Horoskop na rok 2015 – znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 – znamenie BÝK
  • 17.12.2014
  • Silvia Karasová

Je jedno aký rok sa píše, vaše znamenie si za každých okolností ide tvrdohlavo za svojím snom.

Ak sa nedarí vie byť Býk poriadne frustrovaní. To vám ale našťastie v budúcom roku nehrozí.

Kalendár s číslom 2015 prinesie vysnené možnosti a obrovské šance. Pokiaľ bude Býk v strehu, dokáže v tomto roku dosiahnuť to, čo sa mu nepodarilo v tých minulých.

Odporúčame prečítať: Amulety pre šťastie

Horoskop na rok 2015 – znamenie Býk

Zdroj: Shutterstock®

Aký bude mať Býk rok 2015?

Nie sú to len prázdne reči, môžete sa naozaj tešiť. Postavenie planét v roku 2015 je pre vaše znamenie obzvlášť pozitívne. Pokojne si tak môžete povedať, že v blížiacom sa novom roku dosiahnete čokoľvek čo si naplánujte, číslo 2015 vám totiž bude priať. Nezľavte preto zo svojich nárokov, buďte naďalej cieľavedomé a ctižiadostivé, dôverujte svojej intuícii a posnažte sa poučiť z akejkoľvek situácie, ktorú vám rok 2015 prichystá.

Pozornosť by ste mali sústrediť na dve hlavné oblasti a to na lásku a prácu. Neznamená to, že ostatné by ste mali zanedbávať, avšak práve v oblasti vzťahov a kariéry môžete v roku 2015 dosiahnuť výrazne  pozitívne zmeny, po ktorých ste tajne už dávno v hĺbke duše snili.

Odporúčame prečítať: Poznáme sa z minulých životov?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Býk

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Býka v roku 2015

Všetky nejasnosti, ale tiež pochybnosti, ktoré vás donedávna trápili, sa s príchodom nového roka vytratia sťaby mávnutím čarovného prútika. Venuša, ktorá je ochrannou planétou vášho znamenia sa ustáli a vy pocítite nielen vo svojom srdci vytúžený pokoj a harmóniu. Najmä začiatkom roka si budete so svojou polovičkou rozumieť tak ako ešte nikdy.

Túto spriaznenosť sa možno dlhodobejšie páry rozhodnú spečatiť sobášom, alebo bábätkom, či konečne spoločným bývaním. Ak ste boli doteraz sama, možno už práve silvestrovská párty vám do života priláka niekoho, komu sa oplatí opätovať náklonnosť. Druhá polovica roku bude plná vášne, horúcich vzplanutí, ale tiež nežnej a romantickej lásky. Rok 2015 vám jednoducho čo sa lásky týka nedá vydýchnuť.

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Býkovi?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Býk

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Býka v roku 2015

Už tradične aj do tohto roku vstúpite s istými predsavzatiami a prvých pár mesiacov vás to bude aj držať. Ak chcete skoncovať s nejakými neresťami, prvá polovica roka je na to naozaj tá najlepšia. Podobne je to aj s chudnutím, športovaním a celkom so zdravým životným štýlom. Začnite ale naozaj od prvého januárového dňa.

Vylúčte zo svojho života všetko, o čom viete, ž vám škodí. Našepkáme vám, že rozhodne tam patria sladkosti, ťažké a vyprážané jedlá, priveľa soli, ale tiež alkohol, údeniny, energetické drinky... No veď vy už istotne viete. Ak sa vám podarí upraviť svoj jedálniček, spozorujete to aj na zlepšení svojej pleti, nechtov, či vlasov. V roku 2015 sa vám podarí taktiež zbaviť niektorých zdravotných problémov, odhalíte napríklad alergiu, poradíte si s ekzémom, lupinami, akné...

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Býk

Horoskop na rok 2015 – znamenie Býk

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Býka v roku 2015

Nehanbite sa za svoju šikovnosť, kreativitu, ani pracovitosť. Možno budete mať na okamih pocit, že na pracovisku sa stávate v očiach svojich kolegov čiernou ovcou. Nebojte sa intríg a pokiaľ vás postretlo povýšenie, pokojne ukážte svoju autoritu. Aj keď na okamih pochybujete, v kolektíve ste obľúbené a ľudia voči vám prechovávajú aj rešpekt. Máj vám do života prinesie zopár zaujímavých ľudí, ktorí vám môžu pomôcť s kariérou. V lete si nenechajte ujsť príležitosť na zárobok. Pokiaľ plánujete väčšiu investíciu byt, alebo auto, počkajte s tým do jesene. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jarmila Janišová 18.02.15 13:11

JJ
karma
-1.00

super horoskop na rok 2015

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní