Horoskop na rok 2016 – znamenie PANNA

Horoskop na rok 2016 – znamenie PANNA
  • 01.01.2016
  • Silvia Karasová

Rok 2016 vám prinesie toľko nových podnetov, že sa konečne budete cítiť vo svojej koži.

Vlani vám plány nie vždy vychádzali a už ste aj prestávali veriť vo vlastné sily a schopnosti. Naopak nový rok vám priženie do cesty nové príležitosti, nebojte sa ich preto chopiť, aj keď by to malo znamenať začať odznova.

Odporúčame prečítať: Strom života vám zabezpečí dlhovekosť

Horoskop na rok 2016 – znamenie PANNA

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok: SMELO PLÁNUJTE

Pretože v tomto roku sa vám to naozaj vyplatí. Hviezdy sú vášmu znameniu naklonené, a pocítite to už začiatkom roka. Prvé mesiace sa ponesú možno v trochu chaotickom duchu, keďže tých podnetov sa na vás vyrúti hneď niekoľko a to snáď v každej oblasti života. 2016 vám bude totiž priať tak v láske, ako aj v práci, zdraví... Je ale na vás ako sa k tomu všetkému postavíte. Či sa dokážete poučiť z minulých chýb a vzdať sa svojej tvrdohlavosti. 

Odporúčame prečítať: Podporte svoju plodnosť magickými trikmi

Horoskop na rok 2016 – znamenie  PANNA

Zdroj: Shutterstock®

PANNA V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

Konečne máte šancu splniť si svoje sny. Ak dúfate v bábätko, nového partnera, rozprávkovú svadbu, alebo naopak slobodu, v roku 2016 to s najväčšou pravdepodobnosťou aj dosiahnete. Čas je ideálny na starostlivosť o svoje srdiečko, ak to teraz ešte necítite, vedzte, že jar prinesie zmenu. Vo vzťahoch, kde to už dlhšie škrípalo, by mohli mesiace jún a júl priniesť závery. Aké budú je aj na vašom rozhodnutí, hviezdy ale odporúčajú, netlačiť na pílu. Ak niečo veľmi chcete radšej trochu vyčkajte, v roku 2016 si vás to určite nájde. 

Horoskop na rok 2016 – znamenie PANNA

Zdroj: Shutterstock®

PANNA V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

Aj keď sa vám jasne črtá obraz vášho nového vysnívaného života, čo sa práce týka, ešte chvíľu vyčkajte. Najmä prvý polrok nie je úplne ideálny na zmenu. Unáhlené rozhodnutia by vás posunuli o pár krokov dozadu, čo by ste neskôr pochopili. Naopak po lete pochopíte prečo. Jednak kontakty, ktoré v letných mesiacoch získate a jednak nové priority, vám ukážu cestičku, po ktorej by ste sa pred letom určite nevydali. Najlepší mesiac na podnikanie, investície aj zmenu práce bude jednoznačne december 2016. 

 
 

PANNA V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

Odstráňte zo svojej povahy nepríjemné správanie, ktorým svoje okolie (ne)vedome raníte. A hneď sa vám bude dýchať ľahšie. Keďže všetko so všetkým súvisí, akonáhle si urobíte poriadok vo svojom JA, zbavíte sa zdravotných problémov, akné, či lámavých nechtov. Naučte sa mať rada druhých, aj seba. Naučte sa nesúdiť, nekritizovať a v roku 2016 budete mať toľko energie a síl ako už dávno nie. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 01.01.16 08:13

SK
karma
114.00

zaujimave,pozitivne

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní