Horoskop na rok 2016 – znamenie RYBY

Horoskop na rok 2016 – znamenie RYBY
  • 01.01.2016
  • Silvia Karasová

Vaše citlivé znamenie to v roku 2016 nebude mať veľmi ľahké. Už v januári sa dostanete na pomyselný emocionálny kolotoč a krútiť sa na ňom budú mnohé z vás minimálne do leta. Rok 2016 všetky vaše city a emócie vyzdvihne na maximum, a to tak v pozitívnom ako aj negatívnom zmysle. Našťastie prevládať by mali tie lepšie zážitky, samozrejme závisí od toho, ako k jednotlivým životným situáciám pristúpite vy samé.

 
Horoskop na rok 2016 – znamenie RYBY

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok: UROBTE SI PORIADOK

Nielen doma, ale hlavne v sebe. Rok 2016 je pre vaše znamenie v prvom rade rokom, kedy by ste mali konečne doriešiť staré / zabudnuté, aby ste sa raz a navždy mohli odľahčiť od všetkého, čo si so sebou vláčite z dávnej minulosti. Reč je najmä o bývalých vzťahoch, o nedoriešených konfliktoch, o premlčaných nezhodách, nespravodlivosti, o všetkom, čo vás dokáže rozcitlivieť. 

Horoskop na rok 2016 – znamenie RYBY

Zdroj: Shutterstock®

RYBY V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

Na poli lásky to jednoduché síce nebude, avšak keď nazbierate odvahu, rok 2016 by ste mali skončiť v harmonickom a spokojnom vzťahu. Nezadané dámy čaká na jar veľká možnosť zoznámenia sa s niekým, koho ste si už dávnejšie vysnili. Nemali by ste prepásnuť svoju šancu tým, že ju budete tvrdohlavo odmietať. Zadaným to približne do leta bude vo vzťahu škrípať. Dupľom ak si domov budete nosiť problémy z práce. Stresu aj rodinných nezhôd sa zbavíte na letnej dovolenke. Jeseň a zima sa už ponesú v pokojnejšej nálade.

Odporúčame prečítať:  Ako sa nalíčiť na ples? Inšpirujte sa spolu s nami!

Horoskop na rok 2016 – znamenie RYBY

Zdroj: Shutterstock®

RYBY V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

Úvod roka vás vrhne do víru pracovných udalostí. Aj keď sa kariéristkou rozhodne nenazývate, veci sa majú tak, že v roku 2016 jej budete musieť podľahnúť o čosi viac, než chcete. Vo februári sa pod niektorými z vás budú kývať stoličky. Ak o svoje miesto stále stojíte, urobte všetko preto, aby ste svojim nadriadeným pripomenuli svoje schopnosti. Určite si ale jedno pravidlo – všetok voľný čas rozdeľte medzi seba, partnera, priateľov a rodinu. Ideálne spravodlivým dielom.

Odporúčame prečítať: Vďaka čomu budete dlhšie žiť?

RYBY V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

Prvé štyri mesiace nového roka vám dajú zabrať. Potrápiť vás môžu najmä tráviace ťažkosti, vyplývajúce zo stresu. Ale tiež zlomené srdiečko. Vďaka slnku a väčšej pohode, ktorú letné mesiace prinesú, sa dáte dokopy a prípadné nové lásky, alebo flirty vám tiež zvýšia sebavedomie. Jeseň aj zimu už privítate plné pozitívnej energie a na starosti zo začiatku roka viac nepomyslíte.

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 01.01.16 08:01

SK
karma
113.00

mojej rybicke drzim palce

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 01.01.16 16:34

IM
karma
100.00

uvidíme čo sa z toho vyplní

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní