Horoskop na rok 2015 – znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 – znamenie LEV
 • 20.12.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 3

Rok 2015 bude pre Levov pomerne turbulentný. Na vine bude aj vaša panovačnosť, ku ktorej máte sklony veľmi ľahko skĺznuť. Pokiaľ sa nedáte na cestu pokory, mnohé situácie sa vám vypomstia. Nemusíte sa však báť. Budúci rok zažijete aj príjemné udalosti. Snažte sa poučiť aj z tých dobrých aj z tých zlých. A to tak v láske, ako aj priateľských, či pracovných vzťahov, aj v pracovnej oblasti. 2015 sa ponesie jednoducho v duchu zmien.

Pozrite sa spolu s nami, v akom duchu  planéty v budúcom roku ovplyvnia to, na čo vám v živote najviac záleží.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Lev

Zdroj: Shutterstock®

Aký bude mať Lev rok 2015?

Január začnete pomerne pokojne, avšak takýto mier potrvá len do jeho polovice. Čím bližšie budú dni k februáru, tým akčnejšie obdobie začnete mať. Životné zmeny, ktoré mnohé z vás v roku 2015 neminú, sa začnú črtať už čoskoro. Niektoré z vás čaká zahraničná cesta, iné sa nečakane rozhodnú pre zmenu bývania, práce, alebo aj partnera. Do jari sa vám však tieto zmeny veľmi nevyplatia. Myslenie máte teraz trochu spomalené, sťaby ste boli ešte v zimnom spánku. Prebúdzať sa začnete na jar, vtedy sa vám začne viac dariť aj po pracovnej stránke. Najlepšie obdobie vás ale čaká v lete 2015, kedy vám bude pomáhať vaša planéta Slnko. Akékoľvek smelé plány si preto odložte radšej na letné obdobie. Vaša energia, ale tiež iskra budú neprehliadnuteľné. Pozitívny vplyv planét začne slabnúť opäť s príchodom jesene. Pozor na podvodníkov, ale tiež intrigy a klebety. Zimu si už budete môcť užiť v kruhu najbližších a s rokom 2015 sa rozlúčite len v tom najlepšom.

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Lev

Horoskop na rok 2015 – znamenie Lev

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Leva v roku 2015

Najmä začiatok roka bude pre vás v oblasti lásky komplikovaný. Na slobodné príde možno smútok a sentimentalita. Pod ich vplyvom si dávajte pozor na to, aby ste sa nevrhli do náručia prvého, ktorý prejde okolo. Na druhej strane by ste nemali na lásku zatrpknúť. Berte jednoducho situáciu tak ako je, pracujte na sebe a nepripúšťajte k sebe negatívne myšlienky. Zadané by mali byť opatrné pri tom, ako so svojím vzťahom nakladajú. Problémy riešte s rozvahou a vyhýbajte sa impulzívnemu jednaniu. Rovnako pomstychtivosť by vás zaviedla do slepej uličky. Už od marca sa situácia začína vylepšovať a do vášho života aj vďaka Venuši opäť vstupuje harmónia. Ak ste svoju spriaznenú dušu už našli vážte si ju a neodožeňte od seba žiarlivým, či majetníckym správaním.

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Levovi?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Lev

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Leva v roku 2015

Úvod roka vám prinesie menšie zdravotné problémy. Pripravte sa na vyčerpanosť, nedostatok energie a akúsi zimnú únavu. Zabojujte proti tomu športom, zvýšeným prísunom vitamínov, zdravou životosprávou aj otužovaním sa. Stres vám môže prekvapiť aj v podobe vypadaných vlasov, či zhoršenou kvalitou pleti a nechtov. Telo aj myseľ si posilníte napríklad aj jogou. V lete si strážte svoju líniu, budete mať sklony k nadváhe. Pred zimou ešte absolvujte zopár wellness procedúr, ktorými sa nielen skrášlite ale si povzbudíte aj obranyschopnosť tela.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Lev

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Leva v roku 2015

Najviac sa vám bude dariť počas jari a leta. V tomto období sa k vám dostanú aj nové pracovné príležitosti, ktorých môže byť hneď niekoľko. Úvod roka však v kariérnom rozbehu bude trochu spomalený a nepôjde podľa vašich predstáv. Pokúste sa toto obdobie venovať len rozširovaniu svojich poznatkov, prihláste sa na nejaký kurz, veľa čítajte a učte sa. Rok 2015 vám prinesie viaceré zahraničné cesty, na nich spoznáte mnohých zaujímavých ľudí, ktorí vám môžu dopomôcť dostať sa na miesta, o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo. Tak ako aj pre iné znamenia, aj pre to vaše platí, kroťte svoju ohnivosť, a načúvajte radšej intuícii. Pokiaľ podnikáte, výraznejšie sa vám zadarí v marci, v jesene bude váš biznis prechádzať menšou krízou. Budete musieť pracovať na viac ako 100% aby ste ju zvrátili, pri plnej sústredenosti, problémy zažehnáte a budete si môcť užívať pokojné sviatky. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Martina Zahoranová 20.12.14 23:19

MZ
karma
92.00

uvidíme čo najbližší rok 2015 prinesie :-)

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 10.01.15 21:26

JK
karma
100.00

Tak to som zvedavá čo sa z toho sa splni som lev

 • 0
Odpovedať

Anna Kristova 26.12.15 20:10

AK
karma
100.00

a už je tu koniec a čo prinesie ďalší?

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Romantická komédia od producentov Denník Bridget Jonesovej či Láska nebeská už čoskoro v kinách
Voľný čas

Romantická komédia od producentov Denník Bridget Jonesovej či Láska nebeská už čoskoro v kinách

 • 2
 • 19.01.2023
Kim Kardashian vyvolala šialenstvo! Čím to bolo tentokrát?
CELEBRITY

Kim Kardashian vyvolala šialenstvo! Čím to bolo tentokrát?

 • 0
 • 21.01.2023
Opustila nás ikona a legenda - vo veku 95 rokov zomrela Gina Lollobrigida
CELEBRITY

Opustila nás ikona a legenda - vo veku 95 rokov zomrela Gina Lollobrigida

 • 4
 • 17.01.2023