Horoskop na rok 2016 – znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2016 – znamenie KOZOROŽEC
  • 01.01.2016
  • Silvia Karasová

Aj keď to nebude pre vaše znamenie veľmi jednoduchý rok, nevešajte hlavu už na jeho začiatku. Napriek tomu, že sa vám v roku 2016 postaví do cesty viacero prekážok, skúste si z nich radšej zobrať poučenie, namiesto toho, aby ste sa ľutovali. Veci máte ešte stále vo svojich rukách, aj keď to tak prvé mesiace nevyzerá. Aby to ale nevyzeralo tak čierne, rok 2016 si pre vás nachystal aj pár milých prekvapení. Obzvlášť v letnom čase.

 
Horoskop na rok 2016 – znamenie KOZOROŽEC

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok: NESTRÁCAJTE NÁDEJ

Týmto heslom by ste sa mali riadiť po celý rok 2016 a opakovať si to vždy, keď na vás príde smútok. Frustrujúce budú najmä mesiace január, február, ale aj apríl a máj. V tomto období sa vám môže stať, že vám ujdú popod prsty zaujímavé príležitosti. Nič neľutujte a hovorte si, že vaša šanca ešte len príde. Snažte sa nepodľahnúť zlej nálade, pretože úsmev a optimizmus budú vo vašom prípade najväčšie zbrane.

Horoskop na rok 2016 – znamenie KOZOROŽEC

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

Ako už naznačuje váš všeobecný horoskop, tohto roku to bude zložitejšie aj na poli lásky. Najmä prvých šesť mesiacov prinesie do vzťahov komplikácie, nepochopenie, nezhody, žiarlivosť, majetnícke sklony, ale aj tretie osoby. Ani slobodné slečny to nebudú mať jednoduché, v láske vám bude dopriate až v druhej polovici roka. Letné mesiace možno prinesú flirty a vášnivé noci, ale tieto známosti zaradíte skôr, či neskôr do kategórie krátke lásky. To pravé orechové príde až v decembri.

Odporúčame prečítať: S pomocou ktorých symbolov podporíte vašu krásu

Horoskop na rok 2016 – znamenie KOZOROŽEC

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

V práci budete potrebovať dostatok trpezlivosti, obzvlášť ak ste prestúpili na iné pracovisko, či ste si dokonca našli novú prácu. Pokiaľ ste v štádiu, keď si zamestnanie ešte len hľadáte, nemajte priveľké očakávania. Radšej skúste voľnú energiu od bedákania nasmerovať na samoštúdium. Prihláste sa konečne na kurz, ktorý vás zaujal už pred časom, naučte sa aspoň základy jazyka, ktorého krajina vás odjakživa lákala... Jednoducho sa snažte nepriazeň osudu využiť vo svoj prospech.

KOZOROŽEC V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

Keďže väčšinu svojich síl sa budete snažiť zamerať na riešenie problémov, až zabudnete na svoje zdravie. Objaví sa to s príchodom daždivej jari, kedy sa vaša podlomená imunita naplno ozve. Nebude stačiť dopovať sa len vitamínom C, bude si to vyžadovať aj menej stresu a viac optimizmu. Keď sa trochu vystrábite zájdite do spoločnosti k svojim najmilším. Medzi ľuďmi, ktorých ľúbite, jednak pookrejete a jednak čakajte aj niečo, čo vám v blízkej dobe zmení život.

Zdroj foto:  www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní