Deti v znamení Barana – týchto 5 vlastnosti neprehliadnite!

Deti v znamení Barana – týchto 5 vlastnosti neprehliadnite!
  • 08.04.2017
  • Silvia Karasová

Každý rodič túži, aby jeho dieťatko vynikalo. Jedny vidia vo svojich drobcoch nádejných hudobníkov, ďalší by chceli mať excelentného športovca, či milovníka kníh, právnika, lekára, jednotkára... Po čase si väčšina rodičov uvedomí, že ich dieťa je výnimočné, už len preto, že je ich. No v prípade, že by ste si vlastnosťami drobca isté neboli, napovie aj vám jeho znamenia. Podľa astrológie nám totiž znamenie zo slnečného horoskopu, v ktorom sme sa narodili dáva do vienka určité vlastnosti, ktoré sa viac, či menej prejavia takmer vždy. No a týchto 5 by ste si rozhodne mali všimnúť u malých Baranov.

Odporúčame prečítať: Muž v znamení Baran - 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú

PRI HRE POTREBUJE ADRENALÍN

Malého Barana nebude dlho baviť hrať sa pokojne, v tichu a v sede. Potrebuje akčnosť, hluk, dynamiku, hocakú činnosť. Nenúťte ho preto k prvému prípadu a radšej ho zapojte do nejakej činnosti, hoc aj demolačnej - na miesto skartovačky použite práve toto dieťatko. Aj pri výbere záujmového krúžku sa radšej sústreďte na športy, alebo činnosti, kde zažije i trochu rizika a adrenalínu. Aspoň trochu si tým poistíte a vyšťavený Barana nebude vyhľadávať takéto aktivity mimo váš dozor, či oko iného dospeláka. 

V čom sú deti v znamení Barana výnimočné? 5 vlastností, ktoré neprehliadnite.

Zdroj: Shutterstock®

V BARANOVI ROZVÍJAJTE AJ KREATIVITU

Keď zistíte, že je vaše dieťa snáď nezastaviteľné, nemusíte sa báť, že sa bude nudiť. Malý Baran, pokiaľ mu v tomto smere dáte voľnosť, má natoľko bohatú fantáziu, že si ľahko nájde aj vlastnú "zábavku". No keďže je otázne či sa vám bude páčiť, môžete mu vnuknúť vlastný nápad. Deti narodené v tomto ohnivom znamení potrebujú nielen behať, skákať a tancovať, ale tiež vytvárať. Milujú pocit, keď sa po dlhej a niekedy úmornej práci dostavia výsledky za ktoré ich ešte okolie aj obdivuje. Nezabúdajte ho vo svete fantázie podporovať a za šikovnosť aj pochváliť.

Odporúčame prečítať: V čom sú ženy v znamení Barana najlepšie?

MALÝ BARAN POTREBUJE SPOLOČNOSŤ I POTLESK

Keď hľadáte dieťa, ktoré sa nebojí pozornosti druhých, teší sa z ich pohľadov, potlesku a ešte sa bude aj rado predvádzať, je to práve malý Baran. Tieto detičky majú tak trochu exhibicionistické sklony. Veľmi dobre si už v nízkom veku uvedomujú svoju rozkošnosť, šikovnosť a tak vždy, keď to situácia dovoľuje, priam bažia po pozornosti. Pozor len, aby si ju nevyžadovali stoj čo stoj. Rodičov tohto dieťatka to bude stáť nejaké tie nervy, i trpezlivosť, kým budú vedieť malého Barana vhodne nasmerovať.

V čom sú deti v znamení Barana výnimočné? 5 vlastností, ktoré neprehliadnite.

Zdroj: Shutterstock®

POZOR NA JEHO SKLONY DOSAHOVAŤ VÝŠINY

Jeho ego má sklony rapídne rásť, pokiaľ na to nedáte pozor. Malý Baran v prípade nesprávnej výchovy môže poľahky vyrásť na rozmaznané a sebecké dieťa, s ktorým si v puberte nebudete vedieť dať rady. Držte ho pri zemi, ale nezabúdajte na zlatú strednú cestu. Rozhodne nie je správne ho nepodporovať v jeho hobby a talente, nemal by však zabúdať na pokoru, či úctivé správanie. V živote chcú toho dosiahnuť veľa, majú odvážne sny, no ak ich prepadne lenivosť, ostanú len pri snoch, čo bude veľká škoda.

Odporúčame prečítať: Aké vlastnosti vám dal do vienka deň vášho narodenia?

MALÍ BARANI DOSPIEVAJÚ RÝCHLEJŠIE NEŽ ICH ROVESNÍCI

Môže za to aj fakt, že častejšie než iné deti vyhľadávajú spoločnosť dospelých. Radi kopírujú ich správanie, komunikáciu, oblečenie a v kútiku duše sa nevedia dočkať vlastnej samostatnosti. Deti v tomto znamení už od útleho veku vyhľadávajú možnosti ako presadiť doma svoju nezávislosť. Sloboda je pre nich top cieľ a pokiaľ sa cítia v tomto smere obmedzované, začnú sa búriť. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Monika Filípková 09.04.17 07:49

MF
karma
56.00

Škoda, dieťa v znamení Barana nemám. Mám letné deti.

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 10.04.17 08:02

SK
karma
86.00

som baran.... v detstve som bola presne takáto, aspoň podľa tvrdenia mojich rodičov...

  • 0
Odpovedať

Táňa Slahučková 19.04.17 16:15

TS
karma
107.00

Tak na syna barana to sadlo úplne ako .... :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní