Cigánsky horoskop – časť II.

Cigánsky horoskop – časť II.
  • 13.06.2016
  • Silvia Karasová

Koľko ľudí toľko chutí a platí to aj v oblasti horoskopov. Včera sme vám predstavili prvú šesticu znamení z takzvaného Cigánskeho horoskopu, dnes je na rade šestica číslo dva. Dátumovo sedia jednotlivé znamenia viac menej s horoskopmi, ktoré sú pre nás najbežnejšie – zo Slnečného horoskopu. Podobné sú aj jednotlivé charakterové vlastnosti, predsa sa však môžete o sebe dozvedieť aj čosi nové. 

Odporúčame prečítať: Cigánsky horoskop - časť I. 

Cigánsky horoskop – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

KOLESO Z VOZA (21.6.-21.7.)

Osoby narodené v tomto znamení sú radi v živote nápomocné. Sú obetavé, pracovité a priateľské. Niekedy to však s pomocou druhým až preháňajú a to na úkor seba samých. Môže za to ich túžba po ocenení, ale aj nižšie sebavedomie. Mali by počúvať svoju intuíciu, keďže im obvykle správne radí. Sú veľmi citlivé a tak po svojom boku potrebujú trpezlivú a chápajúcu bytosť.

Odporúčame prečítať: Koloidné striebro – v čom nám dokáže pomôcť?

HVIEZDA (22.7.-22.8.)

Hviezdy problémy so sebavedomím nemajú. Občas naopak môže byť problémové práve príliš vysoké ego. Časom sa však väčšina ľudí z tohto znamenia znormalizuje a ostatní v ňom nájdu skvelých zamestnancov, priateľov, aj lásku. Ľudia z tohto znamenia sú odvážni, akční a nezávislí. Nech sa deje, čo sa deje, vždy sa vedia postaviť na nohy a zažiariť, keď treba. 

Cigánsky horoskop – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

ZVON (23.8.-22.9.)

Títo ľudia sú veľmi opatrní, a prv než sa pre niečo rozhodnú, dôkladne si premyslia všetky následky. Mávajú radi vo veciach poriadok, ešte radšej sú ak ide všetko podľa ich predstáv. Radi druhých riadia a dávajú im signály, kedy majú čo urobiť. Pokiaľ však narazia na odpor, vedia dať veľmi rázne najavo svoj nesúhlas.

Odporúčame prečítať: Nočné vstávanie na toaletu netreba ignorovať 

MINCA (23.9.-22.10.)

Osoby z tohto znamenia si rady užívajú život. Milujú dobrú zábavu, spoločnosť ľudí, cestovanie, aj spoznávanie všetkého možného. Majú neraz umelecké nadanie a hlboké estetické cítenie. Vyhýbajú sa konfliktom a energiu získavajú z harmónie. Ak majú zlé obdobie prejavuje sa to u nich nerozhodnosťou a zmätkovaním. 

Cigánsky horoskop – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

MEČ (23.10.-21.11.)

Navonok pôsobia drsne, no vo vnútri sú citliví. Avšak iba vtedy, ak naozaj ľúbia. Tieto osoby sú pomerne komplikované, na druhej strane sú plné odhodlania dosiahnuť čokoľvek, čo si určia za cieľ. Vedia byť aj pohodlné, no nikdy nedopustia, aby sa ocitli v existenčných problémoch. Majú radi čierny a uštipačný humor a ľudí, ktorí sa na ňom vedia zasmiať.

Odporúčame prečítať: Pripravte si nízkokalorické drinky 

SEKERA (22.11.-21.12.)

Ak hľadáte človeka, ktorý k vám bude maximálne úprimný a nebude si dávať servítku pred ústa, nájdete ho práve v tomto znamení. Sekery sú priame a môžete sa spoľahnúť, že vám vždy povedia pravdu. Tú však nie každý vie zniesť, dupľom keď slová týchto ľudí zatnú do živého. Občas sa aj ľudia z tohto znamenia cítia ako obete, najmä vtedy, keď sa im niekto snaží siahnuť na ich slobodu.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 14.06.16 19:56

SK
karma
114.00

...tusim to aj sedi...

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 15.06.16 10:00

MZ
karma
-1.00

Ja som to vedela, že mám doma hviezdu :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní