Registrácia Prihlásenie

Čipkované náušnice: Inšpiruj sa šperkami, ktoré využiješ aj na svadbe!


Nie je to tak dávno, čo sa všetko točilo okolo veľkých okrúhlych náušníc. Okrúhle boli neskôr vystriedané visiacimi. A na počudovanie platilo, že čím boli dlhšie, tým boli krajšie a pôvabnejšie. Neskôr aj tento trend akosi upadol a začali sme sa obzerať po malých nenápadných náušniciach, ktoré sme nosili len preto, aby sa nepovedalo. Dnes si však môžeme skutočne vyberať, pretože trendy sú rôznorodé.

Minulý rok sa do nášho povedomia dostali šujtašové šperky, tvorcom ktorých skutočne nechýba fantázia. Dnes nás do pozoru dostali čipkované šperky, ktoré tu síce už kedysi boli, no teraz sa vracajú späť. Ak ovládate ihlice, háčik alebo paličkovanie, tak je načase si nejaké vyrobiť. Náušnice, náramky, náhrdelníky, vlasové doplnky – nezabudnite na to, že ak chcete, aby boli skutočne pevné, potrebujete ich naškrobiť. Vďaka škrobu si udržia tvar a hlavne pevnosť. Poprípade môžete vyskúšať namočiť ich do tekutého skla či lepidla.

Ak zručnosťou nedisponujete

Čipkované náušnice sú moderným prvkom, ktorým môžete zdobiť aj vaše uši. Čipka je v podstate všade okolo nás a skutočne sa jej nemusíte báť. Dokonca ju môžete zvoliť aj ako hlavný prvok počas vášho dňa D.

Že nepatríte k tým zručnejším, ktoré by si vedeli uháčkovať čipkované náušnice? Nevadí! V galantériách nájdete množstvo čipiek, ktoré môžete použiť na svoju tvorbu. Stačí vám už len „zapínanie“, či už na náušnice, náramky alebo náhrdelníky, no a chuť tvoriť. Pripojte zopár farebných korálikov, pierka alebo iné prvky a váš vytvor bude unikátny. Veď kto sa môže popýšiť unikátnym doplnkom, ktorý nemá nik? Bude to univerzálny kúsok, ktorý vám budú závidieť všetky kolegyne v práci či susedka z prvého poschodia.

Odporúčame: Oválne slnečné okuliare: Po 24 rokoch sú späť a ty ich musíš mať!

1 z 14

Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 08.08.19 06:15

ĽŠ
karma
116.00

Krásne!

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Ženský pohľad na: Audi e-tron advanace 55 quattro a netradičný víkend
Auto

Ženský pohľad na: Audi e-tron advanace 55 quattro a netradičný víkend

  • 59
  • 0
  • 16.08.2019
Jahodový olej – dokáže ti pomôcť v boji proti starnutiu pokožky?
Zdravie

Jahodový olej – dokáže ti pomôcť v boji proti starnutiu pokožky?

  • 109
  • 7
  • 25.07.2019
Ako podporiť vykašliavanie? Dýchacím cestám pomôžu listy tejto známej rastliny!
Zdravie

Ako podporiť vykašliavanie? Dýchacím cestám pomôžu listy tejto známej rastliny!

  • 87
  • 2
  • 19.08.2019
TOPlist