Horoskop na mesiac september (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Horoskop na mesiac september (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)
  • 01.09.2016
  • Silvia Karasová

Aj keď stále dúfame, že počasie sa tak skoro nepokazí, vo vzduchu už začíname cítiť blížiacu sa jeseň.

Tá máva tiež svoje krásy a pokiaľ sa spojí s tzv.babím letom, môžeme si letné chvíle ešte pár týždňov užívať.

Ako odštartuje Luna jeseň u jednotlivých znamení? Aj na to sme hľadali odpovede v lunárnom kalendári.

Odporúčame prečítať: Akú silu v sebe ukrýva bežné kuchynské korenie?

Horoskop na mesiac september (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RYBY

Vaše znamenie dokáže nájsť romantiku a krásu v ktoromkoľvek ročnom období. Jeseň nevynímajúc. Aj keď v septembri môžete pocítiť melanchóliu za odchádzajúcim  letom, smútok na duši nepotrvá dlho. Prvý september sa vyznačuje novom v znamení Panny. Jej praktické vlastnosti síce u vás začnú zaznievať trochu neskôr, predsa len nastúpia. Už okolo splnu vo vašom znamení (16.9.) začnete viac plánovať, prípadne rovno svoje plány premietať do reality. Posledné septembrové dni sú vhodné aj na to, aby ste sa prihlásili na kurz cudzieho jazyka, varenia, rétoriky reči, či konečne si urobili vodičský preukaz. Posuňte sa ďalej!

Odporúčame prečítať: Trápia vás bolesti? Vyskúšajte zenovú meditáciu

BARAN

Ak máte pocit, že strácate pôdu pod nohami, berte to ako fakt. Neprepadajte panike, nezúfajte a hlavne berte život s rezervou. Niektorým z vás, ktoré si toho na plecia naložili priveľa hrozí už v prvej polovici septembra psychický kolaps. Najmä v období od 5.9 do 17.9. toho zažite až priveľa. Všetky negatívne emócie bude pribúdajúci Mesiac ešte posilňovať, najintenzívnejšie to pocítite v čase okolo splnu 16.9., ktorý sa ponesie v citlivých Rybách. Myseľ sa vám začne vyjasňovať v nedeľu 18.9. kedy Luna prechádza už do vášho znamenia a dodáva vám viac odvahy, ako aj sebavedomia.

Horoskop na mesiac september (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

Pokiaľ leto nebolo tak celkom podľa vašich predstáv, do septembra a najmä blížiacej sa jesene vkladáte množstvo nádejí. Zmeny síce prichádzajú, avšak pomalšie než si predstavujete. Nebojte sa však plánovať a v závažných rozhodnutiach pokojne dajte na svoju intuíciu. Tá vám dobre poradí tak v práci, ako aj na poli lásky. Ak cítite, že je najvyšší čas zmeniť svoj život, po splne (16.9.) začnite konať a plniť si sny. 20.septembra vstupuje Luna do vášho znamenia, obdobie je vhodné aj na prekopanie svojej finančnej situácie, či väčšie investície.

Odporúčame prečítať: Dieťa Panna – čím vás poteší a čím prekvapí?

BLÍŽENCI

Napriek letnej dovolenke vás to ešte stále ťahá kamsi mimo domova za pár dňami oddychu. Ak vám to situácia umožňuje, urobte si napríklad predĺžený víkend uprostred septembra. Pozor len na piatkové cestovanie (16.9.), kedy máme spln v znamení Rýb. Nenechajte sa vytočiť ani rozplakať, aj napriek tomu, že budete citlivejšie než obvykle. Mimoriadne pozitívne obdobie pre vás odštartuje 22.9., kedy Luna prechádza z Býka do vášho znamenia. V týchto dňoch sa nevyhýbajte pozvaniam, či návštevám. Stretnúť môžete svoju spriaznenú dušu. 

Horoskop na mesiac september (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RAK

Ak vám tohtoročné leto prinieslo až priveľa zmien, september vás naučí ich spracovať. Mnohé z vás ste po lete ešte viac vyčerpané, než ste ho začali. Je najvyšší čas začať sa venovať samej sebe, načúvať svojej intuícii a všímať si aj svoje sny. Veľa meditujte, cvičte a zmeňte svoj životný štýl k zdravšiemu. Vášmu znameniu patria posledné septembrové dni od 24. do 26.9. Ak si potrebujete vykonzultovať nejaké nejasnosti s vaším blízkym, je to ideálny čas. Obdobie je vhodné aj pre rodinné oslavy, či výlety.

Odporúčame prečítať: 10 vecí, na ktoré by Panna nemala dopustiť

LEV

Vaším ohnivým znamením sa uzatváral august a inak tomu nebude ani v septembri. Inokedy sebaisté Levice môžu teraz začať pochybovať o správnosti svojich rozhodovaní. Rozhádzať vás môže už septembrový nov v kritickej Panne (1.9.), ale tiež spln v citlivých Rybách. Ak cítite, že s vami zmietajú emócie, odložte bokom dôležité rozhodnutia a dajte si na čas. Odpovede na všetky vaše otázky, týkajúce sa práce, aj lásky, dostanete už na konci mesiaca, a to v dňoch od 26.9. kedy Luna vstupuje práve do vášho znamenia. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Krátka 01.09.16 13:44

SK
karma
114.00

ach BARAN môj, moje znamenie, ešte, že to v tom závere mesačného horoskopu sa na dobré obráti...

  • 0
Odpovedať

Adriána Jakubová 01.09.16 16:58

AJ
karma
-1.00

asi na tom niečo pravdy bude som lev a dnes som od rana nejaká podráždená

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 02.09.16 15:24

IM
karma
100.00

ryby prvá veta sedí a ostatné uvidíme

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní