5 vlastností u muža v znamení Rýb, ktoré ženy milujú

5 vlastností u muža v znamení Rýb, ktoré ženy milujú
  • 14.03.2017
  • Silvia Karasová

Ešte pár dní bude patriť vodnému znameniu Rýb. Osoby narodené v čase od 20.februára do 20.marca oplývajú vlastnosťami, ktoré nenájdete u každého znamenia.

Ženy aj muži sa neraz vyznačujú zasnenosťou a citlivosťou. To však neznamená, že by nemali praktický pohľad na život.

Muži v tomto znamení bývajú o čosi vnímavejší, než ich kamaráti zo zverokruhu. Môžu sa tiež pochváliť piatimi vlastnosťami, ktoré na nich väčšina žien miluje.

Odporúčame prečítať: V čom sú deti Ryby výnimočné? 5 vlastností, ktoré neprehliadnite.


Majú veľké srdce


Ľudovo sa tomu hovorí aj tak, že sú dobráci od kosti. Väčšina mužov z tohto znamenia sa vyznačuje vysokým EQ, teda emocionálnou inteligenciou. Sú empatickí, milí, dobrosrdeční...Neradi sa hádajú, konfliktom sa tak radšej vyhnú, prípadne sa snažia nájsť kompromis. Zvýšiť hlas ich budete počuť len málokedy, za to dobrou náladou sršia častejšie. Muži Ryby patria medzi tých, ktorí sa nehanbia ani za svoje slzy.

5 vlastností u muža v znamení Rýb, ktoré ženy milujú

Zdroj: Shutterstock®

Sú nenapraviteľní romantici


A gentlemani. I keď sa tak možno na prvý pohľad nejavia, muži v tomto znamení sa vedia svojich polovičiek dôrazne zastať. Ponúknuť im bezpečie svojho objatia, otvoriť dvere, či prevesiť im svoj kabát cez plecia, keď je vonku zima. Kytice, drobné darčeky, vyznania i romantické prekvapenia. Keď muž v znamení Rýb stretne tú pravú, mení sa z obyčajného chlapa na nenapraviteľného romantika. Tie dámy, ktoré to zažijú na vlastnej koži, budú mať miestami pochybnosti, či sa neocitli v sne.

Odporúčame prečítať: V čom sú ženy v znamení Ryby najlepšie?


Ich kreativita nepozná hraníc


Ryby vo všeobecnosti inklinujú k umeniu, aj kultúre, a to nielen z pohľadu pasívneho diváka. Väčšina ľudí narodených v tomto znamení nejakú umeleckú činnosť aj robí. Buď je to ich hobby, alebo sa ňou rovno živia. Kreativitu a bohatú fantáziu, ktorou oplývajú, využívajú aj v bežnom živote. Možno vás to prekvapí, ale títo chlapi vedia skvele variť, majú zmysel pre estetiku, a tak sú to často oni, kto sa doma chytá úlohy dekorovania.

5 vlastností u muža v znamení Rýb, ktoré ženy milujú

Zdroj: Shutterstock®

Vedia byť bútľavou vŕbou


A zároveň spriaznenou dušou. Ryby v prírode považujeme za nemé, no a mĺkvi sú aj muži v tomto vodnom znamení. Ale nebojte sa. S Rybami sa dá porozprávať naozaj veľmi dobre, ešte viac však oceníte, že títo chlapi vedia aj počúvať. A to dokonca s nepredstieraným záujmom. Keď mužovi v tomto znamení na svojej polovičke naozaj záleží, v prípade, že ho potrebuje, vie všetko ostatné dať okamžite bokom a utekať vám na pomoc. A to aj napriek tomu, že jeho obetavosť už neraz kdekto zneužil.

Odporúčame prečítať: Čo hovorí feng shui na kvety vo vašej domácnosti?


Rodina je pre nich základ


Tak ako zemské, aj vodné znamenia si potrpia na fungujúcej rodine. Výnimkou nie sú ani Ryby, ktoré po bezpečí rodinného kruhu priam bažia. Muži v tomto znamení si nezakladajú rodiny z roztopaše, vždy je to pre nich "navždy". Problém ale nastáva, keď sa láske aj rodinným predstavám poddajú už v mladom veku. Ako rôčky pribúdajú, ich vzťahom môžu otriasť odlišné postoje. Pokiaľ sa však pred oltár postavia v zrelom veku, svoju rodinu si spravidla dokážu uchrániť pred všetkými nástrahami sveta a z Rýb milujúcich vodu sa zmeniť na ohnivého Leva.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Kelemenová 14.03.17 07:24

SK
karma
86.00

presne ako môj drahý.... je tiež ryba....

  • 0
Odpovedať

Alena Cepova 14.03.17 12:43

AC
karma
-1.00

Vynimky potvrdzuju pravidlo...

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 14.03.17 16:32

PV
karma
113.00

Juuuuj už len takého nájsť ..!!! Poznám iba jedného v znamení Ryby ,ale bohužiaľ je už zadaný .. :-(

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní