Ako vyzerajú karmické vzťahy v oblasti lásky?

Ako vyzerajú karmické vzťahy v oblasti lásky?
  • 01.08.2016
  • Silvia Karasová

Máte po svojom boku stále ten istý typ partnera? Alebo by ste za svoju lásku dali kedysi život, no z ničoho nič to vyprchalo na jednej, či druhej strane? Každý z nás si počas života prejde či už jedným, alebo aj viacerými karmickými vzťahmi. Tie sú bolestivé, najmä ak sa dotknú oblasti lásky. Odovzdať si to, čo potrebujeme, zbaliť veci a odísť nadobro vôbec nie je jednoduché. Splácanie karmických dlhov môže trvať dlhšie, než by sme si želali. Niekedy sa dokonca prehupne aj do ďalšieho života, inokedy si to vybavíme so svojou karmickou polovičkou jedným šupom. Všetko závisí od toho, ako sa k nášmu karmickému vzťahu postavíme.

Odporúčame prečítať: Poznáme sa z minulých životov?

Väčšina z nás ani len netuší, ak sa v karmickom vzťahu ocitne. Karmická polovička nám do života príde nečakane a vždy v ten správny čas. Jej základnou charakteristikou býva pocit spriaznenosti. Máme pocit, že sa poznáme minimálne jeden život, prípadne, že sme jeden spoločný život už prežili. 

Ako vyzerajú karmické vzťahy v oblasti lásky?

Zdroj: Shutterstock®

Karmický vzťah vám môže pomôcť odhaliť veštica, kartárka, ale tiež terapeutka, ktorá sa zaoberá regresnou terapiou. Počas nej spoznávate svoje minulé životy, zistíte aké úlohy si vaša duša stanovila do tohto života a odhalíte tiež karmické dlhy, ktorých nepochopenie vám doteraz mohlo spôsobovať problémy.

Podľa teórií, ktoré pripúšťajú karmické vzťahy, v tomto živote sa nám otvárajú veci z tých minulých. Zjednodušene povedané, karmický partner je ten, s ktorým sme si v minulom živote už, čo to prežili, ale nedopadlo to podľa našich predstáv. V tomto živote by sme to teda mali napraviť a karmický vzťah konečne uzavrieť.

Odporúčame prečítať: 12 znamení na cestách

Ako vyzerajú karmické vzťahy v oblasti lásky?

Zdroj: Shutterstock®

Paradoxom býva, že jeho význam obvykle pochopíme až vtedy, keď je PO. Teda keď sú krivdy prebolené, srdiečko pomaly, ale isto zahojené a oči vyplakané. Vtedy sa nám začínajú otvárať a pochopíme všetky súvislosti. Od nášho zoznámenia s karmickým partnerom, cez priebeh vzťahu, až po jeho koniec.

Neberte vyrovnávanie karmických účtov ako za trest. Skôr ide o nápravu, ktorá vám pomôže duchovne rásť a v úvodzovkách, zbaviť sa jedného bremena navyše.

V láske napríklad môže byť vaším terajším karmickým partnerom človek, ktorý vás miloval aj v minulom živote, avšak kvôli vtedajším okolnostiam, ste spolu byť nemohli. Prípadne ste aj boli, ale ten človek vám veľmi ublížil. V tomto živote si to máte vyjasniť, neznamená to však, že spolu aj ostanete.

Odporúčame prečítať: Lapač snov - zabráňte nočným morám

Či sa vám to páči, alebo nie, karmické vzťahy nás majú poučiť, naučiť odpusteniu, doviezť k pochopeniu a posunúť ďalej. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 25.03.15 15:30

JK
karma
100.00

dobrý článok ja som z manželom už 29 rokov

  • 1
Odpovedať

Soňa Krátka 03.08.16 21:04

SK
karma
113.00

pekný článok, teraz v auguste budeme oslavovať s manželom 33 výročie svadby, som tomu vďačná

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní