Energetickí upíri – ako sa pred nimi brániť?

Energetickí upíri – ako sa pred nimi brániť?
 • 23.07.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 0

Možno poznáte ten pocit, keď sa vám z ničoho nič zatočí hlava, máte príznaky migrény, je vám na zvracanie a všetka vaša energia sa podela nevedno kam. Ľudovo sa tomu hovorieva aj „z očí“. V ezoterickom svete na to existuje pojem energetický upír. Je to človek, ktorý má v sebe toľko negativity, že vám trebárs pohľadom dokáže odobrať zvyšky vašej energie. 

Príznaky sú prosté

Okrem točenia hlavy, bolestí a pocitov dávenia, je vám tiež na mdloby, ste ospalé, unavené, bez štipky akejkoľvek energie na hocakú aktivitu. Napriek únave sa vám môže dokonca ešte aj ťažko zaspávať. Ste vyčerpané, bez chuti na jedlo a nepomáha dokonca ani káva. Poniektorí môžu mať aj tráviace ťažkosti typu hnačka. „Z očí“ viacerí liečitelia dávajú za jedno k urieknutiu. 

Pozri aj: Ako si zmyť farbu z vlasov? Neboj sa, ide to veľmi ľahko!

z očí

Zdroj: Shutterstock®

Stať sa vám môže kedykoľvek a kdekoľvek, stačí pokojne negatívny pohľad hoc aj od neznámej osoby, ktorá si v sebe nesie veľa hnevu, nenávisti, žiarlivosti a iných negatívnych pocitov. Najohrozenejšie sú bábätká a malé deti. V podobnom ohrození sú ale tiež citliví a senzibilnejší ľudia či osoby so zníženou imunitou.

Odporúčame:  Domáce rezance s makom: Rokmi overená klasika

červená šnúrka

Zdroj: Shutterstock®

Ako sa teda proti tomuto brániť?

Existuje viacero spôsobov prevencie. Môžete si dať na ruku ochranný náramok (z červenej šnúrky, ktorý si buď zakúpite v obchodoch zameraných na ezoteriku, či fengshui, alebo si ho samy vyrobíte z hrubších červených poprepletaných šnúrok). Okrem červeného náramku vám ako prevencia môžu pomôcť aj liečivé kamene, či už v podobe šperku, bižutérie, alebo len tak nosené vo vrecku. 

Pozri aj: KVÍZ: Ľudské fóbie – vieš, ako sa nazýva strach zo stromov či hĺbky?

liečivé kamene

Zdroj: Shutterstock®

Pomôcť vám môže napríklad hematit, ruženín, liečivé vibrácie vysiela zas smaragd, duchovne vás vyčistí opál, škodlivé energie z tela odstráni malachit. Ako účinnú pomôcku ako sa zbaviť energetických upírov môžete použiť psychické zrkadlo. To znamená, že si predstavíte pred sebou zrkadlo, otočené smerom k okoliu, potencionálny psychický upír tak namiesto pohľadu na vás, zbadá seba, a všetka zlá energia, ktorú vysiela, sa pekne krásne odrazí späť naňho. 

urieknutie

Zdroj: Shutterstock®

Keď už sa vám „z očí“ stane, neostáva nič iné, len prečkať. Vypomôcť si môžete babskými receptami, ako sú napríklad zápaly vo vode. Treba uhlík vhodiť do studenej vody a ňou sa potom poumývať. Niektoré techniky radia z takejto vody si aj trošku odpiť. Iné o niečo trošku „nechutnejšie“ tipy sú napríklad poutierať sa nohavičkami či detskou omočenou plienkou.

Stalo sa vám už niekedy „z očí“? Ako ste si s tým poradili?


  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Tento letný účes je hitom Instagramu: Všetky ženy a dievčatá ho zbožňujú
Vlasy

Tento letný účes je hitom Instagramu: Všetky ženy a dievčatá ho zbožňujú

 • 5
 • 12.06.2022
Pripravte sa na revolúciu! Prináša ju zubná kefka ISSA mini 3 od FOREO
Novinky

Pripravte sa na revolúciu! Prináša ju zubná kefka ISSA mini 3 od FOREO

 • 0
 • 30.08.2022
Na čo Slováci najčastejšie vsádzajú pri liečbe kožných ochorení?
Akné

Na čo Slováci najčastejšie vsádzajú pri liečbe kožných ochorení?

 • 0
 • 30.09.2022
TOPlist