Doprajte si relax v Krompachoch

Doprajte si relax v Krompachoch

Túžba po oddychu, relaxe a romantike? Túžba po zábave a rozmaznávaní? Túžba po nikým nerušených spoločných chvíľach? Doprajte si krátky a predsa skvelý pobyt vo Wellness s blízkou osobou, kde si za 3 dni oddýchne myseľ a zregeneruje telo.

Absolvujte takýto wellness pobyt spoločne s blízkou osobou, popr. ho darujte niekomu k jeho výročiu. Výber toho pravého Wellness centrá záleží od záľub osobnosti. Ak ste však nápaditá, máte rada kľud, pokoj, horské prostredie, zábavu, šport a zároveň nočné hýrenie, tak dávam do pozornosti wellness na východnom Slovensku, v prekrásnom prostredí Spiša a Malého Slovenského raja, v mestečku Krompachy.

Doprajte si relax v Krompachoch

Hotel Plejsy a jeho umiestnenie uspokojí aj najnáročnejšieho návštevníka. V lete príjemne, jeseň je malebne farebná, zima chladná a jar naplnená vôňami. Ranné prechádzky sa stanú pôžitkom. Hotel je obklopený listnatým lesom a okolie je dôkladne upravované a čisté. Hotel i napriek svojej vysokej kapacite 186 lôžok zabezpečuje dostatok parkovacích miest na parkoviskách, ktoré sú neustále strážené.

 

Veľmi milý, prívetivý a ochotný personál vysvetlí, poradí a ukáže. Ubytovanie je rozdelené do 2 kategórií. Najrozšírenejšou kategóriou sú dvojlôžkové izby. Pre náročnejších je možnosť ubytovania v apartmánoch. Pre rodiny sú pripravené rodinné izby a pre náročných sú k dispozícií nadštandardné apartmány LUXURY. Všetky izby však majú vlastné sociálne zariadenie, sprchový kút a TV. V izbe vás počká vlastný uterák a osuška.

Nestrácajte čas vybaľovaním a ukladaním vecí! Neváhajte, dajte sa do plaviek a využívajte Wellness, ktorý sa ukrýva v prízemí hotela. Vnútorný komplex Vital ISIS Paradis je otvorený od 9:00 hod. do 21:00 hod.. Vnútorný i vonkajší (vyhrievaný) bazén prekrví vaše končatiny. Whirlpool vyhreje a vymasíruje. Kneippov kúpeľ šokuje a tepidárium zameraný na regeneráciu a načerpanie nových síl bude balzamom pre Vaše telo i dušu.

 

Doprajte si relax v Krompachoch

 

Vital ISIS Paradis má 4 druhy sáun:

Fínska sauna: jej účinkom je predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Vysoká teplota vzduchu napomáha k zvýšeniu potenia tela a tým sa organizmus zbavuje toxických látok. Ďalej dochádza k posilneniu imunitného systému, oslabeného hlavne po rôznych ťažkých infekčných ochoreniach.

 

Parná sauna: pôsobenie pary prečisťuje pokožku. Para zároveň pomáha odstraňovať odpadové látky a podporuje elasticitu pokožky. Para umožňuje nášmu organizmu zbaviť sa až 30% nahromadených toxínov.

Bylinková sauna: parný kúpeľ s veľmi príjemnou esenciou pripomínajúcou svieži les o teplote 47 - 55°C*. Účinkuje predovšetkým na dýchacie cesty – uvoľňovaniu. Výhodou je, že aj ľudia trpiaci vysokým tlakom tu vydržia pre znesiteľnú teplotu.

Infra sauna: efektívne infračervené sálavé teplo vniká hlboko pod povrch pokožky a spúšťa mnoho zdravie podporujúcich procesov. Hĺbkové teplo stimuluje svaly a orgány, následkom tejto stimulácie je silné potenie. Zvýšenie vnútornej telesnej teploty zapríčiňuje zosilnené prekrvenie a povzbudzuje krvný obeh i látkovú výmenu. Prirodzeným zdravým potením dochádza k hĺbkovému čisteniu. Tak sa odbúrava tuk, cholesterol, jedovaté látky a ťažké kovy. Teploty od 40°C do 60°C sú veľmi príjemné a nezaťažujú organizmus.

K dispozícií sú i maséri, u ktorých si môžete objednať masáž podľa vlastných potrieb.


Kvôli kvalitnému času stráveného vo vode je potrebná i kvalitná strava. Tu sa jej nevyhnete! Pôžitok z dobrého jedla vám zabezpečí reštaurácia s výhľadom na okolitú prírodnú scenériu s fantastickou domácou kuchyňou, príjemnou obsluhou. Počas víkendového pobytu vás čakajú raňajky a večere v podobe švédskych stolov a možnosťou výberu.

 

Doprajte si relax v Krompachoch

Radi sa zabávate? Preferujete aktívny oddych? Dožičte si ho pri hre bowlingu, biliardu, tenisu alebo golfového trenažéru. Deti si užijú v detskom kútiku, na ihrisku plnom zábavy (preliezačky, trampolína, pieskovisko, atď.). A čo v noci? Hotel má otvorený nočný bar, kde sa konajú rôzne druhy zábavy. Exkluzívnym spestrením môže byť aj zastrešený altánok s grilom.

Neváhajte a zregenerujte telo i ducha!

Môžem povedať, že postačia i 3 dni!

Zdroj foto: www.hotelplejsy.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Lenka Boldišová 17.11.12 13:47

LB
karma
-1.00

brat ma odtial snubenicu juj musime ist okukat :)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 31.12.20 07:38

KS
karma
133.00

S priateľom už máme zarezervovaný pobyt :-) Najviac sa tešíme na saunový svet.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní