Aká je žena v čínskom znamení KOZA?

Aká je žena v čínskom znamení KOZA?
  • 19.01.2015
  • Silvia Karasová

Rok 2015 sa podľa čínskeho horoskopu ponesie v znamení drevenej Kozy. Ak ste sa narodili v tomto znamení aj vy, podľa charakteristík ste do vienka dostali láskyplnú a empatickú povahu. Máte vrodený cit pre umenie, túžbu po veľkej a harmonickej rodine, chcete milovať a byť milované. Ale nebojíte sa prejaviť ani svoju vnútornú silu. Aj keď vás mnohí z času na čas podceňujú (aj vďaka vašej krotkej povahe), vo chvíli keď by to najmenej čakali ukážete aj svoju silnú stránku. Nie nadarmo kvôli všetkým spomínaným atribútom patrí čínske znamenie Koza k tým najženskejším aké len môže byť. Aké teda ste?

Ženy – Kozy (v niektorých charakteristikách sa uvádza namiesto Kozy znamenie Ovce) sú veľmi inteligentné. Nie je to len o IQ, ale nechýba im ani emocionálna inteligencia. Súcitia s každým, kto má v živote menej šťastia ako ony. Sú mimoriadne empatické a neraz zastávajú aj rolu bútľavej vŕby. Ich šiesty zmysel a silná intuícia ich zároveň predurčujú na miestami až samaritánske účely. Častokrát ich intuícia zavedie na miesta, kde sa stretnú s osobami, ktoré im zmenia život. 

  Odporúčame prečítať: Rok 2015 - Rok Drevenej Kozy
Aká je žena v čínskom znamení KOZA?

Zdroj: Shutterstock®

Kedy sa našimi životmi čínske znamenie Kozy vlastne prehnalo?

Tomuto zvieratku patrili v minulosti roky: 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 .... opakuje sa teda každých dvanásť rokov.

Ak ste sa narodili v roku Kozy, možno ste si na sebe všimli, že ste občas ľahko ovplyvniteľné, ale neznamená to, že si necháte skákať po hlave. Máte v sebe obrovskú vnútornú ženskú silu, ktorá vás poženie vpred aj v prípade negatívnych životných skúseností. Aj keď sa ocitnete na dne, chvíľku si poplačete a potom sa s hrdo vztýčenou hlavou vzopriete hoc aj celému svetu. Od vše krotkej povahy by takúto bojovnosť málokto čakal, ale keď vám ide o veľa, prestávate brať ohľady na druhých.

Odporúčame prečítať: Dieťa narodené v roku Kozy

Aká je žena v čínskom znamení KOZA?

Zdroj: Shutterstock®

Na čo by si ženy Kozy mali dávať pozor?

Nenechajte sa zmanipulovať, ani zatiahnuť do kdejakých intríg, či nekalých praktík. Všetko bude závisieť od toho, akým ľuďom budete dôverovať. Neraz sa môžete popáliť práve na svojej naivite, aj na viere v ľudské dobro. Nemáte problém požičiavať peniaze, horšie je však to, že sa k vám málokedy dostanú na späť. Pre mnohých ste jednoducho príliš dobré a radi to zneužívajú. Pozor tiež na pesimistickú náladu, ktorá vám do života raz dva vnesie melanchóliu, dokonca je schopná vám naštartovať tendencie k depresiám. Nezabudnite, že najlepšie všetko vyriešite so širokým úsmevom na tvári. Na druhej strane ako ôsme znamenie v zvieratníku, sa právom môžete tešiť na životné šťastie. Osmička je spojená s blahobytom a väčšina ľudí narodených v tomto roku sa k nemu skôr, či neskôr aj dopracujú.

Odporúčame prečítať: Nedajte stresu žiadnu šancu!

Aká je žena v čínskom znamení KOZA?

Zdroj: Shutterstock®

Jeseň, zima, alebo jar plus leto?

Aj ročné obdobie má istý vplyv na to, ako sa osoba narodená v roku Kozy bude mať. O čosi tvrdší život majú Kozičky narodené v studenom a chladnom období. Tak ako so sebou zima prináša rôzne útrapy, tak aj vás môže v živote postretnúť o čosi viac prekážok ako Kozy narodené na jar, či v lete. Vo všeobecnosti však väčšinu Kôz čaká dlhý a šťastný život.

Aká je žena v čínskom znamení KOZA?

Zdroj: Shutterstock®

Aké má Koza uplatnenie?

V spoločnosti býva veľmi obľúbená, aj pre svoju nekonfliktnú povahu. Napriek tomu máva Koza menej priateľov, tí, ktorí na tento zoznam patria, sú však celoživotní a naozaj verní. Väčšinou ich spája spoločná láska k umeniu a kultúre všeobecne. V práci hľadí dobrosrdečná Koza na to, aké výhody jej z nej budú plynúť. Nie je jej cieľom stať sa workoholičkou, tráviť na pracovisku nadčasy ani byť odlúčená od svojich milovaných. Koza potrebuje dobrý plat a ideálne čo najpohodovejšiu robotu, vďaka ktorej b zo svojho života stres čo najviac eliminovala. Koza nerada pracuje pod tlakom, pri výbere svojho budúceho zamestnania, by na to nemala zabúdať. 

Odporúčame prečítať: Jedlá, ktoré vám pomôžu vyzerať mladšie

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní