Februárový horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Februárový horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)
  • 31.01.2017
  • Silvia Karasová

Február je mesiacom, ktorý sa nesie v duchu lásky. I keď tomuto najkrajšiemu pocitu patrí obvykle mesiac máj, uprostred februára slávime svätého Valentína. Pre niekoho komerčný sviatok, pre iného gýč, pre ďalšieho starodávny romantický príbeh. Či už podľahnete valentínskej nálade, alebo nie, február aj do vašich životov spomínanú lásku vnesie.

A nielen to. S pomocou Luny sa mnohým z vás začnú meniť životy. Našťastie teraz už rozhodne k lepšiemu. Aké postavenie Mesiaca vám február prináša, o tom viac v dnešnom článku.

RYBY

Prvý mesiac tohto roku sa končí vo vašom znamení. Mesiac práve finišoval vo fáze novu a februárové dni prinášajú jeho pribúdanie. Luna vo Vodnárovi vás konečne rozveselí, a napriek všetkému, čím ste si museli v minulosti, ale hlavne za ostatné obdobie prejsť, vám dodá tak potrebný optimizmus. Prvá štvrť (4.2.) bude v Býkovi, tento čas je ideálny na to, aby ste konečne začali plánovať prerábku svojej nehnuteľnosti, prípadne kúpu novej. Mnohé z vás by si rady v roku 2017 splnili svoje sny o bývaní, Luna vo februári praje ich napĺňaniu, o čom vás presvedčí aj februárový spln. Ten bude v sobotu 11.februára v akčnom a energickom Levovi. Všetko na čo siahnete sa vám podarí! Február bude finišovať opäť vo vašom znamení, našťastie budú pod vplyvom Luny prevládať len vaše pozitívne vlastnosti. 

Odporúčame tiež: 

Sila liečivého kardamónu 

Februárový horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR) 

Februárový horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BARAN

Vaše znamenie už v tomto období žije príchodom jari. Avšak počasie vonku sa tak vôbec netvári. A vám to teda úsmev na tvári rozhodne nevyčarí. Druhého aj tretieho februára sa narastajúca Luna nesie vo vašom znamení. Možno budete mať pocit, že všetko sa na vás valí z každej strany, ďalšie dni sa už našťastie ponesú v pomalšom tempe. Výnimkou bude ešte februárový spln (11.2.) v ohnivom Levovi. Ak chcete a máte možnosť vyrazte na menší výlet, ideálne aj so svojou spriaznenou dušou. Slobodné tu môžu stretnúť niekoho veľmi zaujímavého, zadané zas utužia svoj vzťah.

Odporúčame prečítať: Spoznajte tipy ako sa najlepšie postarať o svoje oblečenie

BÝK

Aj vy máte pocit, že zima bola dlhá a zlá? A ešte stále nie je jej koniec? Vytrvajte, a i keď vám posledné dni priniesli možno nemilé prekvapenia, utešte sa aspoň tým, že ste si smolu na tento rok už definitívne vyčerpali. Február ako zložito začal, tak jednoduchšie bude pokračovať.  Prvý februárový víkend je vo vašom znamení a pomôže vám rozmýšľať triezvo a prakticky. Pokiaľ práve riešite nejaký problém v týchto dňoch naň nájdete odpovede, ničoho sa nebojte, všetko nakoniec dobre dopadne. Rozuzlenie zápletky, do ktorej ste sa nechtiac primotali, sa vám naskytne už v čase februárového novu – 26.2., ktorý sa nesie v znamení romantických Rýb. Apropo tieto dni už ozaj venujte plánovaniu veľkých životných krokov. 

Februárový horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI

Február prináša do vašich životov konečne trochu vzruchu. Mali ste pocit, že prvý mesiac nového roka je akýsi nekonečný, zdĺhavý a na vašu povahu aj nudný. No teraz konečne prináša to pravé orechové. Adrenalín, dobrodružstvo, flirt, akčnosť... Osud vám do cesty už okolo splnu (11.2.) v znamení Leva naženie kohosi, ktorého pohľad vás dostane takmer do kolien. Vďaka svojim zmyslom veľmi ľahko a rýchlo odhalíte, aké bude mať táto osoba úmysly. Dni vo vašom znamení sú ešte pred splnom (6.2. a 7.2.), i keď ide o pondelok a utorok, ak sa to dá, niekam si vyrazte. V prípade, že medzi vaše novoročné predsavzatia patril bod „Začať športovať“, teraz sú tie správne dni. Po splne zas nastáva obdobie, aby ste dali do poriadku svoje srdiečko.

Odporúčame prečítať: Na aké cvičenie vsadiť pri vašom znamení zverokruhu

RAK

Valentín vám tento rok prinesie jedno malé, ale za to veľmi milé prekvapenie. Či bude diamantové, alebo rubínové, to vážne netušíme. Možno pôjde aj o dve čiarky na tehotenskom teste, možno to bude len sms-ka od niekoho, po kom ste už nejakú tú dobu poškuľovali. Tak či onak, nechajte sa valentínskou náladou pokojne opantať. Luna bude vaším znamením prechádzať 8. a 9.februára – čas na romantické vyznania. Samotný Valentín sa ponesie v duchu Luny vo Váhach. Tentokrát však nebudú nerozhodné a presne vám prezradia, ako sa v akej situácii zachovať.

Februárový horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

LEV

Februárový spln na vás doľahne najviac, keďže sa vo vašom znamení aj ponesie. Tentokrát vychádza na sobotu 11.februára a tešiť sa môžete na vskutku zaujímavé dni plné zvratov. Najviac si užijú tie z vás, ktoré budú na nejakom výlete, či dovolenke. Ak nič také nemáte v pláne, vyrazte si aspoň večer niekam do spoločnosti, prípadne usporiadajte mini párty u vás doma. Nielenže sa na nej dozviete najnovšie pikošky, ale do uší sa vám dostane aj informácia, ktorá môže zmeniť váš doterajší život. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Soňa Krátka 31.01.17 21:22

SK
karma
114.00

uvidíme

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 01.02.17 19:28

IM
karma
100.00

ryby celkom dobré

  • 1
Odpovedať

Mária Čaklošová 02.02.17 11:29

karma
-1.00

kiežby :D

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 08.02.17 07:15

JK
karma
100.00

Bolo som lev tak uvidíme

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní