Erotický horoskop Váhy a Škorpión

Erotický horoskop Váhy a Škorpión
  • 02.02.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Spoznávate sa v charakteristikách horoskopov? Vedzte, že hviezdy ovplyvňujú viaceré oblasti nášho života.

Majú dokonca prsty aj v tom, ako sa správame v oblasti lásky, či sexu. Ak ste doteraz neobjavili niektoré svoje vlastnosti, pozrite sa spolu s nami na ďalšie dve znamenia: Váhy a Škorpión. Možno sa v nich aspoň z časti nájdete.

Odporúčame prečítať: 

Erotický horoskop - Baran a Býk 

Erotický horoskop - Blíženci a Rak

Erotický horoskop - Lev a Panna

VÁHY – ŽENA

Erotický horoskop Váhy a Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Občas rozporuplná, za každých okolností však nežná a citlivá. K žene narodenej v znamení Váh by sa mal jej partner správať ako ku krehkej kvetinke. Neraz taká aj naozaj je. Jej rozporuplnosť sa môže prejavovať v problémoch so sexuálnou orientáciou, kým príde na to kým v skutočnosti je, preskáče si mnoho.

Tieto dámy sú akési zberateľky zážitkov. Predurčuje ich k tomu aj ich umelecká povaha. Čím bláznivejšie, alebo emocionálnejšie dobrodružstvá podniknú, tým sa cítia byť naplnenejšie. Tieto ženy sa potrebujú cítiť žensky, majú rady, keď ich muži lovia. V láske tak ako aj v sexe sa potrebujú sem tam zahrať. Vďaka svojej romantickej povahe priam vystrihnutej z románov, neraz skĺznu na cestu milostných trojuholníkov.

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Váhy

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Váham?

VÁHY – MUŽ

Erotický horoskop Váhy a Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Jeho bohatá fantázia aj smelé predstavy vás na prvej schôdzke príjemne prekvapia. Muž v tomto znamení rozumie ženám lepšie než iní chlapi. Má taktiež skvelú intuíciu, vďaka ktorej dokáže svoju polovičku očariť. Je 100% gentlemanom, lichôtky a komplimenty sype z rukáva. Tomuto chlapovi máloktorá dokáže odolať, v láske a obzvlášť v dlhodobom vzťahu to však s nim nebýva jednoduché.

Na vine je aj jeho rozdvojená povaha. Muž v znamení Váh sa dokáže veľmi ľahko zamilovať, nevadí, že doma ho čaká jeho zákonitá. Keďže o seba veľmi dbá, je samozrejme, že je pre ostatných veľmi príťažlivým a on si je toho plne vedomým. V spálni je pozorným milencom, dokáže byť takým aj partnerom, avšak len do chvíle, kým sa stredom jeho vesmíru nestane niekto alebo niečo iné.

ŠKORPIÓN – ŽENA

Erotický horoskop Váhy a Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Ženy v tomto znamení sú obvykle mimoriadne nenásytné. Ak chcete zažiť nezabudnuteľnú noc, tieto dámy sú na to priam stvorené. Milovanie je pre ne prirodzenou súčasťou lásky. Keď sú naozaj zamilované, svojej polovičke sa plne odovzdajú. Ak však do vzťahu príde kríza, aj Škorpiónky dokážu ochladnúť a ich apetít razom klesne na bod mrazu.

Tieto dámy bývajú podobne ako ich mužskí kolegovia dominantné, po svojom boku tak potrebujú chlapa, ktorí dokáže akceptovať ich manipulatívne sklony. Sex si rady spestrujú rôznymi pomôckami, aj hračkami. Počas svojho života chcú vyskúšať všemožné polohy na všakovakých netradičných miestach. Erotika pre ne musí mať aj istý nádych dobrodružstva a adrenalínu.

Odporúčame prečítať: 

Charakteristika znamenia Škorpión

Aké znamenie sa hodí k Škorpiónovi?

ŠKORPIÓN – MUŽ 

Erotický horoskop Váhy a Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Mnohé dámy prekvapí jeho dominantnosť, niektoré tomu prídu na chuť, iné radšej vezmú nohy na plecia. Muž Škorpión je silne sexuálne založený, za svoj život potrebuje vystriedať množstvo mileniek, jedine ak stretne hneď tú prvú pravú a tá mu vyhovie vo všetkých smeroch.

V spálni potrebuje byť vodcom, neraz uprednostní drsnejší sex pred nežnou romantikou. Dokáže sa šialene zamilovať, ale aj veľmi rýchlo odmilovať. Sex je preňho väčšinou priorita číslo jeden. Od svojej milenky vyžaduje poslušnosť a minimálne rovnakú túžbu akou oplýva on sám. Je vášnivý a rád sa tituluje do role najlepšieho milenca. V spálni nemá rád konzervatívny prístup, ani hanblivky.

Odporúčame prečítať:

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní