Aký vás čaká deň? Vypočítajte si to za pomoci numerológie!

Aký vás čaká deň? Vypočítajte si to za pomoci numerológie!
  • 04.10.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Nemusíte tomu uveriť, minimálne si to však môžete vyskúšať. Či len tak zo zábavy, alebo zo zvedavosti, skúste si napríklad zajtra pri rannej kávičke vypočítať, čo vám môže daný deň priniesť. Ako sme už naznačili pomôcť vám v tom môže numerológia. Samozrejme ide o oveľa zložitejšiu vedu a ak by ste chceli naozaj presný výpočet, lepšie je zájsť za odborníkom. Ako mini prehľad daného dňa vám to ale možno predsa len postačí.

Ako na to?

Presne tak, ako keď si chcete vypočítať svoje osobné číslo. Jednoducho spočítajte všetky číslice v dátume (deň + mesiac + rok), tak aby ste dostali číslicu od 1 do 9. A potom sa stačí pozrieť na charakteristické vlastnosti danej číslice.

PRÍKLAD: Aké budú Vianoce? 24.12.2015 - 2+4+1+2+2+0+1+5 = 17 = 1+7 = 8

Odporúčame prečítať: Červená repa a jej vplyv na naše zdravie a krásu

Aký vás čaká deň? Vypočítajte si to za pomoci numerológie!

Zdroj: Shutterstock®

Číslo 1 podporuje sebavedomie a dáva do popredia ego. Pozor, ale na egocentrizmus a jeho negatíva, aby ste sa nedostali zbytočne do konfliktu. Jednotka podporuje aj slovné vyjadrovanie a akčnosť. V tomto prípade sa môžete tešiť na deň plný diania, ruchu a tak trochu aj stresu, Zavŕšiť by ste ho ale mali vo väčšine prípadov úspešne.

Číslo 2 dvojka je plná emócií. Aké vám prinesie v daný deň bude závisieť od vášho naladenia, pripravte sa na radosť, smiech, ale tiež slzy, či sentimentálne spomienky. Číslo dva podporuje aj empatiu, zvýši vám taktiež intuíciu.

Číslo 3 tešte sa na deň plný kreativity. Trojka vám dodá dostatok vôle prekonať prekážky daného dňa a mentálne vás posilní. Vaše IQ bude pracovať na plné obrátky, podobne tak predstavivosť.

Odporúčame prečítať: 

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia? (Ryba, Rak a Škorpión)

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia? (Strelec, Baran, Lev)

Aké vône sú vhodné pre zemské znamenia? (Kozorožec, Býk, Panna)

Aké vône sú vhodné pre vzdušné znamenia? (Vodnár, Blíženci, Váhy)

Aký vás čaká deň? Vypočítajte si to za pomoci numerológie!

Zdroj: Shutterstock®

Číslo 4 v tento deň sa práci nevyhnete, číslo štyri sa nemá rado s lenivosťou. Štvorka je zároveň praktická, rozvážna a podnikavá.

Číslo 5 Päťka podobne ako štvorka prináša energický deň. Takisto dáva dôraz na podnikavé myslenie, pomôže vám zintenzívniť vynaliezavosť, podporí kreativitu a taktiež vašu ctižiadostivosť.

Číslo 6 ak čakáte pokojnejší deň, číslo šesť by vám ho mohol priniesť. Prináša harmóniu, porozumenie, do zmätených situácii a chaosu vnáša poriadok.

Číslo 7 číslo sedem bolo odjakživa opradené akýmsi tajomstvom. Mystickú stránku pocítite aj v deň, kedy mu sedmička bude vládnuť. Okrem toho podporuje veštecké schopnosti, sny, aj intuíciu. Pomáha vcítiť sa do druhých a pochopiť veci aj z iného pohľadu. 

Odporúčame prečítať:  Top tipy, ako zostať stále fit a jesť zdravo

Aký vás čaká deň? Vypočítajte si to za pomoci numerológie!

Zdroj: Shutterstock®

Číslo 8 deň, nad ktorým zavládne osmička môžete pokojne venovať plánovaniu, či väčším kúpam. Osmička podporí váš správny úsudok, potlačí impulzívne správanie a do popredia dáva racionálne uvažovanie. Zbaví vás tiež stresu, pretože dokáže za každých okolností vymyslieť záchranný plán.

Číslo 9  – po sedmičke je ďalšou mystickou číslicou deviatka. Táto nás navádza k odhaleniu podstaty, stráca sa tak povrchnosť aj pokrytectvo, viac sa otvárame druhým. Silnejšia je nielen empatia, ale tiež intuícia, vďaka ktorej ľahšie prekonáme prípadne nástrahy. 

Odporúčame prečítať: HOROSKOPY na október pre všetky znamenia

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní