Horoskop na rok 2016 – znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2016 – znamenie STRELEC
  • 01.01.2016
  • Silvia Karasová

Rok 2015 pre vás nebol najjednoduchší. Postretlo vás viacero nešťastí, do cesty sa vám postavilo hneď niekoľko prekážok, museli ste riešiť problémy svoje aj druhých, a snáď ani nebol mesiac, kedy by ste si mohli povedať, že ste mali absolútny pokoj.

Našťastie rok 2016 by to mal všetko zmeniť. Konečne sa aj na vás usmeje šťastena, urobiť pre to musíte len jediné – zmeniť svoj doterajší postoj. 

Odporúčame prečítať: Vďaka čomu budete dlhšie žiť?

Horoskop na rok 2016 – znamenie STRELEC

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok:

DOPRAJTE SI ROZHOVOR SO SVOJÍM JA

Sebareflexia bude pre vás v tomto roku mimoriadne dôležitá. Vďaka nej sa posuniete ďalej a pochopíte mnohé veci. Rok 2016 vás naučí aj empatii, upustiť by ste mali zo svojho tvrdohlavého postoja a netrvať vždy len na svojej pravde. Toto všetko vám odhalí pravidelné meditovanie a pohľad do svojho vnútra. Ujasnite si tiež to, či chcete byť so svojimi blízkymi na nože, alebo zahodíte staré spory a pozriete sa na ich svet inými očami. 

Odporúčame prečítať: MINIKURZ: Spoznajte sa vďaka archetypológii

Horoskop na rok 2016 – znamenie STRELEC

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

Rok 2016 vám umožní dať sa na cestičky, vďaka ktorým viac spoznáte ľudí vôkol seba. Celkovo budete v tomto období akési citlivejšie a viac otvorené láske. Tej sa úplne oddáte v máji a počas letných mesiacov. Ale iba v prípade, ak nedáte prednosť kariére. Tá môže narobiť problémy najmä zadaným dámam. A to jednak tým, že budú tráviť menej času so svojou polovičkou a jednak si domov budú nosiť pracovné problémy. Snažte sa preto tieto dve oblasti oddeľovať. V auguste úplne vypnite a dožičte si romantickú dovolenku.  

Horoskop na rok 2016 – znamenie STRELEC

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

Zarábanie peňazí vás úplne pohltilo. V hlave máte množstvo nových pracovných plánov, ste kreatívne a túžite po povýšení, aj skvelej kariére. Rok 2016 vás ale chce naučiť čomusi inému. Skúste občas vypnúť, naučte sa viac relaxovať a nevnímať všetko cez matérie. V tomto roku by vám mali byť prednejšie duchovné hodnoty. November a december budú ideálne na dobročinnosť, mnohé z vás stretnú osobu v núdzi, ktorej by ste pomoc nemali odmietnuť.

Odporúčame prečítať: Stravovanie podľa ajurvédy – aký ste typ? 

STRELEC V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

Pozor na vyčerpanosť z práce. Najmä v druhej polovici tohto roka vás potrápia viaceré zdravotné problémy. Aj tie vás možno prinútia pozrieť sa na svoj život inak ako doteraz. Rozhodne nič nezanedbávajte a návštevu lekára určite neodkladajte. Mesiace apríl, júl a október budú po zdravotnej stránke najrizikovejšie. Skúste sa v tomto čase zamerať viac na starostlivosť o seba. Pomôžu vám aj wellness procedúry a to najmä vo vypätých chvíľach. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 01.01.16 08:16

SK
karma
114.00

tiez fajn

  • 0
Odpovedať

Zdenka Slahučková 02.01.16 19:02

ZS
karma
100.00

Teším sa na nový, vraj lepší rok 2016.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní