Dovolenka plná relaxu: Kto by po takej netúžil?

Dovolenka plná relaxu: Kto by po takej netúžil?
  • 11.04.2013
  • Silvia Karasová

Neviete sa dočkať leta? My takisto! Rozhodli sme sa preto zasnívať a urobiť si imaginárny zoznam toho, čo na dokonalú dovolenku nutne potrebujeme!

Cieľ

V prvom rade sa musíme, samozrejme, rozhodnúť, kam naše kroky poputujú. Všetko závisí tak od času, ako aj financií. Niekto si môže dovoliť luxusnú dovolenku snov, iný vycestuje aspoň na predĺžený víkend k jazeru, do hôr či k blízkemu moru. Hlavné je, aby tieto relaxačné pobyty splnili vaše požiadavky a predstavy.

Odporúčame: Ako ušetriť pri zdravom stravovaní? Takto môžeš jesť zdravo a lacno!

cestovanie s partnerom

Zdroj: Shutterstock®

Skvelý parťák

Niekto nemá problém ísť na dovolenku sám. Povedzme si ale pravdu, vo dvojici či v skupine sa to predsa len ťahá lepšie. Ak nemáte partnera, manžela, deti, vyrazte si na dámsku jazdu s najlepšou priateľkou, zavolajte sestru alebo rodičov. Dôležité je, aby ste svoj voľný čas strávili s niekým, na kom vám záleží a o kom ste presvedčené, že prípadné stavy ponorky neovplyvnia váš vzťah.

nové plavky

Zdroj: Shutterstock®

Dovolenkový outfit

Módu milujeme takmer všetky a tú dovolenkovú obzvlášť. Či už si do kufra pribalíte plavky, turistické topánky, alebo oboje, je na vás. Hlavne, aby ste sa cítili vo vybranom oblečení príjemne po celý pobyt. Samozrejme, pokiaľ necestujete na dovolenku s cieľom vybrakovať miestne butiky.

letná kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Kozmetický kútik

Či už chcete relaxovať na horách alebo na pláži, kozmetike sa nevyhnete. Krémy na opaľovanie aj po opaľovaní, balzam na vysušené pery, make-up, šampóny, balzamy. Do kozmetického kufríku sa vám toho vojde istotne veľa. Ak predsa len chcete ušetriť miesto, riaďte sa niektorými pred dovolenkovými tipmi krásy. Pokiaľ sa plánujete slniť, pokúste sa nabrať trochu slniečka už pred odchodom, vyhnete sa tak prípadným spáleninám a regeneračné mlieko na spálenú pokožku môžete nechať doma. Pred dovolenkou pri mori sa neodporúča ani farbenie vlasov, slaná voda a silné slnko môžu ich štruktúru poškodiť, preto si kompletnú starostlivosť o svoju korunu krásy nechajte až po príchode domov. Ak sa nechcete na dovolenke trápiť žiletkami, depilátorom či voskovými pásikmi, pomôže vám laserová epilácia, ktorá vám pri správnom načasovaní zabezpečí krásnu hladkú pokožku.

Dobrá nálada

Bez dobrej nálady a úsmevu na tvári to nepôjde! Zahoďte stres za hlavu a vykročte za novými zážitkami s pozitívnym myslením, vďaka ktorému aj z negatív budete vedieť urobiť výhody.

Čo nesmie chýbať na vašom pred dovolenkovom zozname?

Pozri aj: Tie sú ale roztomilé! Toto sú najkrajšie psy zmiešaného plemena


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Jana Komadová 22.02.14 21:19

JK
karma
100.00

už aby tu leto bolo slniečko a teplúčko na dovolenky nechodím a pri mori som bola raz v juhoslávii

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 31.12.20 08:18

KS
karma
133.00

Presne takto si predstavujem dokonalú dovolenku a ešte k tomu all inclusive, aby človek nemusel robiť nič iba oddychovať a užívať si zážitky :-)

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 21:57

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 21:57

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 17:14

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 17:14

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní