Čo ukrývajú runy a runová mágia – časť II.

Čo ukrývajú runy a runová mágia – časť II.
  • 06.03.2016
  • Silvia Karasová

Runy sú možno malé nenápadné kamienky, no pri správnom postupe a poznatkoch nám môžu odhaliť viac z nášho vnútra, ale tiež z našej budúcnosti. Veštenie s runami môžete využiť aj vtedy, keď a len chcete poradiť s vyššími silami o smere, ktorý ste si vo svojom živote zvolili. Na takéto veštenie sa využíva veľmi jednoduchá technika za pomoci troch, alebo deviatich rún, ktoré premiešate, rozhodíte a čítate, čo vám chcú povedať.

Ak sa ale chcete runovou mágiou zaoberať obšírnejšie, môžete si zvoliť väčšie sady rún. V obchodoch aktuálne najčastejšie dostanete sadu s 25 runami. Po rozbalení sa ale nezľaknite, nedošlo k omylu. Jeden kamienok je nepopísaný, zvyšných 24 rún má znaky. 

Odporúčame vám prečítať: Kokosový olej - náš pomocník v starostlivosti o krásu (7 rád) 

Čo ukrývajú runy a runová mágia – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Keď budete veštiť

Všímajte si hlavne dve veci. A to do akej pozície sa runový kamienok pri hádzaní dostane, ale tiež v akom uhle bude runa otočená k ďalšej rune. Na pohľad je to možno o čosi zložitejšia technika, avšak s trochou praxe a trpezlivosti, ju postupom času určite zvládnete. Čo sa týka pozície môže byť runa dole, hore, dovnútra, alebo úplne mimo vami zvolenú zónu. K runám sa pri veštení snažte pristupovať ako k magickým veciam a nie iba akýmsi kamienkom. Myslite na to, že tieto veštiace pomôcky oplývajú silnou mocou a majú taktiež tajomnú povahu. Ezoterika vám odporúča zachovať si k nim rešpekt.

Odporúčame prečítať: Objavte prírodné afrodiziakum

 

Ak by ste si to chceli vyskúšať, ponúkame vám tri najjednoduchšie spôsoby runové veštenia, za pomoci deviatich, troch, alebo len jednej runy. 

Čo o nás hovoria naše ruky? – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Metóda za pomoci 9 rún

Deviatka je najmagickejším číslom vôbec, runy si chvíľku v ruke podržte, pomeditujte s nimi nad svojou otázkou a potom ich vhoďte na stôl. Najprv by ste mali začať čítať z tých rún, ktoré sú navrchu. Runy, ktoré sa nachádzajú  v centre majú pre váš výklad najväčší význam. Čím ďalej sú od centra, tým menej si ich môžete všímať.

Metóda za pomoci 3 rún

Prvá runa, ktorú si vytiahnete bude predstavovať tie javy, ktoré môžu za vašu aktuálnu situáciu. Druhá runa v poradí vám viac napovie o okolnostiach súčasnej situácie, ktoré možno prehliadate. Tretia runa je pre váš výklad najdôležitejšia, keďže vám viac prezradí o pravdepodobnom výsledku celej vašej situácie.

Metóda za pomoci 1 runy

Veštenie za pomoci jednej runy je vhodné na rýchlu a okamžitú odpoveď. Runám položte jasnú špecifickú otázku a vytiahnite si jedinú. Fungovať to môže aj ako runa dňa, ktorá vám predpovie, čo vás v daný deň čaká a neminie.  

Odporúčame prečítať:  Získajte finančnú samostatnosť v 4 jednoduchých krokoch

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com, www.wishingmoon.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Soňa Krátka 04.03.16 07:18

SK
karma
114.00

zaujimave vestenie

  • 0
Odpovedať

Júlia Dominová 06.03.16 17:17

JD
karma
-1.00

Je to veľmi zaujímavé!

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 06.03.16 19:03

karma
93.00

myslím, že som o tomto ešte doteraz nepočula

  • 0
Odpovedať

Anna Kralovičová 06.03.16 22:44

AK
karma
64.00

Zaujímavé veštenie, moje niektoré kamarátky tiež navštevujú veštkyňu, nahovárali aj mňa, ale mňa to teda vôbec neláka, mám z toho strach.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní