Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na november pre všetky znamenia

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na november pre všetky znamenia
 • 02.11.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 1

Tak a je to tu. Dni sú kratšie, noci dlhšie a teplota má stále viac klesajúcu tendenciu. Zima sa nepochybne blíži, no prv než definitívne začneme žiť Vianocami, sánkovačkou a odhŕňaním snehu, je tu ešte november – akýsi prelom medzi jesenným a zimným obdobím. Čo všetko si môžeme sľubovať od predposledného mesiaca v roku?

BARAN – novembrové postavenie Luny vás doslova nakopne k činom, o ktorých ste doteraz uvažovali iba v teoretickej rovine. Už posledná štvrť Mesiaca, ktorá prechádza zajtra znamením Leva vám začne našepkávať správne riešenia. Pomaly ale isto začínate zbierať odvahu na radikálnu zmenu svojho života. Veci by sa definitívne mohli dať k pohybu predposledný novembrový víkend. 22.11. vstupuje Luna práve do vášho znamenia a keď si budete stáť za svojím slovom, už nič vás nepresvedčí o opaku.

Odporúčame prečítať: Symboly na privolanie peňazí

BÝK – ako dieťa jari zimu obvykle veľmi nemusíte. V týchto dňoch môžete pociťovať únavu, sprevádzať ju bude zlá nálada, hnev, nervozita, dokonca aj smútok. S blížiacim sa koncom roka začínate bilancovať a ak sa vám nepáči, to čo „vidíte“, o to väčšia melanchólia vás posadne. Chcete zmenu, ale neviete akú, ani ako sa k nej dopracovať. Vydržte do novembrového splnu – 25.11. Luna prechádza vaším znamením a keď sa v tento deň rozhodnete pre meditáciu, vaše vnútro vám môže našepkať odpovede, ktoré už dlhšie hľadáte. 

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na november pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI – úvod novembra bude pre mnohé z vás akčný. Všetko to začne už na dušičky, kedy zistíte, že nie ste veľmi pripravené na zhon. Pridajú sa k tomu pracovné veci, ktoré odrazu začnú byť urgentné. Niektoré z vás to jednoduchú nebudú mať ani doma. Problémy v láske čakajú tento mesiac viaceré znamenia, vyhrotiť sa môžu v strede mesiaca, nov v Škorpiónovi (11.11.) bude zvádzať k sebeckým riešeniam. Pozor na uštipačnosť, vyhnite sa konfliktom, inak budete ľutovať svoje impulzívne reakcie.

RAK – beriete život ako príde a akosi ste sa už zmierili s tým, že nie všetky vaše sny sa naplnili. Napriek tomu vás ale sila novembrovej Luny môže zaskočiť, dupľom vaše srdiečko, ktoré začne požadovať viac než mu dávate. Počúvnite svoju intuíciu a nebojte sa zmeny. Už v nedeľu 8.11. prídu prvé príznaky. Mesiac bude v nerozhodných Váhach, no napriek tomu vy presne budete vedieť, čo by to chcelo. Pracujte na sebe a stiahnite do víru svojho optimizmu aj svoje okolie. Prvé výsledky môžete badať už na konci mesiaca – 28.11., kedy Mesiac vstupuje do vášho znamenia.

Odporúčame prečítať: MINITEST: Zistite, ktorú čakru máte oslabenú

LEV – vaše ohnivé znamenie je obvykle akčné, plné sily, energie a nových plánov. Tento mesiac však zo svojich snáh trochu poľavíte. Blížiaca sa zima, akoby nad vami urobila akési kúzlo a teraz by ste sa najradšej uchýlili na zimný spánok. To samozrejme možné nie je, avšak niečo na „oživenie“ by ste predsa len mohli urobiť. Nakuknite do svojho „prasiatka“ a zakúpte si výlet kdesi v teplých krajinách. Ak toľko „nenaškrabete“ urobte si leto aspoň doma – pomôže horúci relaxačný kúpeľ, ale aj pravidelná masáž a aktívny pohyb.

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na november pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

PANNA – opäť na vás príde nálada zmeny a v tomto mesiaci veru nie ste jediné. Radikálnych zmien sa v novembri budú dovolávať mnohé z vás, nie všetky však na ne naberú aj odvahu. Vy patríte medzi tie najpragmatickejšie znamenia a tak by pre vás nemalo byť problém splniť si niektorý zo svojich snov. Najvhodnejší čas bude spln – 25.11., kedy Luna prechádza zemským Býkom. Uprostred Mesiaca by ste nemali zabúdať ani na svoje zdravie, objednajte sa na pravidelné lekárske prehliadky.

VÁHY – 8.11. vstupuje Luna do vášho znamenia a zároveň rapídne ubúda. O tri dni na to sa presúva do Škorpióna a ocitá sa vo fáze novu. Vy jeho silu môžete využiť na to, aby ste teraz dali priestor svojim želaniam. Nezabúdajte na to, že aj myšlienky majú svoju silu. Po nove už prechádza Mesiac do ohnivého Strelca, ktorý vám dodá odvahu, energiu aj silu pustiť sa do všetkého, čomu ste sa doteraz vyhýbali.

ŠKORPIÓN – november je váš mesiac a vy to pocítite napríklad aj na prudko narastajúcom sebavedomí. Na druhej strane sa ale budete zmietať v akomsi emocionálnom kolotoči. Aj na vás zasadne sila Luny, ktorá bude navádzať väčšinu znamení k radikálnym zmenám. Možno si dáte do poriadku citovú stránku, v ktorej to poslednú dobu neklape tak, akoby ste chceli. Koniec mesiaca bude ideálny na nákupy, ale tiež kozmetické procedúry. 

Odporúčame prečítať: Strom života vám zabezpečí dlhovekosť

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na november pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC – predposledný mesiac v roku využite na to, aby ste dotiahli do konca všetko, čo chcete, alebo potrebujete. Nesústreďte sa však len na prácu, ale dajte si dokopy aj svoje vzťahy a domácnosť. Ideálny čas na riešenie citových záležitosti, je v čase od 9.11. do 15.11. V stredu jedenásteho je nov v znamení Škorpióna. Pocítite síce akýsi temperament, no pod jeho vplyvom aspoň dostanete zo seba všetko, čo ste doteraz dusili. Najbližší víkend sa už ponesie vo vašom znamení a vy tak dáte veciam nový spád.

KOZOROŽEC – už zajtra sa Mesiac nachádza v poslednej štvrti v znamení Leva. Mesiac už bude ďalej rapídne ubúdať a spolu s ním môžete strácať aj na svojej váhe. Chce to len trošku sebazaprenia a zdravší jedálniček. Nov 11.11. bude podporovať egoizmus, pozor preto na svoje priania. Výrazný vplyv na vás bude mať aj novembrový spln v Býkovi – 25.11. Čas bude vhodný na kultúru a umenie. 

Odporúčame prečítať: Aktivity vhodné pre obdobie splnu

VODNÁR – obohaťte v týchto dňoch svoj spoločenský život a doprajte svojej duši nové potešenia v podobe nových zážitkov. Slobodné dámy môžu v týchto dňoch spoznať možno aj toho pravého,  a to najmä v čase okolo novu – 11.11., ktorý prechádza vášnivým Škorpiónom. Posledné novembrové dni venujte najmä starostlivosti o svoju pleť, nezabúdajte na zázračné účinky vody, ale aj zlata.

RYBY – novembrom preplávate tak, že sa ani nenazdáte. Horšie to budú mať tie z vás, ktoré posledné dni podcenili zubaté slniečko a teraz ich trápi podlomená imunita. Ak ste si ale z prechádzok v prírode priniesli domov šípky, je na čase ich aj využiť. Pokiaľ vás trápia ženské problémy, prípadne zápaly močových ciest, alebo mechúra, počas novu 11.11. si pripravte sedací kúpeľ z byliniek určených práve na to.

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 11.12.15 21:41

JK
karma
100.00

sranda som sa zasmiala som lev a veru hned by som išla do teplých krajín ako lastovička

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní