Horoskop na rok 2015 – znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 – znamenie ŠKORPIÓN
  • 23.12.2014
  • Silvia Karasová

Rok 2015 vo vás prebudí všetku energiu, ktorá v roku minulom driemala. Mnohí vaši známi aj blízki vás miestami nebudú spoznávať. S rozvahou, trpezlivosťou, ale aj odvahou pristúpite k mnohým problémovým situáciám. Tento postoj sa vám vyplatí a vy sa tak môžete tešiť na sladké odmeny, tak v oblasti práce, ako aj medziľudských vzťahov. Rok 2015 bude pre vaše znamenie štedrý v mnohom, užite si ho!

Minulý rok bol pre mnohých z vás o čosi náročnejší, teraz si už môžete spokojne vydýchnuť a vychutnávať si príležitosti, ktoré vám 2015 ponúka.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Aký bude mať Škorpión rok 2015?

Síce je vaše znamenie citlivejšie na Mesiac a strážnu ruku nad ním drží bojovný Mars, v roku 2015 vám najviac bude naklonená planéta Pluto. Pod jej vplyvom sa môžete tešiť na harmonické situácie, skvelé pracovné príležitosti, pocity zamilovanosti a jednoducho šťastné obdobie. Nový rok odštartujete už prvý deň úspešne. Mnohí z vás sa rozhodnú v tomto období skoncovať s niektorými zlozvykmi a tentokrát už úspešne a navždy. Vďaka novým známostiam získate tiež možnosť dobre si privyrobiť. Okolo jari sa k vám začnú hrnúť pracovné ponuky, veľké zmeny však nastanú s príchodom leta. Nebojte sa v tomto období urobiť závažné rozhodnutia, v láske, v práci, ani v životnom štýle.

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Škorpión

Horoskop na rok 2015 – znamenie Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Škorpión v roku 2015

Veľké zmeny môžete očakávať aj v oblasti lásky. Slobodné dámy by mali v roku 2015 dať viac než inokedy na svoju intuíciu. Svoju vysnenú polovičku nájdete na mieste, kde by ste to vôbec nečakali. Bude to vyzerať ako náhoda, ale vedzte, že ide o osud. Hviezdy ukazujú najmä na mesiac lásky – teda na máj. Tešte sa tiež na veľa komplimentov, flirtov, zvýšené sebavedomie aj motýle v bruchu. Bez ohľadu na vek, v roku 2015 sa naplno prejaví vaša ženská stránka a vy sa budete cítiť ako bohyne. Najväčší boom v láske zažijete v druhej polovici roka, kedy sa nebudete vedieť prestať usmievať. Zadaným sa bude dariť rovnako. Do vášho vzťahu vstúpi harmónia, so svojou polovičkou sa vám podarí obnoviť vášeň, nie sú vylúčené tiež veľké zmeny typu zásnuby, svadba, či dieťa. Najvýraznejší bude najmä koniec októbra, kedy sa vám môžu naplniť aj tajné túžby.

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Škorpiónovi?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Škorpión v roku 2015

Prvé mesiace nového roka vás ešte trochu potrápi vaša imunita. Môžete mať problémy najmä s dýchacími cestami, slabší budete aj v boji proti vírusovým ochoreniam. Horúčka, kašeľ aj celková slabosť vás na druhej strane konečne donútia navštíviť lekára. Zimné obdobie a menej svetla vám môžu v prvej polovici roku 2015 miestami privolať bolesti hlavy aj pocity melanchólie – zapríčinené nedostatkom denného svetla. Aby ste týmto problémom predišli snažte sa veľa športovať, ak vám to financie dovolia zájdite trebárs na krátku dovolenku niekam k moru. V roku 2015 sa vám podarí zmeniť aj svoj doterajší zabehnutý životný štýl. Zbavíte sa sladkostí, ale tiež neduhov typu priveľa kávy, či cigariet. Už na jar tak budete môcť badať pozitívne účinky svojho nového štýlu. 

Horoskop na rok 2015 – znamenie Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Škorpión v roku 2015

Svoj štandard v roku 2015 mnohé z vás zvýšia. Peniaze budete sťaby priťahovať. Dariť sa vám bude dokonca aj v menších výhrach. Šťastena bude pri vás stáť najmä vo februári a po vašom boku bude až do leta. Využite toto obdobie na zmenu práce (ak po nej túžite), požiadajte svojich nadriadených o zvýšenie platu, prijmite ponuku na privyrobenie si. Zaujímavá môže byť pre vás tiež zahraničná cesta, na ktorej sa mnohé naučíte. V lete si naopak na svoje peniaze dajte pozor. Hrozia menšie krádeže, ale tiež strata vecí, či ich zabudnutie pod vplyvom nepozornosti. Ak máte v pláne dlhodobé investície, Pluto ich odporúča odštartovať koncom roka 2015. S ich prípravou môžete pokojne začať už v septembri. Ste na dobrej ceste stať sa úspešným podnikateľom / podnikateľkou. 

Odporúčame prečítať:

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

Zdroj foto:  www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní