Čo darovať mužovi? Poradí vám jeho znamenie (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Čo darovať mužovi? Poradí vám jeho znamenie (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)
  • 10.12.2016
  • Silvia Karasová

Dobre, hneď v úvode priznávame, že na nasledujúci článok reklamácie neprijímame :) Pretože koľko ľudí, toľko chutí.

Ak však nebudete brať nakupovanie vianočných darčekov smrteľne vážne, no na druhej strane ste v situácii, že nutne potrebujete inšpiráciu, vhod vám môže padnúť tá astrologická. Každé znamenie zo slnečného zverokruhu sa vyznačuje akýmisi špecifickými vlastnosťami. A či na horoskopy veríme, alebo nie, hádam v 99,9 % znamenie svojho partnera poznáme. Stačí to už len spojiť s predvianočnými nákupmi.

Odporúčame prečítať: Ktoré kamene sú vhodné pre zemské a vzdušné znamenia?

Čo darovať mužovi? Poradí vám jeho znamenie (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

MUŽ RYBY

Títo muži sú veľmi inteligentní, sčítaní a vnímaví. Na pohľad buď pôsobia citlivo, no v skutočnosti sú vnútorne silní, alebo si naopak pestujú drsný vzhľad, ale vnútri sú citliví. Väčšina z nás má umelecké sklony (s talentom, či bez) a tak sa pod vianočným stromčekom rozhodne potešia niečomu, čo ich talent rozvinie. Od hudobných nástrojov, cez nový foťák, až po sadu štetcov.

Keďže Ryby bývajú aj romantickí naladení, potešia sa aj darčeku priamo „od srdca“, pripravte mu na Vianoce niečo, čo si bude ešte dlho pamätať. V tom pozitívnom zmysle slova. 

Odporúčame prečítať: Ktoré kamene sú vhodné pre ohnivé a vodné znamenie?

MUŽ BARAN

Jeho ohnivosť sa môžete pokúsiť skrotiť aj vianočným darčekom. Títo muži majú tri základné vlastnosti: zmysel pre adrenalín, pudovosť a zvedavosť. Všetky tri môžete uspokojiť vhodne vybraným darčekom. A teda nejakým športovým, či cestovateľským zážitkom (ideálne kombinácia jedného aj druhého), ďalej exotickou korenistou vôňou, a keďže im na ich vzhľade záleží, nepohrdnú ani módnym kúskom. A ako uspokojiť ich zvedavosť? To už necháme na vaše fantázii. Ak sa na príbeh z „červenej knižnice“ odmietate hrať, dostanete ich nejakou technickou vychytávkou (cez elektronické fitness náramky, až po virtuálne 3D okuliare).

Čo darovať mužovi? Poradí vám jeho znamenie (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

MUŽ BÝK

Muži Býci sú tak trochu materialistickí založení. Namiesto hŕby lacnejších darčekov sa preto radšej potešia jednému kvalitnému. Keďže na prekvapeniach si až tak nepotrpia (ako ich ženské kolegyne), bez problémov vám spíšu zoznam vysnených vecičiek – na vás už len bude zaobstarať im z neho aspoň jednu. Okrem značkového parfému, kožených rukavíc, či pohodlného pyžama, im ulahodíte aj dobrou knihou, ktorá v nich podporí ich vnútorné fantázie a radíme vám zahrať aj na ich gurmánsku nôtu – za zmes exotického korenia, či kúsok pravého kakaa vám budú neskonale vďační.

Odporúčame prečítať: Čo o nás hovorí farba očí?

MUŽ BLÍŽENCI

Aj muži narodení v znamení Blížencov sa vyznačujú dobrodružnou povahou. Pre ich partnerky je však výber správneho darčeka o to ťažší, že sa v ich záľubách nie vždy celkom orientujú. Majú radi to, hento však nie, a niečo vôbec.. Jedno je však isté aj u tohto tajuplného znamenia, neradi sa nudia. Zakúpte im preto hry (od spoločenských, cez elektronické, až po športové). Ak máte doma Blíženca, ktorý sa nerád hýbe, aj vďaka vianočnému darčeku ho môžete opäť naštartovať týmto smerom.

Poteší ho aj turistická výbava, od batohu, po kvalitné topánky, cez mapy, lupy, či kompasy. Jednoducho taký balíček prežitia : )

Čo darovať mužovi? Poradí vám jeho znamenie (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

MUŽ RAK

Muži Raci majú podobne ako ich vodní kolegovia Ryby umelecké sklony. Pokiaľ im príroda nenadelila do vienka talent, vyhľadávajú umenie ako aktívni diváci. Pod stromčekom ich preto poteší čokoľvek čo má súvis s ich hobby. Nepohrdnú ani kolekciou obľúbených filmov, seriálov, či kníh. K tomu kúsok sladkej čokolády a ešte sladší bozk a šťastnejšieho človeka na planéte nenájdete.

Pokiaľ má ten váš vysnené niečo nad váš rozpočet, pokúste sa mu prispieť na jeho sen svojou čiastkou. Zvyšok si rád doloží.

Odporúčame prečítať: 4 fakty ako na nás vplýva spln Mesiaca

MUŽ LEV

Ohnivý Lev sa síce napohľad tvári, že len tak ľahko ho niečo neuspokojí, avšak nemusíte sa obávať. Podstatné je, aby ho váš darček ohúril – a to dosiahnete veľmi jednoducho – prešibaným prekvapením. Voľte veľké krabice, škatule, lesklé papiere, či hádanky, ako sa k darčeku dopracovať. Pokiaľ bude mať prekvapenie spojené s hrou, až tak mu nebude záležať na to, čo vlastne naozaj dostane. V prípade, že je ten váš partner o čosi náročnejší, radosť mu urobíte luxusným parfémom, kvalitnou batožinou, či značkovým doplnkom. Ak si na písmenkách a vzorcov nepotrpí, doprajte vám spoločnú dovolenku, či romantický víkend, ďaleko od všetkých. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Pavlína Vaksmundská 10.12.16 11:09

PV
karma
113.00

Priateľovi určite tú exotickú korenistú vôňu parfému .. je baran ;-)

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 10.12.16 11:37

IM
karma
100.00

syn značkové veci to sedí hlavne čo sa týka náradia

  • 0
Odpovedať

Iveta Ondáková 10.12.16 13:35

IO
karma
97.00

presná trefa na býka.....

  • 0
Odpovedať

maria macejovska 11.12.16 18:40

MM
karma
-1.00

super napoveda,mala som to v hlave ale bolo tam to no ono -barana

  • 0
Odpovedať

Mária Sedláková 11.12.16 19:34

MS
karma
73.00

dobrých rád nikdy nie je dosť... hlavne čo sa darčeka pre muža týka ...

  • 0
Odpovedať

Mária Chromíková 13.12.16 17:32

MC
karma
109.00

Asi manželovi ,(Lev) budem musieť pripraviť nejakú hádanku.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní