Erotický horoskop Strelec a Kozorožec

Erotický horoskop Strelec a Kozorožec
  • 04.02.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Ak ste zvedavé, čo vám hviezdy nadelili v oblasti lásky, flirtu, či schopnostiach milenky, prečítajte si erotický horoskop. Jednotlivé znamenia majú svoje jedinečné vlastnosti, ktoré viac, či menej sedia na väčšinu z nás. Ohnivým znameniam do vienka venujú vášeň, vodným silnú emocionálnu stránku, zemským pudovosť a vzdušným obrovskú dávku fantázie. Ako sú na tom znamenia ako Strelec a Kozorožec?

Odporúčame prečítať: 

Erotický horoskop - Baran a Býk

Erotický horoskop - Blíženci a Rak

Erotický horoskop - Lev a Panna

Erotický horoskop - Váhy a Škorpión

STRELEC – ŽENA

Erotický horoskop Strelec a Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Tieto dámy môžeme pokojne pomenovať aj ako divoké žienky. Najmä v mladom veku si priveľmi zakladajú na svojej slobode a nezávislosti. Ak ich aj postretne vážnejší vzťah, do chomúta skôr ako po tridsiatke z vlastných zásad nevstúpia. Strelkyne sa potrebujú ubezpečiť, že ten ich vyvolený je skutočne tým pravým. Potrebujú ale taktiež zažiť viacero vzťahov, spoznať ich rôzne stránky, bonusy, aj nevýhody. Aby si potom vedeli správne vybrať.

Ženy narodené v tomto znamení sa v láske ani sexe nepretvarujú. Na rovinu vám povedia, čo od vás chcú a aké sú ich požiadavky. Ak im ich partner dokáže vyplniť, zistí, že pod slnkom niet spokojnejšej ženy. Strelkyne nepotrebujú dlhé predohry, na druhej strane romantika musí byť. Po erotickej stránke sú odviazanejšie, neraz prídu na čaro milovania sa v prírode, kde sa naplno prejaví ich divoká povaha. Rady svoju polovičku dráždia, až kým ho nedostanú do stanu, keď takmer začne prosiť „o milosť“. Vedia byť veľmi žiarlivé, zároveň vypočítavé, ale aj rafinované. V spálni na seba rady preberú dominantnú pozíciu a to aj vo chvíľach, keď majú pasívnejšiu náladu.

Odporúčame prečítať: 

Charakteristika znamenia Strelec

Aké znamenie sa hodí k Strelcovi?

STRELEC – MUŽ

Erotický horoskop Strelec a Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Skvelý milenec, o čosi horší partner. Muž Strelec má problémy byť verným, ktoré sa s väčšinou z nich vlečú po celý život. Je to prirodzený zvodca a lovec. Najviac ho vzrušuje ženský nezáujem. V srdci si nosí obrovský oheň a je preňho prirodzené, keď ním „zahreje“ viacero dám. Rád sa stavia do pozície „alfa samca“, v spálni býva nežný, ale zároveň dominantný, drsný, ale tiež milujúci.

Na druhej strane, keď zistí ako lipnete na nežnostiach s ním, z času na čas vás mile rád vytrestá svojou ignoráciou. Strelec len málokedy niekomu venuje svoje srdce úplne a natrvalo. Sexuálne dobrodružstvá ani nemusí vyhľadávať, priťahuje ich ako magnet. Je milovníkom rôznych erotických hračiek a v spálni s ním sa nudiť naozaj nebudete. Pozor ale, aby vás jeho vášeň nadobro neprevalcovala.

KOZOROŽEC – ŽENA

Erotický horoskop Strelec a Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Táto dáma sa riadi heslom, čo dáva, to chce aj dostávať. Aby ste ju navnadili veľa naozaj nie je treba. Má citlivú pokožku, stačí tak jemné pohladenie a už jej telom začne prebiehať vzrušenie. V posteli má výdrž, no niekomu sa môže zdať náročná. Dokáže sa milovať celé hodiny, aj preto potrebuje podobne aktívnu polovičku. Je za rovnocennosť tak v bežnom vzťahu, ako aj v tom mileneckom.

Miluje bozkávanie, dráždenia, dotyky, vôňu tela... Patrí k silne zmyselným znamenia, ktoré rady objavujú taje erotiky po celý svoj život. Ženy v tomto znamení nečakajú kým ich ulovíte, ak majú o vás záujem samé všetko zinscenujú tak, aby ich muž objavil ako ľahkú korisť. Potom si ho dokážu šikovne zmanipulovať a už sa celý scenár deje presne podľa ich prianí.

Odporúčame prečítať: 

Charakteristika znamenia Kozorožec

Aké znamenie sa hodí ku Kozorožcovi?

KOZOROŽEC – MUŽ

Erotický horoskop Strelec a Kozorožec

Zdroj: Shutterstock®

Muž v tomto znamení je veľkým plánovačom. Spontánnosť sa uňho prejaví málokedy. Potrebuje mať vždy vopred jasné v tom, čo sa deje. Naproti tomu býva paradoxne málo rozhýbaný, preto niekedy potrebuje postrčiť. Títo muži sa delia na dve časti. Nájdete medzi nich flegmatikov, ktorým vyhovuje akčnejšia partnerka, ale tiež dominantných jedincov, ktorí potrebujú mať všetko vrátane svojej polovičky pod kontrolou.

Kozorožec patrí k výkonným milencom, ktorí vám pokojne nedajú spať celú noc. Budú dobiedzať, až kým ich neuspokojíte, na oplátku vám doprajú to isté. Nepatrí k veľmi konzervatívnym bytostiam a neraz uňho objavíte skryté netradičné záľuby. Vzrušuje ho všetko čo sa deje pred samotným aktom. Od flirtovania, cez zvádzanie, vyzliekanie, až po vášnivé dráždenie. V láske bývajú títo muži konzervatívni a svoje vyvolené len málokedy opúšťajú. Jednak je to zvyk, čo ich drží, ale tiež strach pripustiť si zlyhanie. 

Odporúčame prečítať:

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní