Dieťa Panna – čím vás poteší a čím prekvapí?

Dieťa Panna – čím vás poteší a čím prekvapí?
  • 21.08.2016
  • Silvia Karasová

20.august je dňom ktorý podľa astrologických znamení dáva zbohom ohnivým Levom a začína opätovne oslavovať zem. Jej nositeľkou je koncom augusta a v septembri ženské znamenie Panna. Tá všetkým tým, ktorí sú narodení pod jej ochrannými krídlami dáva praktické myslenie aj zručnosti. Teda, aspoň sa o to snaží. Podporuje tiež ich racionálnu stránku, a to už od útleho veku. Čo ešte môžete od dieťatka v tomto znamení očakávať?

Odporúčame prečítať: 10 vecí, na ktoré by Lev nemal dopustiť

Dieťa Panna – čím vás poteší a čím prekvapí?

Zdroj: Shutterstock®

Čo vás poteší?

Ak si niečím nie ste isté, alebo si neviete dať rady, vaše dieťatko narodené v znamení Panny vám ochotne a ešte aj dobre poradí. Tieto deti majú už odjakživa zmysel pre to, ako dokázať okoliu, že nič nie je nemožné. Inými slovami všetko sa dá, chce to len dobrý plán.

Odporúčame prečítať: Objavte tantrické milovanie

Dieťa v tomto znamení je veľmi bystré, inteligentné, má skvelú pamäť a ľahko sa učí.

Už keď začnú vaše detičky chodiť a hovoriť prejaví sa aj ich jedinečná vlastnosť – nefalšovaná staroslivosť. Panny sa vždy budú v dobrom zmysle slova starať do svojich najbližších. Budú sa zaujímať o vaše problémy, nezastaví ich ani veľký vekový rozdiel, či fakt, že vy zastávate rolu rodiča a ono dieťaťa. Uteší vás keď ste smutné, pomôže keď nestíhate, poradí, keď vy netušíte.

Dieťa Panna – čím vás poteší a čím prekvapí?

Zdroj: Shutterstock®

Čo vás rozhodí?

Rozhodiť vás môže priamočiarosť vášho dieťatka. Niektorí môžu hovoriť, že je drzé, pravda je však taká, že malá Panna jednoducho povie všetko, čo má na srdci a na dôvažok ešte aj bez obalu. Nechce nikoho raniť, ubližovať, ani uraziť. Jednoducho len nechápe prečo by nemohla povedať veci priamo z očí do očí a prečo by mala chodiť doookola, keď vie presne, čo jej prekáža.

Odporúčame prečítať: Dieťa Lev – čím vás poteší a čím prekvapí?

Panna má tiež kritické myslenie a tak sa pripravte na to, že vás bude pravidelne častovať nejakou tou kritikou. O živote svojom aj svojich blízkych má presnú predstavu a ak ju neplníte, bude vás pravidelne poučovať.

Dieťa Panna – čím vás poteší a čím prekvapí?

Zdroj: Shutterstock®

Na čo si dať pozor?

Panny sú tak trochu držgrošmi. V otázke lásky, ale aj peňazí zastávajú konzervatívny a šetrný spôsob. Neplytvajú svojimi citmi a svoje nahromadené peniažky nerady púšťajú z rúk. Kvôli peniazom sú schopné rozhádať sa aj s rodinou, vidia v nich totiž jediný prostriedok ako si zabezpečiť pohodlie. Keď niečo kupujú, dívajú sa najprv na cenu, ktorú sú ochotné uprednostniť pred kvalitou. Šetrnosť je na jednej strane dobrá a užitočná vlastnosť. Ak sa to však s ňou preženie, hrozí že z vášho dieťatka vyrastie skutočný lakomec, ktorému okolie rozhodne nebude rozumieť. Naučte svoje dieťa kompromisom a vysvetľujte mu hodnoty nielen materiálneho, ale aj duchovného sveta. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Katarina Hovancova 21.08.16 11:41

KH
karma
86.00

nemám deti narodené v tomto znamení, takže neviem ohodnotit či je to správne

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 21.08.16 22:14

SK
karma
114.00

naša stredná dcéra je narodená v tomto znamení a niečo na tom bude

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní