Čínsky horoskop – aké je dieťa narodené v znamení Opice

Čínsky horoskop – aké je dieťa narodené v znamení Opice
  • 31.01.2016
  • Silvia Karasová

Rok 2016 sa zo svojej väčšej časti nesie pod vplyvom ohnivej Opice. Toto čínske znamenie je z celého zverokruhu čínskych znamení povahovo najbližšie k človeku. Nechýba jej prešibanosť, kreativita aj intuícia. Opica sa vyznačuje mnohými očarujúcimi vlastnosťami. Pokiaľ najbližších 365 dní očakávate rodinný prírastok, v kruhu svojej rodiny privítate malú „Opičku“. Na čo všetko by ste sa podľa čínskeho horoskopu mali pripraviť?

Dieťatko narodené v znamení Opice, je jednoducho úchvatné. Nie žeby iné deti neboli, avšak malá Opička má také svojské očarujúce kúzlo. 

Odporúčame prečítať: Čínsky horoskop – 7 znamení aká je Opica v láske?

Čínsky horoskop – aké je dieťa narodené v znamení Opice

Zdroj: Shutterstock®

FYZICKÉ ZNAKY

Obvykle dieťa v znamení Opice môžete spoznať podľa šibalských iskričiek v jej veľkých očkách. Tieto deti mávajú hustú hrivu, najčastejšie kučeravé vlasy, plnšie pery a až do puberty sú skôr chudé. Neustále sú v jednom pohybe, a síce radi „papkajú“, no aj také jedlo z fast foodu raz dva vybehajú. Pozor ale na časté pády, modriny a odreniny. Dieťa v znamení Opice rado vyhľadávajú dobrodružstvá, a neraz aj nebezpečné situácie. Aj preto je jedným z ich hlavných poznávacích znamení, leukoplast.

Odporúčame prečítať: Ako bude vplývať Opica na vzťahy v roku 2016?

POVAHOVÉ VLASTNOSTI

Malá Opica je nezbedná. Jej odzbrojujúci úsmev vždy po nejakom šibalstve, vás však prinúti v zlomku sekundy zahodiť plány súvisiace s trestom. V konečnom dôsledku zistíte, že nie je škodoradostná a že všetka tá neplecha, súvisí len s jej detskou nevinnosťou a hravosťou. 

Čínsky horoskop – aké je dieťa narodené v znamení Opice

Zdroj: Shutterstock®

Opica býva vždy dobre naladená. Svoj optimizmus mimovoľne šíri aj do svojho okolia a tak je s ňou radosť žiť. Samozrejme aj ona má občas svoje zlé dni, vtedy sa pripravte na silný emocionálny výbuch. V konečnom dôsledku však malá Opica nikdy nestráca nádej. Nech sa deje, čo sa deje, vždy má plán, ako z nevýhodnej situácie vyviaznuť.

Občas klame. Ktoré dieťa nie, však? Ale Opica svoje lži prepája so svojou prešibanosťou. Keď zistí, ako ľahko na vás, začne spriadať svoje medové plány, len aby dosiahlo vašu priazeň, podporu, či odpustenie.

Pozor na sebecké sklony. Dieťa v tomto znamení sa nerado delí. Svoje veci si stráži ako oko v hlave, a neraz so záľubou poškuľuje aj po hračkách, ktoré nepatria jej. Je z nej ale skvelý vyjednávač a vo vyššom veku sa pripravte na to, že môže vo svojej detskej izbičke trebárs organizovať burzu hračiek. Organizátorsky a manažérsky talent totiž v sebe nezaprie.

Odporúčame prečítať: Rok 2016 – rok OHNIVEJ OPICE

Malá Opica je tiež všestranná. Postupne ako bude vyrastať začnú ju zaujímať stále nové veci. Chce všetko odhaliť, zistiť, spoznať, vyrobiť. Keďže dieťa v tomto znamení ma mimoriadne veľa energie, pokojne ho môžete prihlásiť na viacero krúžkov.

Čínsky horoskop – aké je dieťa narodené v znamení Opice

Zdroj: Shutterstock®

ZRUČNOSTI

Opicina zvedavosť ju už od útleho veku zapletie neraz do fungovania vecí. Bez ohľadu na pohlavie vášho dieťaťa sa pripravte na to, že si pod strechou vychovávate malého opravára. Technický svet je Opici veľmi blízky, a to aj napriek tomu, že ju trebárs k tomu nikto doma nevedie. Rada rozoberá veci, hlavne preto, aby zistila ako vlastne fungujú.

Mnohé z detí, ktoré sa narodia v tomto čínskom znamení, oplývajú aj umeleckým nadaním. Z niektorých sa stanú vášniví fotografi, z ďalších muzikanti, speváci, tanečníci, výtvarníci... Talent svojho drobca môžete odhaliť veľmi ľahko – už v nízkom veku ( napríklad dva rôčky) mu postupne darujte hračky, zamerané práve na rozvíjanie talentu.

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 31.01.16 09:02

SK
karma
114.00

mili rodicia - teste sa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní