Užite si leto v bazénoch a luxuse Bardejovských kúpeľov

Užite si leto v bazénoch a luxuse Bardejovských kúpeľov
 • 15.07.2016
 • PR článok

V Bardejovských kúpeľoch bol začiatkom roka otvorený luxusný zrekonštruovaný kongresový hotel Alexander****. Názov dostal po ruskom cárovi Alexandrovi I., ktorý kúpele kedysi navštívil. Pre návštevníkov pripravil hotel Alexander na leto niekoľko zliav, ktoré jeho atraktivitu ešte umocňujú. Hostia si tu môžu užívať vynikajúcu kuchyňu, luxusné ubytovanie, neobmedzený vstup do vlastného Wellness centra a k dispozícii je aj Wellness Spa v susednom hoteli Ozón.

Ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov Tamara Šatanková k tomu hovorí: „Na leto sme pripravili zľavy, pre ktoré sa oplatí prísť a vychutnať si čarovné prostredie oázy kľudu a zdravia v Bardejovských kúpeľoch. V dobe od 3. 7. 2016 do 30. 9. 2016 sme pripravili výhodné pobyty WELLNESS RELAX v kongresovom hoteli Alexander**** s 20 % zľavou. Za 5 dní a 4 noci tak zaplatíte za osobu 268 € a za každú ďalšiu noc 65 €. V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe exclusive, plná penzia so stravovaním formou bufetových stolov alebo výberom z menu. Počas pobytu máte možnosť využiť 4-krát 3-hodinový vstup do Wellness Spa v hoteli Ozón (bazény + sauny) a neobmedzený vstup do hotelového Wellness v hoteli Alexander. Príjemnou prechádzkou sa dostanete na neďaleké letné kúpalisko, kde máte vstup po celý čas pobytu zdarma. V cene sú zahrnuté aj procedúry ako 2-krát klasická masáž, 1-krát minerálny kúpeľ, 1-krát prísadový kúpeľ, 1-krát hydromasáž, 1-krát parafín a 1-krát soľná jaskyňa. Samozrejmosťou je parkovanie grátis a bezplatné wifi pripojenie. Deti do 15 rokov majú 30 % zľavu. Pri príchode na vás čaká uvítací drink v Lobby bare.“

Odporúčame tiež:  Tipy na krásne výlety v Bardejove a okolí

Užite si leto v bazénoch a luxuse Bardejovských kúpeľov

Zdroj: Shutterstock®

Hotel Alexander pripravil v tom istom termíne aj ďalší pobyt LETO ALEXANDER s 20% zľavou a to pri pobytoch na 2 noci, ktoré sú v cene 138 € na osobu. Cena zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe exclusive, príplatok za 1/1 alebo apartmán – 10 €/noc. „Okrem letného kúpaliska zdarma a neobmedzeného vstupu do Wellness v hoteli Alexander máte možnosť navštíviť 2-krát na 3 hodiny aj Wellness Spa v hoteli Ozón (bazény + sauny). Počas pobytu si vychutnajte 1-krát klasickú masáž 15 min., 1-krát minerálny kúpeľ 15 min., 1-krát soľnú jaskyňu 45 min., 3-krát denne pitnú kúru, či privítací drink v Lobby bare,“ vymenovala T. Šatanková.

Odporúčame tiež:  Novou atrakciou Bardejova je bronzová socha kata

Užite si leto v bazénoch a luxuse Bardejovských kúpeľov

Zdroj: Shutterstock®

Luxusný štvorhviezdičkový kongresový hotel Alexander sa stal jednou z neprehliadnuteľných dominánt v areáli Bardejovských kúpeľov. Hotel slávnostne otvorili len v januári tohto roka, ale jeho obsadenosť v letnej sezóne už dosiahla 90 %. Veľký záujem verejnosti vzbudila nielen jeho nová podoba, ale aj vynikajúca kuchyňa a bohaté možnosti strávenia voľného času v atraktívnom prostredí svetoznámych kúpeľov.

Využite aj vy možnosť usporiadať svoj kongres, školenie, seminár, workshop, teambuilding, obchodné stretnutie, či svadbu v jeho exkluzívnych priestoroch. Alexander ponúka až 300 kongresových miest v 3 variabilných riešeniach. Ubytovacia kapacita je 150 miest v 75 luxusne zariadených izbách, z toho je 5 apartmánov a 5 bezbariérových izieb. Izby sú komfortne zariadené, vybavené LCD TV, internetom, telefónom, minibarom a trezorom. Technické vybavenie určené na kongresy je na najmodernejšej úrovni. Patrí sem klimatizácia, vysokorýchlostné wifi pripojenie na internet, dataprojektory, ozvučenie, mikrofóny, LCD TV a DVD prehrávač, premietacie plátno, office služby, rečnícky pult, flipcharty a tlmočnícke zariadenie. Hotel je prepojený spojovacou chodbou s hotelom Ozón, kde sú k dispozícii wellness služby.

Odporúčame tiež:  Bardejovské kúpele pozývajú na tradičné Kúpeľné dni

Užite si leto v bazénoch a luxuse Bardejovských kúpeľov

Zdroj: Shutterstock®

S výnimkou Vysokých Tatier, iný kongresový hotel s takou kapacitou nie je v celom zvyšku Prešovského kraja. Navyše aj Košičania to sem majú blízko - 78 km a vždy radi navštevovali Bardejovské kúpele. Práve pre organizácie a firmy z Prešovského a Košického kraja je kongresový hotel Alexander ideálnou kongresovou destináciou. Zákazníkov tu očakávajú špičkové služby a ako bonus spoja svoje podujatie s relaxom a trávením času v peknom prírodnom a historickom prostredí a s kúpeľnými procedúrami.  

V Bardejovských kúpeľoch je veľa možností, ako využiť voľný čas. V lete je pre klientov k dispozícii vonkajšie kúpalisko s vyhrievanou vodou. Poteší aj soľná jaskyňa v ubytovacom zariadení Alžbeta, kde bývala aj cisárovná Sisi. Pre milovníkov športu kúpele ponúkajú 6 tenisových kurtov, squashové ihrisko, bowling bar, petang, minigolf, požičovňu bicyklov. Hotel Alexander vznikol 13 mesiacov trvajúcou komplexnou prestavbou bývalého hotela Minerál za približne 6,6 mil. EUR.  

Odporúčame tiež:  Vytvorenie oddychovej a športovej  zóny v Bardejovských 

Užite si leto v bazénoch a luxuse Bardejovských kúpeľov

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií na: www.kupele-bj.sk


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

8 komentárov

Lucia Kobíková 15.07.16 07:35

LK
karma
100.00

Krása! Hneď by som tam išla. :)

 • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 15.07.16 08:38

karma
108.00

Vyzerá to luxusne.

 • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 21.07.16 18:57

MZ
karma
-1.00

Určite krásny pobyt :)

 • 0
Odpovedať

Eva Denciová 16.11.16 21:37

ED
karma
-1.00

jeeej Bardejov :*

 • 0
Odpovedať

Mária Liščinská 04.05.18 00:46

karma
132.00

Nuž tak nie je to jediná možnosť v Bardejovských kúpeľoch. Ale toto rozhodne odporúčať môžem. Bola som tam prednedávnom a musím povedať, že Alexander splnil moje očakávania (a nielen moje ;)
Ak tam budete, vyskúšajte, určite to bude stáť za to.

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 07.02.21 06:36

KS
karma
133.00

No to už je iný luxus, určite si raz relax doprajem aj v takomto štýle :-)

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 02:59

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 02:59

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní