Horoskop na rok 2015 – znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 – znamenie RAK
  • 19.12.2014
  • Silvia Karasová

Vhodná konštelácia planét zabezpečí aj vášmu znameniu rok plný zážitkov. V roku 2015 sa rozhodne Raci nudiť nebudú. Pripravte sa tak na pozitívne, ako aj na menej príjemné chvíle.

Dobrá nálada vás našťastie nebude opúšťať a vy už začiatkom roka zistíte, že s optimizmom toho vyriešite omnoho viac, ako s negatívnym postojom. Pozrite sa spolu s nami, čo vás hviezdy na budúci rok nadelili.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Rak

Zdroj: Shutterstock®

Aký bude mať Rak rok 2015?

Ak by sme to chceli popísať dvoma slovami, stačilo by: plný príležitostí. Rakom sa v budúcom roku otvoria dvere na zmenu svojho života hneď vo viacerých smeroch. Vaša nespokojnosť sa začala výrazne prejavovať už s príchodom zimy. Niet preto divu, ak medzi vaše novoročné predsavzatia bude patriť aj to, ako sa niekam posunúť. Tie z vás, ktoré majú pocit, že pridlho stagnujú či už vo vzťahu, alebo v práci, môžu začať podnikať kroky. Prejaví sa u vás talent objavovať nové príležitosti. Spoznáte tiež množstvo zaujímavých ľudí, ktorí vám život obohatia o nové poznatky, hobby, nájdete pri nich možno aj nový životný štýl.

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Rak

Horoskop na rok 2015 – znamenie Rak

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Raka v roku 2015

Pre slobodných Rakov bude rok 2015 šancou stretnúť svoju vysnenú polovičku. Tak ako to býva v romantických filmoch a knihách, zasiahne vás to ako blesk z jasného neba. Príležitosti na zoznámenie prinesie najmä leto, prvé záchvevy romantiky začnete pociťovať ale začiatkom jari. Ujasniť by ste si však mali to či hľadáte stabilný vzťah, alebo len zábavu. Buďte k ľuďom vôkol seba úprimní, inak sa vám môže stať, že budete v roku 2015 vychýrenou lámačkou sŕdc. Aj zadané pocítia pozitívnu energiu roku 2015. Ak ste mali doteraz nejaké vzťahové problémy, postupne na nich s príchodom nového roka môžete začať pracovať. Pokúste sa rozdúchať nové vášne, snažte sa s partnerom riešiť problémy pokojne, ale tiež novými spoločnými zážitkami. Pod vplyvom toľkej lásky, nie je vylúčený ani nový prírastok do rodiny.

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Rakovi?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Rak

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Raka v roku 2015

Patríte k tým znameniam, u ktorých sa akékoľvek problémy objavia v prvom rade na trávení. Pozor na vredy, aj iné žalúdočné problémy. Nepodceňujte preventívne prehliadky. Už začiatkom roka na vaše zdravie bude pozitívne vplývať Urán, dajte si v tom čase urobiť zákroky, ktoré ste doteraz odkladali. Studený január aj február vám trochu podlomia imunitu. Pred chrípkou a inými vírusovými ochoreniami sa chráňte zdravou stravou, cvičením, saunovaním a celkovo otužovaním. Nezabúdajte na dostatočný prísun vitamínov, obzvlášť céčka a zinku. Počas leta sa snažte čo najviac oddychovať. Vyhrievajte sa na slniečku, ak vás trápia problémy s dýchaním zájdite do hôr, alebo k moru. Hlavne sa v lete nepreťažujte, radšej čerpajte energiu na zimu, zo všetkého, čo milujete.

Odporúčame prečítať: Schudnite podľa znamenia – časť II.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Rak

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Raka v roku 2015

Úvod roka bude priať peniazom. Až do apríla máte možnosť dobre si privyrobiť, vylúčené nie sú ani menšie, či väčšie výhry. Ak už dlhšiu dobu zvažujete zvýšenie platu, teraz je ten správny čas. Vaše snahy budú ocenené. Ďalšie mesiace už nebudú tak prajné, preto sa snažte urobiť si na druhú polovicu roka dostatočné rezervy. Šťastena sa k vám zase nakloní v decembri. Pokojne si môžete skúsiť zasúťažiť, alebo podať svoje šťastné čísla. Pokiaľ si hľadáte novú prácu, na zmenu zamestnania je najvhodnejší máj. Podnikatelia sa v tomto období nemusia obávať vstupovať do zaujímavých spoluprác. Koncom roka sa črtá zahraničná cesta, na ktorej sa vaša kariéra úspešne rozbehne.

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

anka - fb anka all saga saganová 30.12.14 19:48

A-FAASS
karma
-1.00

celkom dobré :-)

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 10.01.15 21:20

JK
karma
100.00

Zaujímavé čítanie syn je v tomto znamení

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní