatok parkovacích miest na parkoviskách, ktoré sú neustále strážené.

 

Veľmi milý, prívetivý a ochotný personál vysvetlí, poradí a ukáže. Ubytovanie je rozdelené do 2 kategórií. Najrozšírenejšou kategóriou sú dvojlôžkové izby. Pre náročnejších je možnosť ubytovania v apartmánoch. Pre rodiny sú pripravené rodinné izby a pre náročných sú k dispozícií nadštandardné apartmány LUXURY. Všetky izby však majú vlastné sociálne zariadenie, sprchový kút a TV. V izbe vás počká vlastný uterák a osuška.

Nestrácajte čas vybaľovaním a ukladaním vecí! Neváhajte, dajte sa do plaviek a využívajte Wellness, ktorý sa ukrýva v prízemí hotela. Vnútorný komplex Vital ISIS Paradis je otvorený od 9:00 hod. do 21:00 hod.. Vnútorný i vonkajší (vyhrievaný) bazén prekrví vaše končatiny. Whirlpool vyhreje a vymasíruje. Kneippov kúpeľ šokuje a tepidárium zameraný na regeneráciu a načerpanie nových síl bude balzamom pre Vaše telo i dušu.

 

Doprajte si relax v Krompachoch

 

Vital ISIS Paradis má 4 druhy sáun:

Fínska sauna: jej účinkom je predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Vysoká teplota vzduchu napomáha k zvýšeniu potenia tela a tým sa organizmus zbavuje toxických látok. Ďalej dochádza k posilneniu imunitného systému, oslabeného hlavne po rôznych ťažkých infekčných ochoreniach.

 

Parná sauna: pôsobenie pary prečisťuje pokožku. Para zároveň pomáha odstraňovať odpadové látky a podporuje elasticitu pokožky. Para umožňuje nášmu organizmu zbaviť sa až 30% nahromadených toxínov.

Bylinková sauna: parný kúpeľ s veľmi príjemnou esenciou pripomínajúcou svieži les o teplote 47 - 55°C*. Účinkuje predovšetkým na dýchacie cesty – uvoľňovaniu. Výhodou je, že aj ľudia trpiaci vysokým tlakom tu vydržia pre znesiteľnú teplotu.

Infra sauna: efektívne infračervené sálavé teplo vniká hlboko pod povrch pokožky a spúšťa mnoho zdravie podporujúcich procesov. Hĺbkové teplo stimuluje svaly a orgány, následkom tejto stimulácie je silné potenie. Zvýšenie vnútornej telesnej teploty zapríčiňuje zosilnené prekrvenie a povzbudzuje krvný obeh i látkovú výmenu. Prirodzeným zdravým potením dochádza k hĺbkovému čisteniu. Tak sa odbúrava tuk, cholesterol, jedovaté látky a ťažké kovy. Teploty od 40°C do 60°C sú veľmi príjemné a nezaťažujú organizmus.

K dispozícií sú i maséri, u ktorých si môžete objednať masáž podľa vlastných potrieb.


Kvôli kvalitnému času stráveného vo vode je potrebná i kvalitná strava. Tu sa jej nevyhnete! Pôžitok z dobrého jedla vám zabezpečí reštaurácia s výhľadom na okolitú prírodnú scenériu s fantastickou domácou kuchyňou, príjemnou obsluhou. Počas víkendového pobytu vás čakajú raňajky a večere v podobe švédskych stolov a možnosťou výberu.

 

Doprajte si relax v Krompachoch

Radi sa zabávate? Preferujete aktívny oddych? Dožičte si ho pri hre bowlingu, biliardu, tenisu alebo golfového trenažéru. Deti si užijú v detskom kútiku, na ihrisku plnom zábavy (preliezačky, trampolína, pieskovisko, atď.). A čo v noci? Hotel má otvorený nočný bar, kde sa konajú rôzne druhy zábavy. Exkluzívnym spestrením môže byť aj zastrešený altánok s grilom.

Neváhajte a zregenerujte telo i ducha!

Môžem povedať, že postačia i 3 dni!

Zdroj foto: www.hotelplejsy.sk

  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Lenka Boldišová 17.11.12 13:47

LB
karma
-1.00

brat ma odtial snubenicu juj musime ist okukat :)

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 31.12.20 07:38

KS
karma
133.00

S priateľom už máme zarezervovaný pobyt :-) Najviac sa tešíme na saunový svet.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Amazon predstavil novinku. Chceli by ste, aby vašim deťom čítala rozprávku zosnulá mama?
Rodina

Amazon predstavil novinku. Chceli by ste, aby vašim deťom čítala rozprávku zosnulá mama?

 • 3
 • 27.06.2022
Zemiakový alebo kukuričný škrob: Ktorý je vhodný na varenie a ktorý na pečenie?
Domácnosť

Zemiakový alebo kukuričný škrob: Ktorý je vhodný na varenie a ktorý na pečenie?

 • 1
 • 16.04.2022
Štýlový a praktický konferenčný stolík: Ako ho vybrať, aby ladil s obývačkou?
Domácnosť

Štýlový a praktický konferenčný stolík: Ako ho vybrať, aby ladil s obývačkou?

 • 1
 • 28.04.2022
TOPlist