Registrácia Prihlásenie

Horoskop podľa stromov – časť I.

 • 22.09.2013
 • Silvia Karasová

 • 27
 • 0

 

Prinášame vám ďalšiu charakteristiku, vďaka ktorej si môžete s trochou vážnosti a štipkou zábavy doplniť skladačku svojich charakteristických vlastností.

 

Mesiac, v ktorom ste sa narodili podľa tohto stromového horoskopu opisuje druh stromu, ktorý k vám patrí.

  

 

Ten vám potom môže objasniť vaše silné, ale tiež slabé stránky. Zároveň vás pri prechádzke lesom môže nabiť aj pozitívnou energiou a vniesť harmóniu do duše.

 

JANUÁR – BREST

Podporuje vo vás túžbu po materiálnej istote a bezpečí. Niekedy sa tak môžete javiť svojmu okoliu sebecký, v konečnom dôsledku sa však vďaka takýmto vlastnostiam dokážete ľahšie preniesť cez prípadné životné katastrofy. Skroťte trošku svoje ego a aj vaši najbližší pochopia, že v honbe za kariérou a peniazmi to vlastne vôbec nemyslíte zle. Ak totiž máte na účte dostatok finančných prostriedkov, neváhate a pokojne ich zainvestujete do svojich milovaných.


FEBRUÁR - BOROVICA

Najvýraznejšou vlastnosťou, ktorá u vás prevláda je silné puto k rodine.Najbližších ľudí, ktorým by ste zniesli aj modré z neba narátate možno len na prstoch jednej ruky. O to dôkladnejšie sa však o tieto vzťahy staráte. Napriek tomu, že sa mnohým ľuďom neotvárate a občas pôsobíte záhadne až nedostupne, ste v spoločnosti obľúbené. Je to aj vďaka tomu, že z vás sála empatia. Viete druhým načúvať, byť skvelým dôverníkom a zároveň aj dobre poradiť.

 

Horoskop podľa stromov – časť I.

 

MAREC - DUB

Romantické avšak zároveň aj praktické. To sú dve hlavné vlastnosti, ktoré silno prevážajú u osôb narodených v marcovom čase. Veríte, že pravú lásku stretnete len raz za život. Možno aj kvôli tomu sa častokrát vyhýbate vážnym a dlhodobým vzťahom. Istú rolu v tom, prečo sa bojíte zaviazať zohráva ale tiež nezávislosť, s akou sa do tohto sveta rodíte. Chcete mnohé spoznať, vidieť, zažiť a prežiť. Vďaka odvahe a priamočiaremu mysleniu to pokojne dokážete. Stačí si len skutočne veriť a ísť si veselo za svojimi snami. Na jednej z takýchto ciest potom zistíte aj to, že pravá láska naozaj existuje.

 

APRÍL – ORECH


Tieto súťaživé a inteligentné typy hravo prechádzajú životnými skúškami. Presne viete o čo vám v živote ide a s úsmevom na tvári si tak kráčate do cieľa. Keď je treba viete neskutočne zabrať. Fakt, že deň má len 24 hodín poľahky odignorujete a všetky úlohy, ktoré si vezmete na svoje plecia zvládnete s gráciou. Vzhľadom na to, že vám nechýba ani poriadna dávka rafinovanosti, elegantne dokážete dosiahnuť svoje záujmy a zmanipulovať svoje okolie tak, aby o tom ani nevedelo.

 

Horoskop podľa stromov – časť I.

 

 

MÁJ – JASEŇ

Vašim telom aj dušou kolujú po celý život rôznorodé emócie. Občas sa tak vyskytujete na citovom kolotoči. Raz sa vám z toho točí hlava, inokedy sa veselo smejete. Ak dokážete krotiť svoje spontánne správanie, ktoré ako inak, podriaďujete práve silným emóciám, bude sa vám životom kráčať jednoduchšie. Pozor by ste si mali dať tiež na prílišnú dôverčivosť. Neraz sa totiž stávate obeťami vlastnej naivity.

 

JÚN - BREZA

Drzo a odvážne si razíte cestu smerom k vysneným cieľom. Občas vás okolie môže považovať za arogantné bytosti, ktoré idú aj „cez mŕtvoly“. Vy si však hájite len vlastné záujmy a nevidíte nič zlé na tom, keď má človek ambície. V živote to viete dotiahnuť vskutku veľmi ďaleko, ale iba pod podmienkou, že nebudete nič hnať do extrémov. Pokiaľ sa s niekým dostanete do konfliktov, beda mu. Vo „vojne“ totiž vyťahujete všetky zbrane a v menej spravodlivosti neváhate zaútočiť ani odzadu.

 

 

Zdroj foto: www.foundwalls.com, www.wallpaperpassion.com, www.wallsave.com,

 • 27
 • 0
Návrat hore
Autor článku

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Ako bojovať so stresom a zahnať úzkosť? Toto ti pomôže raz-dva!
Zdravie

Ako bojovať so stresom a zahnať úzkosť? Toto ti pomôže raz-dva!

 • 122
 • 1
 • 02.02.2020
Aká je situácia s koronavírusom na Slovensku? WHO stále varuje pred optimizmom
Zdravie

Aká je situácia s koronavírusom na Slovensku? WHO stále varuje pred optimizmom

 • 0
 • 0
 • 27.02.2020
Zákon príťažlivosti: Slovenských 50 odtieňov sivej
Voľný čas

Zákon príťažlivosti: Slovenských 50 odtieňov sivej

 • 58
 • 1
 • 28.01.2020
TOPlist