Horoskop na mesiac marec (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Horoskop na mesiac marec (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)
  • 04.03.2016
  • Silvia Karasová

Zvedavosť máme v krvi, to beztrestne priznávame. Ak ste na tom podobne, pozrite sa s nami, čo nám prinesie tretí mesiac v tomto roku – mesiac marec.

Niektorým znameniam začne možno svitať na nové začiatky, iné si budú musieť čo to vybojovať. Nech už to bude tak, či onak, nenechajte sa priveľmi zmiasť postavením Luny, majte úsmev na tvári a užite si pomaly, ale isto prichádzajúcu jar.

Odporúčame prečítať: Horoskop na mesiac marec (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Horoskop na mesiac marec (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

PANNA

Vaše znamenie si už od úvodu tohto roka vychutnávajú vír životných zmien. To, že bude pre mnohé z vás rok 2016 prelomovým, ste možno cítili kdesi v kostiach už vlani. No a teraz môžete s rozvahou a sebavedomím začať svoju predstavu o živote aj napĺňať. Akčné obdobie pre vás nastane už po marcovom nove, ktorý sa ponesie v znamení Rýb. Hneď deň na to – teda 10.marca, ale Mesiac prechádza do ohnivého Barana a ten už vo vás prebudí všetko doteraz driemajúce vášne. Vyhýbajte sa partnerským hádkam, a ak už sa do nich necháte zatiahnuť, voľte radšej cestu kompromisu. Od svojich snov sa nenechajte odradiť neprajníkmi. Od 21.marca z vás bude vyžarovať silné osobnostné čaro, pokojne ho využite vo svoj prospech. Luna prechádza vaším znamením aj počas splnu (23.3.2016), dariť sa vám bude v práci, ale aj v súkromí. 

Odporúčame prečítať: Objatia - ako na nás pôsobia a prečo ich potrebujeme?

Horoskop na mesiac marec (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY

Marec začínate pomerne zasnene. Zima, napriek tomu, že niekomu sa môže zdať, že netrvala veľmi dlho, to vaše znamenie vcelku vyčerpala. Práve začiatkom marca vás možno potrápi oslabená imunita. Ak sa tak stane privolajte do boja proti vírusom všetky možné vitamíny. Nenechajte sa zmiasť zradným slniečkom a majte na pamäti, že ešte stále sú nízke teploty. Móda nemóda, obliecť sa do jarného outfitu sa vám nemusí vyplatiť. Uprostred marca sa Luna nachádza v znamení vám príbuznom – vo vzdušných Blížencoch. Počas tohto obdobia sa vám podarí vybaviť aj nemožné. Hviezdy pri vás budú stáť najmä, ak vás čaká skúška v škole, či príjimací pohovor. Koniec marca prináša spln (23.3.2016) a následne ubúdajúci Mesiac. Ak chcete začať s formovaním postavy do leta, teraz je ten ideálny čas.

Odporúčame prečítať: Anjelské znamenia v podobe čísel

ŠKORPIÓN

Akčné obdobie sa nevyhýba ani vám. Luna vám prinesie množstvo noviniek, a to najmä v pracovnej oblasti. Ak sa túžite niekam posunúť, práve uprostred tohto mesiaca bude ten najlepší čas. Možno budete mať problém nakoniec si z väčšieho množstva vybrať, nebojte sa a dajte na svoju intuíciu. V druhej polovici mesiaca sa vám bude dariť aj po finančnej stránke, kto rozbieha vlastné podnikanie, toho potešia kreatívne nápady. Od 26.marca vstupuje Luna na pár dní do vášho znamenia. Keďže Mesiac ubúda, po marcovom splne (23.3.2016) utíchnu aj prípadné krivdy, či hnev, a vy začnete mať oveľa jasnejšie v mnohých veciach, ktoré vás trápili. 

Horoskop na mesiac marec (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC

Nič sa vám nedarí, ako ste si predsavzali? Marec to ťažké obdobie konečne zmení. Chce to len zase sa zaťať a vo svojej snahe neprestávať. To sa týka nielen pracovných, či vzťahových záležitostí, ale aj starostlivosti o vaše zdravie a zovňajšok. Pokiaľ ste si práve spomenuli na svoje novoročné predsavzatie o chudnutí, teraz je najvyšší čas ho naplniť. 9.marca je nov, počas ktorého je ideálne odbremeniť svoje telo od všetkých nahromadených toxínov. Pridajte k tomu cvičenie a na tanier si naložte samé zdravé potraviny. Od marcového splnu (23.3.2016) už budete môcť viditeľne badať úbytok váhy. Keďže Mesiac bude ubúdať, zariaďte to, aby spolu s ním ubúdali aj vaše kilá. Ak už pri tom začnete intenzívne myslieť na letnú dovolenku, 29. a 30.marec sú pod vplyvom vášho znamenia ideálne na jej výber.  

Odporúčame prečítať: Objavte prírodné afrodiziakum

KOZOROŽEC

Marec venujte oddychu a relaxu. Vyhnite sa ťažkým pracovným povinnostiam do takej miery, do akej sa bude dať. Ak je to nutné vyberte si dovolenku, prípadne vyčkajte na voľno spojené s Veľkou nocou. A ešte nezabudnite k dokonalému oddychu na príjemnú knihu do rúk. Veď máme marec mesiac kníh. Okrem toho sa napríklad objednajte na masáž – ideálne druhý marcový víkend. Prvá štvrť (15.3.2016) v znamení Blížencov bude ideálna na vybavenie si všetkých úradných, ale aj rodinných záležitostí. Nebojte sa postaviť sa za vlastný názor, Luna v komunikatívnych Blížencoch vám pomôže obhájiť sa predkýmkoľvek. 

Horoskop na mesiac marec (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR

To, že sa už neviete dočkať jari vaše okolie jasne rozpoznáva. Vyťahujete jarné a veľkonočné dekorácie, a pomaly, ale isto dávate do úzadia aj váš zimný šatník. Pokiaľ vám však počasie nepraje, pripravte sa na pre vás neobvyklejšie pochmúrne myšlienky. Najmä čas okolo novu 9.marca vám môže privolať smútok na duši. Luna sa v tomto čase nachádza v zasnených Rybách a prebudí vo vás všetku citlivosť. Slzám sa neubránite pri romantických filmoch, prírodopisných dokumentoch, či prezeraní fotiek z detstva. Nič to. Dôkladne sa vyplačte a už v strede mesiaca sa opäť obdarte úsmevom na tvári. Marcový spln (23.3.2016) môže veľa zmeniť, bude ale záležať na tom, ako veľmi si čo prajete. 

Odporúčame prečítať: Láska na dlani - vyčítajte si osud z ruky

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Soňa Krátka 04.03.16 07:25

SK
karma
114.00

celkom fajn, dam precitat mojej rodine

  • 0
Odpovedať

Anna Kralovičová 04.03.16 23:44

AK
karma
64.00

Manžel je strelec, musím mu dať prečítať jeho horoskop, aby vedel, že má tento mesiac ideálne dni na výber letnej dovolenky, aby náhodou nezmeškal.

  • 0
Odpovedať

Júlia Dominová 06.03.16 17:30

JD
karma
-1.00

Som strelec takže na to chudnutie by som sa už asi fakt mala dať :D

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 06.03.16 19:04

karma
93.00

uvidíme čo nám tento mesiac prinesie :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní