Erotický horoskop Vodnár a Ryby

Erotický horoskop Vodnár a Ryby
  • 08.02.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Pozriete sa z času na čas na svojich blízkych pohľadom astrologických znamení? Ak sa zamýšľate nad tým, či vám hviezdy podsunuli do vášho sveta samé priaznivé znamenia, alebo vám z lásky robia problémy, vyhodnotiť to môžete aj na základe charakteristík. Ako sa v láske správať, ako flirtovať, aj to prezrádza erotický horoskop.

Odporúčame prečítať: 

Erotický horoskop - Baran a Býk

Erotický horoskop - Blíženci a Rak

Erotický horoskop - Lev a Panna

Erotický horoskop - Váhy a Škorpión

Erotický horoskop - Strelec a Kozorožec

VODNÁR - ŽENA

Erotický horoskop Vodnár a Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Nečakajte od nej vášnivé vyznania, ani temperamentné správanie. Žena v tomto znamení si obvykle viackrát premyslí a až tak začne konať. Niežeby jej chýbala spontánnosť, len si uvedomuje riziko aj dobre mienených činov. Láska pre ňu nie je rockovým koncertom, ani siahodlhou párty. Láska má pre ňu znamenať postupne sa vyvíjajúci príbeh, ktorý sa má končiť šťastným koncom. A teda svadba, deti a šťastný dlhý, harmonický život. Mužov na týchto ženách zaujme už na prvý pohľad ich pôvab, neskôr objavia aj ich prirodzenú zvedavosť a sympatickú predstavivosť. Milovanie je s nimi príjemnou hrou a neraz aj zábavou. Vodnár žena je bezstarostná, uvoľnená a tieto svoje vlastnosti vie nenápadne preniesť aj na svoju polovičku. Tí, ktorí sa doteraz nevedeli pri sexe dostatočne odpútať od vlastných strachov, alebo obáv, pri tejto dáme objavia nečakane nové poznatky. Čo sa sexu týka má hranice posunuté dostatočne ďaleko, avšak jedno na čom si potrpí je maximálna hygiena.

VODNÁR - MUŽ

Erotický horoskop Vodnár a Ryby

Zdroj: Shutterstock®

V láske sa správa obozretne, niekedy sa vám môže zdať, že je až príliš pomalý, či neohrabaný. Vodnár muž sa však potrebuje len zorientovať. Je jedným z mála chlapov, ktorých nezaujíma telo, či fyzická krása. Vodnár potrebuje zakaždým pociťovať akési psychické súznenie. Hľadá spriaznenú dušu, a je ochotný ostať sám až dovtedy, kým ju naozaj nenájde. Po svojom boku potrebuje veselú a vtipnú ženu, pri ktorej sa nebude nudiť. Aj milovanie je preňho skvelou zábavou a relaxom. U svojej polovičky preto ocení nápaditosť, aj iniciatívnosť. Sám Vodnár rád experimentuje, nevery sa však uňho obávať nemusíte. Pokiaľ je doma spokojný, potešenie inde nevyhľadáva.

RYBY – ŽENA

Erotický horoskop Vodnár a Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Nežné, citlivé, ale tiež náladové a melancholické. Ryby ženy sú mimoriadne veľké romantičky. Po svete chodia s ružovými okuliarmi a vyčkávajú na svojho princa na bielom koni. Scenár svojho zamilovania už majú dávno vopred jasný a nenápadne sa ho snažia vnútiť aj svojej polovičke. V spálni sú hravé, plné fantázie. Využívajú všetky svoje ženské zbrane, neraz sa odejú len do šperkov a atraktívnej vône. Telo svojho partnera budú skúmať dovtedy, až kým neobjavia všetky jeho citlivé miesta. S radosťou ho potom budú dráždiť, pokiaľ nezačne prosiť. Ryby obľubujú aj role playing, nerobí im problém submisívna, ani dominantná rola.

RYBY – MUŽ

Erotický horoskop Vodnár a Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Keď si odmyslíte jeho náladovosť a občasné precitlivelé sklony, nájdete v ňom skvelého milenca. Muž v tomto vodnom znamení sa o potreby svojej partnerky zaujíma priam s vedeckou zvedavosťou. Skúma všetky zákutia nielen jej tela, ale tiež duše. Hľadá v nej milenku, partnerku, matku svojich detí, ale tiež najlepšiu priateľku. Akonáhle však začne haprovať jeden z týchto vzťahov, muž sa môže uzavrieť do seba a jeho sklony k depresiám zničia akúkoľvek vašu snahu o erotiku. V posteli sa sústreďuje najmä na ženské prsia a nohy. Veľký dôraz kladie tiež na predohru a bozkávanie je preňho snáď posvätným aktom. Podobne ako Rak aj Ryba sa neraz dokáže bláznivo zamilovať, akosi zabúdajúc, že na Facebooku im svieti status zadaný. 

Odporúčame prečítať:

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní