Čo o vás hovoria materské znamienka?

Čo o vás hovoria materské znamienka?
 • 24.06.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 0

Naposledy sme si v článku Netradičné veštenia, predstavili na krátko aj techniku, ktorá sa zaoberá materskými znamienkami.

Na prvý pohľad ide naozaj o zvláštnu, miestami až konšpiračnú teóriu. Avšak divili by ste sa, ako môže naozaj o niektorých veciach povedať pravdu.

Veštenie z materských znamienok sa zakladá na ich identifikácii a následnej analýze charakterových čŕt a vlastností človeka. Dá sa z nich zároveň vyčítať aj to, čo nás v blízkej budúcnosti čaká.

Odporúčame prečítať: Netradičné veštenia - časť II.

Pojmom znamienkomantia sa označuje štúdium materských znamienok. Sústreďuje sa na to, ako materské znamienko vyzerá. Aký má tvar, sfarbenie, povrch a samozrejme prihliada aj na to, kde sa materské znamienko nachádza.

Malú analýzu si môžete urobiť aj vy:

Čo o vás hovoria materské znamienka?

Zdroj: Shutterstock®

PODĽA FARBY:

Čím je znamienko svetlejšie, tým pozitívnejšia a krajšia budúcnosť vás čaká. Týkasa to najmä ružového sfarbenia. Naopak čím tmavšia farba znamienka, tým väčšie problémy môžu jeho nositeľa prekvapiť. Klasická hnedá bez škvŕn je znakom úspešného a šťastného života. Naznačuje tiež prosperitu aj podnikateľské sklony. Viacej takýchto znamienok na tele znamená, že títo ľudia radi cestujú, spoznávajú rôzne krajiny, kultúry aj iných ľudí.

Odporúčame prečítať: Magické nástrahy v prírode

PODĽA VEĽKOSTI:

Čím je znamienko väčšie, tým sa znižuje pozitívny vplyv, ktorý mu dodáva jeho sfarbenie. Platí to najmä napríklad pri ružových znamienkach. V prípade negatívnych vplyvov ich veľkosť znamienka zväčšuje. A teda, čím väčšie čierne znamienko, tým má dotyčný človek ťažší život, väčšie problémy v zdraví, láske, aj práci.

Čo o vás hovoria materské znamienka?

Zdroj: Shutterstock®

PODĽA UMIESTNENIA:

Začnime od nôh. Ak sa znamienko nachádza na prstoch na nohách hovorí o bohatstve no nešťastí zároveň, na chodidle ich mávajú najmä melancholickí ľudia, na päte tí, ktorí sú frustrovaní a zatrpknutí. Znamienko na lýtku máva zväčša nerozhodná osoba, čím nižšie ku kotníku tým viac odvahy ale má (týka sa to žien), u mužov materské znamienko na kotníku hovorí o jemnom až zženštilom správaní.

Ak máte znamienko na kolene tak v prípade, že je na pravej strane svedčí to o tom, že máte veľa priateľov a patríte k dobrosrdečným osobám. Na ľavej strane hovorí o vašej impulzívnosti aj prudkej povahe. 

Odporúčame prečítať: Mesačná mágia - ako na nás vplýva Mesiac?

Čo o vás hovoria materské znamienka?

Zdroj: Shutterstock®

Materské znamienka na pohlavných orgánov vravia o úprimnosti a čestnosti, na bruchu v blízkosti pupka veštia veľa detí a šťastné manželstvo, na bruchu hovoria občas o psychických problémoch, ale tiež o väčšom bohatstve. Ak máte znamienko na ľavom, alebo aj pravom boku, prežiť by ste mali spokojný život. O znamienkach na prsiach sa hovorí, že ich nositeľ je vášnivý a eroticky založený. Opatrný by mal byť ale s neresťami ako alkohol a drogy, ktorým vie podľahnúť ľahšie ako iný.

Znamienko na hrudi nebýva veľmi šťastným znamením, naznačuje problémy a hádavú povahu. Na chrbte je to podobné, takéto znamienka hovoria o tom, že ich nositelia nemajú veľmi ľahký život.

Naopak znamienka na ruke sú už o čosi pozitívnejšie, na zápästí napríklad vravia o vysokej inteligencii, na ruke o usilovnosti, ak ich má niekto na prstoch má sklony kradnúť.

Znamienka na tvári hovorí zväčša o úspešnom a šťastnom živote. Pokiaľ máte znamienko na čele, znamená to, že ste pracovitý a čaká vás úspech tak v práci ako aj v láske. Znamienko v uchu hovorí o bohatstve, na nose o pracovitosti, na líci o odvahe, ak je pri oku tak o pokojnej povahe a ak je na brade tak o dobrosrdečnosti. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Najlepšie jarné účesy, nad ktorými sa oplatí popremýšľať: TIETO budú svedčať aj tebe!
Vlasy

Najlepšie jarné účesy, nad ktorými sa oplatí popremýšľať: TIETO budú svedčať aj tebe!

 • 0
 • 22.03.2023
Rúž Dolce Vita od Dermacol: sladké pohladenie pre vaše pery
Novinky

Rúž Dolce Vita od Dermacol: sladké pohladenie pre vaše pery

 • 0
 • 28.02.2023
VIDEOTEST: Foreo Luna 4 – má navrch oproti starším modelom? TOTO ma dostalo!
Novinky

VIDEOTEST: Foreo Luna 4 – má navrch oproti starším modelom? TOTO ma dostalo!

 • 0
 • 19.03.2023