Horoskop na rok 2016 – znamenie RAK

Horoskop na rok 2016 – znamenie RAK
 • 01.01.2016
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 1

Konečne je tu obdobie, kedy máte možnosť prekonať všetky životné prekážky, s ktorými ste sa doteraz borili.

Rok 2016 bude pre mnohé z vás mimoriadne úspešný. U Rakov narodených v prvej a druhej dekáde, odštartovalo šťastné obdobie už koncom roka 2015 a plynule prešlo do nového roka.

S februárom sa môžu tešiť aj Raci z tretej dekády. Pripravte sa na zmeny, z ktorých vám niektoré môžu obrátiť život naruby. 

Odporúčame prečítať: Symboly na privolanie peňazí

Horoskop na rok 2016 – znamenie RAK

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok: FORMOVANIE OSOBNOSTI

Odvaha začať svoj život odznova vám v tomto roku nebude chýbať. Ste plné sebavedomia, plánov a ctižiadostivosti. Spolu s budovaním svojich snov, budete postupne formovať aj svoju osobnosť. V roku 2016 sa mnohým z vás zmenia priority, keď si to uvedomíte možno budete zaskočené toľkou zmenou. Avšak uvedomte si tiež, prečo to bolo potrebné a ku všetkému to viedlo.

Horoskop na rok 2016 – znamenie RAK

Zdroj: Shutterstock®

RAK V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

Aj nezadaným v znamená Raka bude rok 2016 priať. Obzvlášť pozorné by ste mali byť v júni, kedy hviezdy predpovedajú osudové stretnutie. Nevyhýbajte sa spoločnosti a určite sa neuchyľujte do samoty. Práve naopak, nech vaša spoločenská nálada v tomto roku dostane priestor sa rozvíjať. Trošku kritické môžu byť letné mesiace pre tie z vás, ktoré ste už v dlhšie trvajúcom vzťahu. Jemné nezhody, či prípadnú ponorku vyriešite jednoducho – pár dní si od svojho drahého oddýchnite, na trebárs víkendovom wellnesse s kamarátkou. Mesiace september a október budú priať svadbám, zásnubám, aj iným dôležitým životným krokom.

Odporúčame prečítať: Symboly, ktoré nám pritiahnu do života lásku

Horoskop na rok 2016 – znamenie RAK

Zdroj: Shutterstock®

RAK V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

Tešiť sa môžete na nové zážitky a skúsenosti, ktoré vás posunú dopredu. Majte oči otvorené a bez váhania prijímajte nové výzvy. Rok 2016 bude priať aj vzdelávaniu. Jar vám prinesie do života možnosť krátkej zahraničnej cesty, určite ju prijmite. Tiež sa prihláste na kurz, či už cudzieho jazyka, online marketingu, alebo tvorivých dielní. Robte to, čo vás baví a skúste prepojiť svoje hobby s možnosťou zárobku. Podnikateľským plánom sa bude dariť najmä na jeseň a v zime.

Odporúčame prečítať: MINITEST: Zistite, ktorú čakru máte oslabenú

RAK V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

Menšie tráviace ťažkosti vás potrápia už začiatkom roka. Môže to byť ešte dôsledok vianočného hodovania, ale tiež stresu, ktorý ste si na seba naložili v podobe množstva pracovných povinností. Ak patrí medzi vaše novoročné predsavzatia aj napríklad bod hovoriaci o skoncovaní s fajčením, v roku 2016 sa vám konečne môže podariť ho aj naplniť. Všetko čoho sa rozhodne zbaviť, ale skúste niečím pozitívnym nahradiť. Na to fajčenie platí aj staré dobré otrepané: odkladajte si peniaze za každú nekúpenú krabičku a v lete si kompletne vynovte svoj šatník. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

jaroslav sagan 02.01.16 17:07

JS
karma
-1.00

znamenie mojej manželky- mimoriadne uspešny :-) skvele

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Jesenné brusnicové cookies: Plnené a dokonalo chutné!
Dezerty

Jesenné brusnicové cookies: Plnené a dokonalo chutné!

 • 1
 • 20.10.2022
Jedlý ryžový papier – čo to je a ako ho využiť nielen na jarné rolky?
Bezmäsité jedlá

Jedlý ryžový papier – čo to je a ako ho využiť nielen na jarné rolky?

 • 0
 • 19.10.2022
Krémová zelerová polievka: Dobrá na imunitu i trávenie
Polievky

Krémová zelerová polievka: Dobrá na imunitu i trávenie

 • 3
 • 17.10.2022