Horoskop na rok 2016 – znamenie BÝK

Horoskop na rok 2016 – znamenie BÝK
  • 01.01.2016
  • Silvia Karasová

Tento rok bude pre vás pomerne úspešný hneď vo viacerých sférach.

Ružové okuliare však radšej nechajte na poličke a nenechajte sa uniesť hneď prvou radostnou správou. Radšej sa od prvého dňa nového roka držte svojich novoročných predsavzatí.

Rok 2016 sa pre väčšinu znamení nesie aj v duchu zmeny a transformácie. Aplikujte to na svoj život presne tak, ako ste si už predčasom vysnili. 

Odporúčame prečítať: Stravovanie podľa ajurvédy – aký ste typ?

Horoskop na rok 2016 – znamenie BÝK

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok: ÚSPECH

Držte sa pri zemi, ale zároveň nepotláčajte v sebe svoje sny. V tomto roku budete veľmi dobre vedieť zhodnotiť do čoho sa oplatí investovať, a do čoho naopak nie. Dokážete tiež rozumne určiť svoje ďalšie smerovanie, či už v podnikateľskej sfére, alebo v oblasti lásky. Tento rok môžete celkovo očakávať viac pozitív, ako negatív. Napriek tomu nezaspíte na vavrínoch. Je ideálny čas postaviť sa na vlastné nohy a začať si plniť svoje priania.

Horoskop na rok 2016 – znamenie BÝK

Zdroj: Shutterstock®

BÝK V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

Aj v oblasti lásky nastanú pre vás príjemné zmeny. Tie, ktoré sa trápili v nefunkčnom vzťahu naberú konečne odvahu z neho odísť. Slobodné, aj čerstvo rozídené však dlho samé neostanú. Hviezdy hovoria o tom, že vám do života vstúpi ten pravý. Očakávať ho môžete už s príchodom jari, letné mesiace však budú priať láske ešte viac. Ak ste toho svojho vyvoleného už stretli, rok 2016 môže váš vzťah posunúť ďalej. Rok bude priať aj tým, ktoré si už teraz plánujú bábätko.

Odporúčame prečítať: Aktivity vhodné pre obdobie splnu

Horoskop na rok 2016 – znamenie BÝK

Zdroj: Shutterstock®

BÝK V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

Prvá polovica roka 2016 je vhodná na to, aby ste si dali do poriadku svoje financie. Ak chcete investovať, alebo kúpiť trebárs nehnuteľnosť, teraz je ten správny čas. Po lete vám intuícia na chvíľu prestane pomáhať a hrozilo by, že naletíte nejakému podvodníkovi. V druhej polovici roka preto nerobte radšej žiadne riskantné kroky. Ak je to nevyhnutné poraďte sa radšej s viacerými odborníkmi. V práci s realizujte ďalej. Nebojte sa konkurencie, aj keď medziľudské vzťahy na pracovisku budú všelijaké, svojím postojom si získate sympatie tých správnych osôb.

Odporúčame prečítať: Feng shui tipy pre harmonický vzťah

BÝK V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

Vaše zdravie bude v tomto roku vyrovnané. Nečakajú vás žiadne vážne zranenia, ani choroby. Ale iba pod jednou podmienkou – že skoncujete so zlozvykmi ako fajčenie, prejedanie sa, či pohodlnosť. Nastoľte si nie veľmi prísny, ale za to realistický nový životný štýl. Cvičte trikrát do týždňa, jedzte zdravo a veľa sa usmievajte. Ak už teraz plánujete dovolenku, pár dní relaxu si určite doprajte v máji, ideálny na slnenie, či čľapkanie sa vo vode bude aj júl. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Krátka 01.01.16 08:02

SK
karma
113.00

zaujimave

  • 0
Odpovedať

Helena Povalova 01.01.16 19:24

HP
karma
107.00

Nech sa nám spoločne rok 2016 vydarí po každej stránke....

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 02.01.16 22:34

IM
karma
100.00

v najbližších býka nemám

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní