Horoskop na mesiac marec (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Horoskop na mesiac marec (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)
  • 03.03.2016
  • Silvia Karasová

Marec je známy aj ako mesiac kníh. Nateraz knihu odložte a ak ste zvedavé, prečítajte si na našom webe, aký horoskop si pre vás na tento mesiac pripravila Luna. Niektoré dámy sa môžu tešiť na radikálnejšie zmeny, iné naopak konečne na pasívny relax, či novú lásku. Pozreli sme sa na to, ako bude Mesiac vplývať na jednotlivé znamenia, a dnes si predstavujeme prvú šesticu.

Odporúčame prečítať: Vďaka čomu budete dlhšie žiť?

Horoskop na mesiac marec (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RYBY

Vaše znamenie pocíti výraznejší vplyv Mesiaca od 7.marca. Práve vtedy Luna prechádza Rybami a prehĺbi vo vás vaše sny, predstavy a túžby. Niektoré z vás možno v týchto dňoch podľahnú sentimentalite, iné sebaľútosti, či dokonca vnútorným výčitkám. Môže za to pasivita, ktorú ste v poslednom období vyvíjali, a len tak sa nechali unášať vírom života, namiesto toho, aby ste sa pevne postavili samé za seba. Marec môže ale tieto zmeny konečne odštartovať. Pomôže vám v tom ohnivý Lev, už 19.3. Do tej doby si ujasnite svoju predstavu, pokojne si ju aj dajte na papier, aby sa vám lepšie zhmotňovala. Koncom mesiaca naberte všetku odvahu a hor sa do aktívnej etapy vášho života.

Odporúčame prečítať: Čo ukrývajú runy a runová mágia – časť I.

BARAN

Aj vaše znamenie od úvodu nového roka sníva o nových začiatkoch. Možno ste nespokojné vo vzťahu, v práci, v živote všeobecne. Marec môže byť aj vaším prelomovým obdobím, stačí sa nebáť a začať konať. Ak je váš problém ten, že neviete, čo vlastne chcete, skúste to objaviť trebárs formou meditácie. Začnite sa spoznávať, praktizujte dychové cvičenia, zapisujte si svoje sny, podrobte samú seba psychoanalýze, počúvajte svoje vnútorné JA aj intuíciu. Najlepší čas na takúto sebareflexiu bude tohtomesačný nov, ktorý vychádza na 9.3. a ponesie sa v znamení intuitívnych Rýb. Počas splnu (23.3.) pozor ale na radikálne unáhlené rozhodnutia, v tomto období radšej vážne veci odložte bokom, aby ste omylom nehasili oheň olejom.

Horoskop na mesiac marec (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

Marec bude pre vaše znamenie pomerne náročný. Dupľom ak ste si toho na plecia naložili viac než je zdravé. Ak riešite všetko a naraz a za všetkých a hlava vám ide prasknúť od bolesti, pripravte sa na najhoršie. Vaše telo vám môže už uprostred mesiaca dať jasne najavo, čo si o tej preťaženosti myslí. Najmä víkend po nove, ktorý je 9.marca bude problematický. Luna sa nesie vaším znamením a pocítite to minimálne na bolesti hrdla, či krčnej chrbtice. Ak vám to situácia umožňuje rozhodne zájdite na masáž, prípadne si vypnite telefón, zatiahnite závesy, vyložte nohy a oddychujte s dobrou knižkou v ruke. Veď máme marec mesiac kníh. 

Odporúčame prečítať: Objatia - ako na nás pôsobia a prečo ich potrebujeme?

Horoskop na mesiac marec (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI

Ideálny čas na rozvíjanie vašich zručností nastáva práve s príchodom mesiaca marec. Ak ste mali doteraz v práci nejaké nevyjasnené záležitosti, už začiatkom marca to napravíte. Ešte pred novom (9.3.) sa vám podarí urovnať nezhody na pracovisku, od toho deviateho budete chrliť novými nápadmi, čo ocení aj vaša šéfka / šéf. Od 14.3. prechádza Luna vaším znamení, je to vhodný čas aj na návštevu úradov, pokiaľ potrebujete podať trebárs daňové, alebo vybaviť čokoľvek byrokratické – Luna vám uľahčí cestu aj samotnú komunikáciu. Marcové víkendy venujte sebe a svojej rodine. Ten posledný je tesne po splne a nesie sa vo vášnivom Škorpiónovi, prežite ho s láskou a smiechom.

Odporúčame prečítať: Nebojte sa jarnej únavy! Ako ju poraziť?

RAK

Vo vzduchu už cítite jar, aj keby mali hroziť mínusové teploty. So zimou ste sa rozhodli už nadobro rozlúčiť, o čom práve tento mesiac pravdepodobne začne svedčiť aj váš šatník. Ak ste sa rozhodli v ňom po zime urobiť dôkladnú revíziu, ideálny je na to víkend 12. a 13.marca, kedy Mesiac prechádza šetrným Býkom. Prípadne o týždeň neskôr, kedy vám v butikoch pomôže odvážny a módou zanietený Lev. Tento mesiac sa snažte venovať hlavne sebe, vážne kauzy, či krízy odložte na inokedy. Marcový nov (9.3.), aj spln (23.3.) vás môžu mierne rozhádzať, vyhýbajte sa v tomto čase alkoholu, hádkam aj sentimentálnym spomienkam.

Horoskop na mesiac marec (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

LEV

Marec mnohým z vás otvorí oči a dodá energiu. Po zime je vaše letné znamenie pomerne vyčerpané a zaháňate to tým, že sa už obzeráte po letnej dovolenke. Ak ste sa rozhodli aj rovno pre jej kúpu, odporúčame vám  navštíviť cestovnú kanceláriu 19.marca, vtedy totiž Luna prechádza práve vaším znamením, a to len vo vás podporí váš zmysel pre dobrodružstvo. Podobne dobrý výber sľubujú aj dni v Strelcovi – 29. a 30.marca. Uprostred mesiaca (15.3.) je Luna vo fáze prvej štvrte, zároveň prechádza znamením Blížencov. V tento deň vybavíte snáď čokoľvek. Sústreďte sa hlavne na urovnanie vzťahových problémov. 

Odporúčame prečítať: Ako si vyložiť rôzne sny o láske?

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Anna Kralovičová 03.03.16 00:07

AK
karma
64.00

Aspoň nejaké pozitívne informácie, dúfam, že sa mi to aj splní.

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 03.03.16 07:11

SK
karma
114.00

uvidime, co sa nam z toho vyplni, budem sledovat...

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 03.03.16 10:03

karma
93.00

nooo uvidíme :)

  • 0
Odpovedať

Martin Matta 10.03.16 12:59

MM
karma
-1.00

uvidím,či niečo z toho bude pravda :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní