Horoskop na mesiac apríl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Horoskop na mesiac apríl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)
  • 01.04.2016
  • Silvia Karasová

Čo vás čaká v mesiaci, ktorý máva aj prívlastok bláznivý?

Budú naše životy počas najbližších dní podobne turbulentné ako býva aprílové počasie? Veštice síce nie sme a do budúcnosti nevidíme, avšak, čo to o tom, na čo sa v apríli pripraviť, nám dokáže prezradiť aj lunárny kalendár.

Pre prvú šesticu znamení  prinášame aprílové lunárne predpovede.

Odporúčame prečítať: Začnite s prvými prácami v záhrade

Horoskop na mesiac apríl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RYBY

Luna prechádza vaším znamením už začiatkom mesiaca. Tentokrát pripadol vplyv Rýb na dni 5.4. a 6.4. Možno očakávate klasickú citlivosť, ktorú vplyv Luny vo vašom vodnom znamení len podporuje, avšak tentokrát sa na kôpku nešťastia nezmeníte. Môže za to jarné slniečko, ktoré vám po zime naštartovalo pozitívne myslenie a dobrú náladu. To všetko vám zdvihne sebavedomie a tak sa začiatkom apríla môžete vrhnúť na čokoľvek, na čo ste doteraz nemali odvahu. Toto vaše nastavenie ešte viac podporí aprílový nov (7.4.), ktorý sa ponesie v ohnivom a akčnom Baranovi. Úspešné dni zotrvajú až do 17.apríla, teda až kým Mesiac neprejde z Leva do Panny. Aprílový spln (22.4.) bude vo váhavých Váhach. Nenechajte sa zneistiť a v uskutočňovaní svojich plánov pokračujte pevným krokom.

Odporúčame prečítať: 15 pochutín, ktoré môžete zjesť bez výčitiek svedomia

BARAN

Apríl je v prvom rade váš mesiac a mali by ste na to myslieť už od jeho prvých dní. Nevešajte hlavu nech sa deje čo sa deje. Jar vám dodá energiu a silu na všetko. Príroda vám pomôže vystrábiť sa z únavy, stresu, pochmúrnych myšlienok, ale tiež zo zdravotných ťažkostí. Mesiac začiatkom apríla ubúda a spolu s ním sa môžu stratiť aj vaše problémy. Aprílový nov (7.4.) je pod vplyvom vášho znamenia, vďaka čomu môžete začať smelo plánovať ružovú budúcnosť. Pamätajte, že základom úspechu je pozitívne myslenie. Aj druhá polovica mesiaca bude na vás pôsobiť liečebne vo všetkých smeroch. V apríli tak môžu mnohé z vás dať do poriadku svoje zdravie, ale tiež srdiečko, či pracovné sny.

Horoskop na mesiac apríl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

Podobne ako ohnivý Baran, aj vaše znamenie ožíva nielen s príchodom jari, ale aj s nástupom mesiaca apríl. Vám ale patrí tá druhá polovica a bude to platiť aj tento rok. Jej príchod pocítite najsilnejšie už od 17.apríla, kedy Luna prechádza znamením príbuznej Panny. Prvé záchvevy nastúpia však 9.4. a 10.4., kedy je Luna práve vo vašom znamení. Nepodľahnite svojej tvrdohlavosti a nesnažte sa preraziť hlavou múr. Niekedy je lepšie nechať veciam voľný priebeh a to bude tentokrát aj váš prípad. Naopak spomínaný víkend 16. a 17.apríla prežijete príjemné chvíle, ktoré už neupadnú do zabudnutia, ale vás posunú na omnoho zmysluplnejšiu cestu. Aprílový spln (22.4.) bude ešte v znamení Váh, no hneď za pätami má Škorpióna, vaše protipolné znamenie. S jeho pomocou budete môcť ozvláštniť svoj milostný život a konečne vypadnúť z rutiny, ktorá vás tak ubíja. Nezadané dámy čaká koncom mesiaca nejedno pokušenie, pri rozhodovaní sa, dajte na svoj šiesty zmysel.  

Odporúčame prečítať: Čo o vás prezradí vaša obľúbená farba

BLÍŽENCI

Hlboký výdych a hlboký nádych. Toto by mali byť heslá vášho znamenia počas mesiaca apríl. Jeho turbulencia sa vo vašom živote preukáže viac, než u iných znamení, a to tak v dobrom, ako aj v tom nepríjemnejšom zmysle. Pozor si dajte už na aprílový nov (7.4.), ktorý je v ohnivom Baranovi. Jeho temperament rozvášni ten váš, a pokiaľ máte po svojom boku osobu, či osoby, ktoré sú na tom podobne, oheň bude na streche skôr než sa nazdáte. Cca do toho 13.apríla radšej predychávajte, pomôže aj meditácia, či relax v podobe umenia. Potom už Luna vstupuje do citlivého Raka a vy budete chcieť vziať štipľavé slová späť. Ak ste sa niekoho dotkli, je to vhodný čas na prosbu o odpustenie, či na úprimný rozhovor. V apríli vaše znamenie zasiahne aj obdobie po splne, teda od 23.apríla. Vášnivý Škorpión vám dopraje iskru v oblasti lásky, ohnivý Strelec, ktorý prichádza hneď po ňom zas pomôže s výberom letnej dovolenky. 

Horoskop na mesiac apríl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RAK

Síce je jar tu, no vaše srdiečko už piští po lete. Apríl môžete venovať plánovaniu letnej dovolenky, prípadne tých zmien, ktoré odkladáte práve na letné obdobie. Prvá polovica mesiaca ubehne ani sa nenazdáte. Mysľou vám beží kadečo a mnohé z vás majú problém sústrediť sa. Odzrkadliť sa to môže najmä vo vašej práci, či v štúdiu. Aprílový nov (7.4.) je v znamení Barana. Podobne ako aj u iných znamení, aj na vás môže zapôsobiť skôr negatívne, a to bolesťami hlavy, či nervozitou. Vaším liekom na takéto stavy je kvalitná čokoláda. Pokojne si doprajte kúsok, no prípadne kalórie choďte vybehať na čerstvý vzduch. Luna do vášho znamenia vstupuje 13.4. Dni okolo tohto dátumu vám prinesú do života romantiku, flirt, a možno aj novú lásku. Na čom by ste v apríli mali popracovať je ale najmä vzťah k sebe samej. Spoznávajte svoje JA prostredníctvom snov, aj pocitov. Ak máte v pláne navštíviť vešticu, či liečiteľa, Luna odporúča dni v Škorpiónovi - 23. a 24.apríla. 

Odporúčame prečítať: Pripravte si bylinkové čaje podľa lunárneho kalendára

LEV

Vy dokážete aj zo zlého urobiť dobré. Držte sa tohto svojho pravidla a bláznivý apríl prežijete bez ujmy. A že vám tento mesiac naservíruje zo všetkého trošku, o tom sa presvedčíte už v prvé aprílové dni. Tie sa ponesú v znamení praktického, ale tvrdohlavého Kozorožca, ktorý vás bude "nútiť" trvať na svojej pravde, aj keď zistíte, že ste v omyle. Snažte sa prekonať svoju hrdosť a pre tentokrát skloniť hlavu a pokorne sa ospravedlniť. Pomôcť vám v tom môžu Ryby, do ktorých Luna doslova vpláva 5.apríla. 7.4. už máme nov v znamení Barana. Aj vy sa vyhnite hádkam a výbuchom zlosti. Radšej choďte svoju nadbytočnú energiu vybiť športom, či upokojiť sa niekam do divadla, alebo na koncert. Obdobie pred a po splne (22.4.) bude vhodné na plánovanie leta. Už 15.apríla vstupuje Mesiac do vášho znamenia, čo vám dodá energiu aj zápal meniť veci. Začnite od seba a do premien sa snažte nenútiť tých, ktorí vás o to nežiadajú. Koniec apríla si skúste oddýchnuť a vybehnúť niekam do hôr, k vode, či do lesa. Kto hľadá nový zmysel života, 30. apríla na takzvanú Noc čarodejníc, môžete pod vplyvom Vodnára, nájsť v spoločnosti nielen spriaznenú dušu. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 01.04.16 07:33

SK
karma
114.00

tento horoskom sa mi paci

  • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 02.04.16 08:33

MZ
karma
92.00

no uvidíme či to bude pravda :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní