Ako Luna pomôže pri novoročných predsavzatiach?

Ako Luna pomôže pri novoročných predsavzatiach?
  • 07.01.2017
  • Silvia Karasová

Pozná to hádam každá z nás. S príchodom nového roka bilancujeme ten starý a so železnou pravidelnosťou nie sme spokojné. Obvykle sa dívame na všetko to, čo sme pokazili, čo sa nám nevydarilo, na čo sme zabudli, alebo čo sme zanedbali. Klasicky a celkom logicky tak upadneme do stavu, ktorý najprv charakterizuje smútok a neskôr možno hnev, ktorý nás snáď nakopne k tomu, aby svoj život tento rok už naozaj zmenili. Pokiaľ ste na tom podobne, no potrebujete pomoc, obrátiť sa môžete aj na Lunu. Tá sa možno nezdá, ale s novoročnými predsavzatiami nám dokáže hravo pomôcť. Len musíme vedieť ako na to.

V prvom rade sa musíte pozrieť na lunárne postavenie, a teda či Mesiac pribúda, ubúda, alebo v akej fáze sa nachádza – spln, nov, prvá, alebo posledná štvrť. Každá z týchto fáz nám totiž akýmsi spôsobom môže napomôcť. 

Odporúčame prečítať: Horoskop na rok 2017 – pre všetkých 12 znamení

Ako Luna pomôže pri novoročných predsavzatiach?

Zdroj: Shutterstock®

Narastajúca Luna v znamení Panny je ideálna

Panna sa totiž vyznačuje perfekcionistickými sklonmi, a pokiaľ pribúda dokáže tieto svoje vlastnosti preniesť aj na nás, nech už sme sa narodili v znamení akomkoľvek. V prípade, že sa rozhodneme skoncovať so zlozvykmi, ako je napríklad fajčenie, či pohodlný spôsob života, najlepšie je tak urobiť teraz. Panna je totiž podobne, ako aj ďalšie zemské znamenia (Býk, či Kozorožec) tvrdohlavá, a keď sa pre niečo rozhodne, bez cúvnutia si za tým aj pôjde.

Odporúčame prečítať: 4 fakty ako na nás vplýva spln Mesiaca

Luna v Levovi vás naštartuje

Komu chýba odvaha a sebavedomie, obrátiť sa môže na Lunu v Levovi. Tieto dni vo vás môžu vyvolať ohnivosť a dravosť. Sú preto ideálne na to, aby ste začali napríklad cvičiť. Prihlásiť sa ale môžete aj na nejaký kurz, ktorý ste doteraz odkladali len preto, lebo ste sa naň cítili staré / neschopné / zaneprázdnené a podobne. 

Ako Luna pomôže pri novoročných predsavzatiach?

Zdroj: Shutterstock®

Luna v znamení Raka pomôže rodinám

Respektíve v čomkoľvek, čo má s rodinou súvis. Ak potrebujete vniesť do vzťahov harmóniu, urovnať konflikty, vyznať lásku, či opätovať nehu, vodné znamenie, ktorého vládnucou planétou je mimochodom Mesiac, vám v tom pomôže najlepšie. Ak by malo ísť práve o odstránenie nezhôd, vyberte si ale čas, kedy Mesiac bude ubúdať.

Odporúčame prečítať: Aké planéty prislúchajú k našim znameniam?

Keď viac nechcete sedieť doma, pomôže Mesiac v Strelcovi

Znamenie Strelca je totiž známe svojou dobrodružnou povahou. Pribúdajúca Luna, ktorá ním práve prechádza vás tak môže naštartovať na to, aby ste sa konečne odpútali od svojho gauča, či štyroch stien a pustili sa do spoznávania sveta. 

Ako Luna pomôže pri novoročných predsavzatiach?

Zdroj: Shutterstock®

Mesiac v nove pre skryté túžby

Pokiaľ sú vaše novoročné predsavzatia náročnejšie, než zájsť trikrát do týždňa do fitka, alebo vzdať sa cigariet, vzdať sa ich napriek nereálnosti nemusíte. Ak budete intenzívne pracovať s myšlienkou na svoj sen v čase, keď je nov, možno vám ho „vesmír“ nakoniec aj splní. Nov je vraj časom na tajné priania. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Krátka 07.01.17 20:05

SK
karma
114.00

...a možno by to bolo treba odskúšať, uvidíme...

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 09.01.17 13:23

IM
karma
100.00

niečo na tom lunárnom kalenáry pravdy je niečo už mám odskušané

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 22.01.17 13:57

MZ
karma
-1.00

Snáď bude už iba dobre :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní