Registrácia Prihlásenie

HARMÓNIA Festival zdravého životného štýlu, ktorý prepojí telo i dušu


Jedno z najväčších podujatí zdravého životného štýlu, ktoré už má svoju tradíciu, dozrelo do dospelosti. :-) V októbri prichádza celkovo jeho 19-te opakovanie, z toho tretíkrát do Žiliny.

Veľká oslava zdravia, krásy, osobnostného a duchovného rozvoja. Príjemná atmosféra, podobne naladení ľudia a miesto, kde dostanete tipy, ako svoj život prežiť šťastnejšie, radostnejšie a spokojnejšie. Aj o tom je HARMÓNIA festival zdravého životného štýlu, dvojdňové podujatie pre všetkých priaznivcov zdravej stravy a pozitívnych inšpirácií.

Počas dvoch dní sa môžu návštevníci tešiť na výstavu s približne 60 vystavovateľmi, bohatý prednáškový program so známymi odborníkmi a  výnimočnými témami a ďalší sprievodný program.  Podujatie sa aj v tomto roku už tradične koná v žilinskom Hoteli Slovakia***, a to 19. - 20. októbra 2018. Akcia je určená všetkým, ktorí chcú na sebe pracovať, žiť plnohodnotne, v láske, spokojnosti, prosperite a zdraví.

Pozri aj: Energetický upírizmus: Kradnú ti energiu? Stopni to!

Návštevníci festivalu môžu zažiť  viac, ako 15 kvalitných prednášok, ale tiež workshopov, prezentácií, ukážok jogy, v dvoch prednáškových miestnostiach. Tvárovú gymnastiku predstaví a ukáže aj základné cviky Iveta Štecová, prvá certifikovaná lektorka tvárovej gymnastiky na Slovensku. Na tému Najčastejšie mýty a chyby v stravovaní  bude prednášať Monika Balko, výživová poradkyňa.  Ako môže žena ovplyvniť zdravie v rodine je názov prednášky známej terapeutky Stanky Sobolovej. O tom, ako byť dobrou matkou a otcom, príde porozprávať Mgr.art Zuzana Hozhoni, ktorá pracuje s energiami a súčasne je aj expertkou na prepis Limbického zápisu.

Lektorkami a lektormi žilinskej HARMÓNIE budú tiež Michelle Mattieligh, Ľuba Lapšanská, Jozef Banáš, MUDr. Vladimír Savčenko, Pavel „Hirax“ Baričák. V rámci tém sa budeme venovať  vzťahom, materstvu, rodičovstvu, karme, zdravej výžive z pohľadu tradičnej čínskej medicíny, emóciám alebo zlepšeniu zraku prirodzenou metódou, ale i pohybovej terapii, cvičeniu jogy, prírodnej medicíne,... Prednášky nepochybne uspokoja aj tých najnáročnejších tohtoročných návštevníkov.

Hamónia - lektori

Zdroj: Shutterstock®

Ponuka vystavovateľov je rovnako bohatá ako prednáškový program. Na výstave nájdete napríklad prírodnú kozmetiku, zdravé sladkosti, kvalitné bio oleje. Chýbať nebudú ani zelené potraviny, výživové doplnky na trávenie, chudnutie, detoxikáciu a mnoho iných tovarov a služieb pre zdravší život.

Pod jednou strechou počas dvoch dní tak nájdete bohatý zdroj inšpirácie, ale aj zaujímavý sprievodný program, ktorý obsahuje výstavu mandál, cvičenie jogy, rôzne merania a diagnostiky zdravia či aury, ukážky líčenia, ale i veštenie, numerológiu a tarot, meditáciu a bohatú tombolu o krásne ceny.

Vstup na samotnú výstavu stojí 2,50 Eur. Odporúčame však zakúpiť si jednodňovú prednáškovú permanentku od 17 Eur alebo dvojdňovú od 22 Eur na stránke  www.harmoniafestival.sk/vstupenky, kde nájdete aj bližšie informácie o programe. 

V novom, vylepšenom šate a s množstvom aktuálnych prednáškových tém, sa na všetkých teší autorka a organizátorka HARMÓNIA Festivalov zdravého životného štýlu Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková.

Odporúčame: Nízke sebavedomie: Je dané alebo s ním dokážeš pracovať?

HARMÓNIA Festival zdravého životného štýlu

Zdroj: Shutterstock®

Srdečne vás všetkých pozývame!

- Galéria
1 z 5

Zdroj: Shutterstock®


Návrat hore
Autor článku

2 komentáre

Monika Filípková 09.10.18 02:57

MF
karma
104.00

Rada by som sa aspoň raz zúčastnila takéhoto festivalu, ale hlavne prednášky, aby som sa dozvedela niečo viac o zdravom životnom štýle.

 • 1
Odpovedať

Ľubica Šťastná 09.10.18 08:39

ĽŠ
karma
115.00

Harmónia je festivalom, ktorý veľmi túžim navštíviť.

 • 1
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

7 tipov, ako fotiť na dovolenke: Ako si zaobstarať tie najkrajšie spomienky?
Domácnosť

7 tipov, ako fotiť na dovolenke: Ako si zaobstarať tie najkrajšie spomienky?

 • 17
 • 1
 • 26.07.2019
Cédrový olej lieči aj skrášľuje: Oplatí sa však zaň priplatiť?
Zdravie

Cédrový olej lieči aj skrášľuje: Oplatí sa však zaň priplatiť?

 • 45
 • 5
 • 31.05.2019
7 skvelých dôvodov, prečo začať plávať: Fascinujúce, čo takýto pohyb dokáže
Cvičenie

7 skvelých dôvodov, prečo začať plávať: Fascinujúce, čo takýto pohyb dokáže

 • 28
 • 8
 • 18.07.2019