Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY
  • 27.12.2014
  • Silvia Karasová

Vo vašom prípade bude rok 2015 rozdelený na horšiu a potom tú lepšiu časť. Tá menej šťastnejšia vás čaká hneď začiatkom roka, od júna sa už ale bude všetko zlepšovať. Dôležité ale bude, aby ste si zložili ružové okuliare a začali konečne konať. Minulý rok ste mali na premýšľanie dostatok času, rok 2015 by aj vo vašom prípade mal byť najmä o činoch.

Tešte sa na viacero zmien, ktoré zasiahnu váš doterajší život viac, než si myslíte. V konečnom dôsledku pôjde ale o zmeny pozitívne, aj keď miestami vám bude istý čas trvať, kým ich pravý zmysel a význam pochopíte. 

Horoskop na rok 2015 – znamenie Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Aký budú mať Ryby rok 2015?

Jedným slovom búrlivý. Obzvlášť ak ste rok 2014 mali až príliš pokojný a harmonický. 2015-ka si na vás pripravila viacero zvratov. Už v úvode roka sa budete musieť boriť s viacerými ťažkosťami. Chce to odvahu aj pevné nervy. Komplikácie nastanú tak vo vzťahoch, ako aj na poli zdravia, či kariéry. Spoznáte na vlastnej koži porekadlo, že keď sa sype, tak sa sype. Nezúfajte a berte to radšej tak, že všetko zlé je na niečo dobré. Zo všetkého čo sa vám v roku 2015 udeje, sa snažte poučiť. V budúcnosti sa vám tieto nové vedomosti, či zručnosti môžu ešte zísť. Všetky problémy sa snažte riešiť s chladnou hlavou. Impulzívnym správaním by ste ich nafúkli do obrích rozmerov a naprávali ešte ťažšie.  

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Ryby

Horoskop na rok 2015 – znamenie Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Ryby v roku 2015

S titulom nezadaná / nezadaný sa v roku 2015 budete môcť nadobro rozlúčiť. Najprv si však musíte dať do poriadku svoje emócie. Ujasnite si, čo vlastne od života chcete, či ste pripravené usadiť sa, založiť si rodinu, povedať svojmu vyvolenému áno pred oltárom, alebo naopak byť sama so sebou a svoju slobodu si užívať plným priehrštím. Miestami by ste totiž chceli všetko a nič. Poriadok v srdci vám pomôže mnohé veci pochopiť. Prvé mesiace nového roka sa pripravte na isté komplikácie, obzvlášť ak vás trápia partnerské nezhody už nejakú dobu. Buďte pripravené na definitívne riešenia, keď už k nim príde, neobzerajte sa do minulosti, netrúchlite, nepodliehajte sentimentálnej nálade. Láska vám v tomto roku naozaj praje, aj v prípade, že to najprv tak vyzerať nebude. Najvášnivejšie bude leto, tešiť sa môžete na flirty, komplimenty, erotiku, ale tiež nehu a romantiku. Ak plánujete svadbu práve letné obdobie ja najideálnejšie. 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Rybám?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Ryby v roku 2015

Prvá polovica roku 2015 bude komplikovaná aj čo sa vášho zdravia týka. Stres, problémy, zlá nálada, ale tiež prípadný smútok sa odrazia tak na vašej imunite, ako aj vzhľade. Zničené vlasy dáte do poriadku jedine pravidelnými zábalmi, s problémovou pleťou zájdite radšej rovno na kožné. Najviac energie môžete nazbierať s príchodom teplejších dní. Najmä leto bude na vaše znovuzrodenie dokonalé. Snažte sa hýbať na čerstvom vzduchu, nemusíte sa týrať, ale občas si doprajte prechádzku, aj turistiku. Vďaka novým myšlienkam aj zážitkom v lete pookrejete, ak ste chceli zhodiť pár kíl, teraz bude ten najlepší čas.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Ryby v roku 2015

Vašu kariéru si zoberie na starosť v roku 2015 planéta Jupiter. Tá prichádza ruka v ruke so Šťastenou, takže sa môžete tešiť na výraznejšie zmeny. Najmä nezamestnané si nájdu stabilné miesto a konečne sa budú cítiť sebaistejšie. Na pracovisku sa vyhýbajte klamstvám, snažte sa nezamotať do intríg, vyhnite sa aj pletkám s kolegom. Do vašich financií sa bude motať Neptún, ktorý zhatí niektoré vaše plány. Situácia sa opäť napraví v júni a júli. Niektoré z vás čaká aj menšia výhra. K väčším peniazom sa môžete dostať v auguste a v septembri. Nebojte sa vyžiadať si vyšší plat, na druhej strane nezvyšujte svoj životný štandard. Nemajte privysoké nároky a už vôbec si na ne neberte úvery. Koncom roka si nepožičiavajte peniaze ani od svojich blízkych. Dostali by ste sa do zbytočných komplikácií. 

Odporúčame prečítať:

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Katarina Petrikova 20.02.15 11:07

KP
karma
-1.00

waww..... tesim sa, ze tento rok bude pre mna po urcitych problemoch uspesnyyyyyyyyyy

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní