Horoskop na mesiac september (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Horoskop na mesiac september (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)
  • 03.09.2016
  • Silvia Karasová

September nás privítal netradičným postavením Luny - už prvý deň nového mesiaca sa niesol v znamení novu v Panne.

Táto praktická bytosť dodáva našej mysli svieže nápady, zároveň v nás podporuje trpezlivosť, pracovitosť, ale aj kritické myslenie.

Ako bude počas deviateho kalendárneho roka vplývať Luna konkrétne na vaše znamenie?

Odporúčame prečítať: Horoskop na mesiac september (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Horoskop na mesiac september (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

PANNATentokrát to vyšlo tak, že vaším znamením sa september začína aj končí. K tomu všetkému je september práve vaším mesiacom, kedy mnohé z vás slávia narodeniny. Pri sfukovaní narodeninových sviečok si preto želajte čo len chcete. Postavenie Luny aj hviezd je vám priaznivo naklonené. Oddýchnuté po lete vstúpte do nového školského roka (aj keď už v školských laviciach dávno nesedíte), odhodlané zmeniť svet. Minimálne ten svoj. Máte teraz všetky predpoklady k tomu, aby ste vo svojom živote učinili zmeny, o ktorých ste doteraz len snívali.

Odporúčame prečítať: Dieťa Panna – čím vás poteší a čím prekvapí?VÁHYLuna vstupuje do vášho znamenia už v nedeľu 4.9. Mesiac po úvodnom nove postupne narastá a s ním vzrastá aj vaša túžba po nehe, láske a úspechu. Myslite na to, že veľké percento úspechu sa tvorí už vo vašej mysli. Pokiaľ máte pocit, že ste napriek (alebo naopak práve vďaka letu) akési celé nesvoje, je najvyšší čas dať sa na meditácie a relaxačné cvičenia. Uprostred mesiaca na vás doľahne stres a nervozita, ktoré vo vás podporí aj spln v Rybách (16.9.). Ďalšie dni v Baranovi a Býkovi vám môžu priniesť nepríjemné bolesti hlavy, či krčnej chrbtice. Odstránite ich športom a prítomnosťou milovaných ľudí.

Horoskop na mesiac september (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓNCelkovo vám rok 2016 ponúka viaceré možnosti. Nie všetkých ste sa ale chopili a tak vám unikli pomedzi prsty. Teraz vám Luna dáva ďalšiu šancu všetko napraviť. Všímajte si signály, znamenia a začnite počúvať aj svoju intuíciu. Luna bude vo vašom znamení narastať od šiesteho do ôsmeho septembra. Doprajte počas týchto dní svojej mysli oddych a premyslite si všetky plánované kroky. V strede mesiaca, keď máme spln (16.9.) pozor na impulzívne konanie aj na hádky a napätie. Prípadné konflikty si môžete vyjasniť 22. a 23.9., keď sa Mesiac nachádza v komunikatívnych Blížencoch.

Odporúčame prečítať: Akú silu v sebe ukrýva bežné kuchynské korenie?
STRELECAk vám už teraz chýba leto, je na čase urobiť si ešte menšiu dovolenku. Luna vás k nej bude doslova vyzývať hneď pár dní po nove, kedy vstúpi do vášho znamenia - a to už v piatok 9.septembra. Vyrazte na turistiku, do hôr, do lesa, k vode, alebo si doprajte vytúžený kultúrny zážitok. Ďalšie dni sa ponesú v znamení pribúdajúceho Mesiaca, spolu s ním bude narastať aj vaša túžba po zmene. Tá vyvrcholí počas septembrového splnu - 16.9., ktorý sa ponesie v citlivých Rybách. Ak máte pocit, že život nejde celkom podľa vašich predstáv, pravdepodobne sa neubránite slzám. Našťastie spln netrvá večne a koniec septembra odoženie smútok z vašich sŕdc. Aj vďaka vízii a novej šanci.
 

Horoskop na mesiac september (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽECKeď máte spokojné obdobie, niet šťastnejšieho človeka na Zemi. Akonáhle sa vám však nedarí, celé vaše okolie pocíti, že čosi nie je v poriadku. Nanešťastie máte v povahe vlastnosť, ktorá vám o svojich problémoch nedovolí prehovoriť, alebo len málokedy. September je však časom, kedy by ste mlčať nemali. Dostaňte zo seba všetko, čo vás trápi. Zdôverte sa svojej bútľavej vŕbe a ak takú osobu nemáte, vedzte, že niekedy v okolí splnu (16.9.) na ňu určite naďabíte. Luna bude vaším znamením prechádzať 11. a 12. septembra, vďaka čomu si posilníte sebavedomie a dosiahnete tiež menšie úspechy v práci.

Odporúčame prečítať: 10 vecí, na ktoré by Panna nemala dopustiťVODNÁRVaše znamenie len tak ľahko čosi nerozhádže. Výnimkou bude septembrový nov a spln. Nov sa začal už prvého septembra a nesie sa v praktickej, ale zároveň aj kritickej Panne. Práve kritiku budete v týchto dňoch znášať ťažšie. Do vášho znamenia Luna vstúpi 14. a 15.9., no tentokrát má tendenciu vo vás posilniť vaše negatívnejšie vlastnosti. Spln v Rybách (16.9.) ich už len vyzdvihne na vrchol, pozor na konflikty, hádky a unáhlené rozhodnutia. Najmä v láske si teraz obzvlášť dajte pozor na to, čo a ako vyslovíte. Posledné dni mesiaca sa už budú niesť v pohodovejšom duchu, pokiaľ si ich samé zbytočne neskomplikujete.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Iveta Moravčíková 03.09.16 19:38

IM
karma
100.00

keby sa to chcelo splnit čo sa týka panny

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 06.09.16 07:42

SK
karma
113.00

tú "pannu" dám prečítať mojej dcére

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní