Dovolenka podľa znamenia – Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby

Dovolenka podľa znamenia – Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby
  • 28.06.2017
  • Silvia Karasová

Už viete kam sa vydáte na tohtoročnú dovolenku? Aké sú vaše hlavné kritéria? Väčšina z nás sa v nich zhoduje. Chceme more, čistú pláž, príjemné okolie, možno nejaký ten kúsok histórie, alebo „nedotknutú“ prírodu. Samozrejme k tomu ešte ideálne počasie, príjemné ceny a veselé zážitky na celý život. Ale väčšina z nás sa zamyslí pri otázke cieľovej destinácie a potom sa možno v našej mysli spustí celý rad špekulatívnych myšlienok o tom, čo vlastne chceme na dovolenke zažiť. Ak si nie ste isté svojimi vlastnými požiadavkami, pozrite sa, čo by vám naordinovali hviezdy podľa vášho horoskopu.

  VÁHY TÚŽIA PO KRÁSE

Toto vzdušné znamenie je známe tým, že má silné umelecké sklony. Váhy láka v lete najmä kultúra, pokojne sa preto dajú nahovoriť hoc aj na hudobný, či literárny tábor. Na strane druhej leto by pre nich nebolo letom, keby aspoň raz nezažili dovolenku kdesi pri vode. Nemusí ísť nutne o more, dokážu oceniť aj výhody našich domácich sladkovodných jazier. Časť z nich to láka aj do hôr, najmä tých, ktorí ťažšie zvládajú letné horúčavy. A keď k tomu pridajú ešte letný festival, zažijú vytúžené leto.

Odporúčame: Dovolenka podľa znamenia - Baran, Býk, Blíženec, Rak, Lev a Panna

Dovolenka podľa znamenia – Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN OČAKÁVA OD DOVOLENKY MAXIMÁLNY ODDYCH

Rád spoznáva okolie, rád sa poprechádza, ponavštevuje historické pamiatky, ale nebola to pre nich skutočná dovolenka, keby si cez deň nepospali. Väčšina Škorpiónov potrebuje na letnej dovolenke absolútne vypnúť. A to doslova. Neváhajú odložiť mobil do šuplíka, a namiesto notebooku si do rúk vezmú knihu. Vyvalia sa na pláž, k bazénu, na lúke, či len tak na terase a z okolitého ticha čerpajú nové sily.

Odporúčame prečítať: Doprajte svojej pečeni očistu a vaše vzťahy sa upravia

STRELEC POTREBUJE MIX DOVOLENKU

V jeho ponímaní to znamená zažiť z každého rožku trošku. A teda aj more, aj hory, aj plavbu, aj turistiku, aj kúpanie a opaľovanie, aj chodenie po turistických pamiatkach... Na prvý pohľad sa tak môže zdať, že je Strelec priveľmi náročný, ale aj tieto jeho požiadavky sa dajú skĺbiť. Bude to vyžadovať intenzívnu chvíľku „googlenia“, ale aj v ponuke slovenských cestovných kancelárii nájdete lokality, ktoré to všetko splnia. A keďže väčšina Strelcov na dovolenke nechce ani prstom pohnúť, vyžadujú aj kvalitné služby, stravu a pohodlie. 
Dovolenka podľa znamenia – Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC CHCE MAŤ DOVOLENKU VO VLASTNEJ RÉŽII

Podobne ako Strelec aj Kozorožec túži po pohodlí, preto obvykle neváha a za vytúžený oddych si rád aj priplatí. Na druhej strane chce mať Kozorožec dovolenku presne podľa svojich predstáv a tak si buď bude hľadať dokonalý zájazd s pozitívnymi recenziami, alebo si dovolenku urobia na vlastnú päsť. A všetko od A po Z si naplánuje sám. Apropo táto možnosť je pre nich do istej miery aj príjemným dobrodružstvom a tak sa veľmi radi vrhnú do samostatných príprav.

VODNÁR TÚŽI HLAVNE PO RODINNEJ POHODE

Zavolajú preto brata, sestru aj s ich rodinami, zbalia svoje deti, prizvú priateľov, rodičov, aj najlepšiu kolegyňu a idú si užiť záhradnú chatu neďaleko ich domova, rovnako ako i výlet k moru. Vodnárom je v podstate jedno kde budú tráviť svoj voľný čas, sú si vedomí toho, že nie vždy sa dá stráviť dovolenka na vysnenom mieste. Rokmi majú overené, že nie miesto je podstatné, ale spoločnosť. 

Bude vás zaujímať: Zníženie váhy - koľko kíl sa dá stratiť za mesiac?

Dovolenka podľa znamenia – Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby

Zdroj: Shutterstock®

RYBÁM UROBÍ VEĽKÚ RADOSŤ DOVOLENKA VO DVOJICI

Niežeby Ryby neboli spoločenským znamením, ale nie vždy sa vedia uvoľniť vo väčšej partii. Keď sú Ryby v páre, volia rozhodne romantiku. More a pláž, alebo hory a chata. Hlavne aby tam bolo dostatok romantických zákutí, ideálne aj s príjemným večerným programom – od pozorovania hviezd až po sedení pri ohníku. Osoby v tomto vodnom znamení sa na dovolenkách rady túlajú. Túžia spoznávať kraj, no nielen z pohľadu turistov, ale i domácich. Radi sa rozhodnú aj spontánne. Vytiahnu mapu, roztočia glóbus, ďobnú prstom, zbalia veci a hor sa do sveta.

Odporúčame: Zabavme sa: Najhoršie rodinné fotky z dovoleniek

  


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Lucia Babjáková 28.06.17 20:16

LB
karma
-1.00

Som narodená v znamení Kozorožca a v tejto charakteristike som sa našla

  • 0
Odpovedať

Majka Bútorová 29.06.17 09:41

MB
karma
-1.00

celkom to sedí :-)

  • 0
Odpovedať

Táňa Slahučková 24.07.17 03:41

TS
karma
107.00

Som Ryba a veru, celkom to sedí :)

  • 0
Odpovedať

Zdenka Slahučková 03.09.17 19:15

ZS
karma
100.00

Som strelec a celkom sa do mňa trafili :)

  • 0
Odpovedať

Jana Dz 05.08.18 14:32

JD
karma
108.00

skorpion je pravdivy, obcas nieco pozriet , ale uplny relax pre mna je lahnut a citat si alebo len lenosit, uplne vypnut

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní