Horoskop na rok 2016 – znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2016 – znamenie VÁHY
  • 01.01.2016
  • Silvia Karasová

Váš rok 2016 bude tak trochu turbulentný. Našťastie ste pripravené aj na radikálnejšie zmeny vo svojich životoch, dokonca sa na ne niekde v podvedomí aj tešíte.

Aj keď veľmi dobre viete, že vám možno prevrátia váš doterajší svet naruby, niekde na konci príbehu budete šťastné a spokojné.

Aj preto prijmite všetko, čo vám rok 2016 prinesie, zhlboka sa nadýchnite a pustite sa do prekonávania prekážok s cieľom splniť si svoje sny. 

Odporúčame prečítať: Feng shui tipy pre harmonický vzťah

Horoskop na rok 2016 – znamenie VÁHY

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok: NAUČTE SA RELAXOVAŤ

Minimálne preto, že to budete potrebovať. Rok 2016 bude naozaj aj na vaše pomery akčnejší, než si možno viete predstaviť. Naučiť sa relaxovať bude preto pre vás o to viac dôležitejšie. Nájdite si aspoň niekoľkokrát do týždňa čas na meditáciu, prihláste sa v novom roku na jogu, chodievajte do prírody a venujte sa sebe, svojim snom aj myšlienkam. Pomôžete si tak pripraviť svoj organizmus na boj so stresom, ktorého v roku 2016 nanešťastie nebude málo. 

Odporúčame prečítať: Vďaka čomu budete dlhšie žiť?

Horoskop na rok 2016 – znamenie VÁHY

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

Vo vzťahu to môže už v prvých mesiacoch nového roka trochu škrípať. Ak sa nedorozumenia objavili už pred časom, môže sa stať, že jar 2016 už privítate single, alebo dokonca v novom vzťahu. Búrlivosť roka 2016 sa totiž nevyhne ani srdcovým záležitostiam. Ak sa do toho všetkého zamieša ešte aj stres z práce, február a marec budú obzvlášť vypäté. Ešte stále sa to ale dá zachrániť. Stačí svoju polovičku viac počúvať a snažiť sa ju pochopiť.

Horoskop na rok 2016 – znamenie VÁHY

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

Do nového roka vstúpite zavalené prácou, či štúdiom. Sprvoti sa vám bude zdať, že všetko stíhate, no keď zacítite, že začínate byť vyčerpané, mali by ste spozornieť. V práci sa snažte príliš nevytŕčať z radu, neprovokujte a nepúšťajte sa do hádok, ani intríg. Už na jar (rátajte s mesiacmi, apríl a máj), sa situácia upokojí a v lete už budete presne vedieť, či na svojom aktuálnom mieste chcete ostať, alebo sa obzriete po niečom inom. Zima prinesie aj vášmu znameniu definitívu a koniec roka 2016 už uzavriete síce unavené, ale s úsmevom na tvári.

Odporúčame prečítať: Stravovanie podľa ajurvédy – aký ste typ? 

VÁHY V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

Nepodceňujte príznaky podlomenej imunity. Už pri prvých náznakoch ochorenia, radšej vyhľadajte lekársku pomoc. Všetkým, ktoré na pravidelné prehliadky doteraz kašľali, sa to v roku 2016 vráti. Na jeseň potrápi zdravie aj niekoho z vašich blízkych. Nestrácajte nádej a buďte mu oporou. Doprajte si veľa vitamínu C, aktívneho pohybu, ale tiež vyskúšajte zdravé a zároveň skrášľujúce procedúry. Pravidelne by ste tiež mali začať chodiť na masáže. Aspoň trochu uľavíte svojej krčnej chrbtici, ktorá aj pod vplyvom stresových udalostí tohto roka dostane zabrať.  

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Daniela Siplakova 02.01.16 11:53

DS
karma
-1.00

no parada tešim sa na tento rok :)

  • 0
Odpovedať

Filip Šterdas 03.01.16 19:05

karma
-1.00

vyzera to na zaujimavy rok

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní